Nauja laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė

Palangos tiltas, 2013-07-22
Peržiūrėta
2564
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nauja laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė

Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.

Jūsų komentaras:

Rasa 2013-08-14 08:27 (IP: 193.219.12.52)
Ar laikraštis suinteresuotas paskalas rink ir smagintis palangiškių besimetymu purvais viešojoje erdvėje, ar bus per skundus renkama informacija situacijai gerinti ir kreipiamas dėmesys?

hmmm 2013-08-13 19:32 (IP: 78.61.104.50)
o kaaaaaip uzsiregistruoti i taaaa skundu dezute ??? Jei dabar - tai registruojuos ---- PRASOME ZALIUJU UNIFORMUOTUJU SUTVARKYTI AUTOMASINU STOVEJIMA ZEMAICIU G PO ZENKLU " STOVETI DRAUDZIAMA" .TEN KASDIEN NET NE SEZONO METU STOVI APIE 20 AUTO. JAU IKYREJO DEMONSTRATYVUS NEREAGAVIMAS,NES TEKO MATYTI JUOS PRAVAZIUOJANT NE VIENAKART. ATSAKYKIT- KAS TAI - KAZKIENO AKLUMAS AR DEMONSTRATYVUS NESISKAITYMAS ?????????

hmmm 2013-08-11 05:19 (IP: 78.62.47.210)
transporto eismas dviračių/pėščiųjų takais

blinda 2013-08-03 07:13 ([email protected] / IP: 78.61.158.3)
nelabai tikiu , kad i juos bus reaguojama .Mieste viespatauja chaosas. Atrodo , kad policijos nera, masinos statomos po zenklais , ant zoles , uzstatomi pravaziavimai ir t.t. Kas nors daro tvarka ? niekas .Mieste betvarke , o patruliai stovi prie RIMI ir gaudo tuos, kurie be techapziuros lipduko . Anksti ryte Basanaviciaus gatveje siauteja prisilakes jaunimas , Policijos nerasi ne su ziburiu . Va jei atosogaujantis Butkevicius gautu nuo tu isgamu i nosi , iskart butu daroma tvarka.Girdyklos Basanaviciaus gatveje dirba visa para , laisvai liejasi pilstukas , narkotikai , kontrabanda . Kas nors daroma ? nieko . Bande pasalinti viena kioska , tai buvo ,, didziule ,, akcija . Turbut didziausia viesojo skyriaus veiklos akcija sia vasara , ir ta pari nevykusi.Ir taip toliau ir pan.

neaišku 2013-07-31 20:07 (. / IP: 86.100.60.112)
Pliotkų surinkimo maišas...ir tiek! Problemų... mieste, akis bado- kokio čia dar išmislo?..

idomu 2013-07-22 09:18 (IP: 78.61.104.50)
ar tai bus rasymas del rasymo, ar kas tuos skundus perziures ir rastu atsakys ???Jei bus antras variantas, tada aaaaaciu laikrasciui !!!

Taip pat skaitykite

Palangos miesto laikraštis "Palangos tiltas" gruodžio 30 d., trečiadienį, išleido 20 puslapių EXTRA "Palangos tilto" numerį. Nors laikraštis paprastai išeina penktadieniais, redakcijos kolektyvas įsitikinęs, kad šiuo nelengvu laikotarpiu palikti nemažai palangiškių - juolab per didžiausias metų šventes - be laikraščio...


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Interviu "Palangos tiltui" prieš pat karantino įvedimą miesto meras Šarūnas Vaitkus kalbėjo apie ankstesnę vasaros sezono pradžią kurorte šiemet, tačiau jis nė juodžiausiame sapne negalėjo sapnuoti, kaip vienas virusas ilgam pakeis pasaulį, Lietuvą ir mūsų Palangą.


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Užsisakiusieji laikraštį "Vakarinė Palanga" jaučiasi apgauti: redakcija pinigus už prenumeratą surinko, tačiau laikraščio po Naujųjų metų neleidžia. Pasipiktinę palangiškiai varsto Savivaldybės, teismo duris, reikalauja Palangos pašto darbuotojų grąžinti pinigus.


Arvydas Ziabkus tapo Kretingos laikraščio "Švyturys" redaktoriumi

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 09 | Rubrika: Miestas

Žinomas Palangos žurnalistas Alvydas Ziabkus nuo praėjusios savaitės pradėjo dirbti Kretingoje - jis tapo vietos laikraščio "Švyturys" redaktoriumi. Prieš tai jis trumpai dirbo VšĮ "Palangos investicijų valdymas", kuri valdo miesto baseiną, direktoriaus pavaduotoju rinkodarai ir komunikacijai. Žinomas plunksnos meistras vis dar dirba...


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius