Naujasis „Palangos renginių“ direktorius: „Mane motyvuoja „sportinis“ interesas“

Linas JEGELEVIČIUS, 2017-03-02
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Paulius Sangavičius

Paulius Sangavičius

Žinomas tarptautinės kategorijos šokių teisėjas, Klaipėdos universiteto dėstytojas, Palangos moksleivių klubo sportinių šokių kolektyvo vadovas Paulius Sangavičius turės suktis kaip vijurkas – palangiškis sutiko imtis direktoriaus pareigų problemų kamuojamoje savivaldybės įmonėje UAB „Palangos renginiai“, kuri buvo įkurta rūpintis renginių organizavimu Koncertų salėje, kol jai bus parinktas koncesininkas (nuomininkas). Buvęs direktorius Dovydas Bajoras paliko „Palangos renginius“ vasarį: „Mane bendrovės stebėtojų taryba paremdavo visais klausimais, bet mano pasiūlymai „užstrigdavo“ savivaldybėje“, – paaiškino priežastis. P. Sangavičius atsakė į „Palangos tilto“ klausimus.
– Kodėl sutikote užimti UAB „Palangos renginiai“ direktoriaus pareigas? Kas jums pasiūlė jas užimti?
– Pasiūlė man užimti šias pareigas žmonės, kurie pažįsta mane ir mano atliktus darbus. Na, o sumažėjus darbo krūviui Klaipėdos universitete, ir jam nuolat mažejant, sutikau.
– Ar sutikdamas užimti pareigas, bendravote su buvusiu „Palangos renginių“ direktoriumi D. Bajoru? Kodėl? Kokia informacija buvo jums svarbi?
– Deja, kol kas man nepavyko susitikti su D. Bajoru, tačiau aš susipažinau su jo paruošta bendrovės veiklos ataskaita stebėtojų tarybai. Su D. Bajoru turėčiau susitikti kovo 2 dieną (kalbėjomės vasario pabaigoje – aut.).
– Iš kokių kitų šaltinių rinkote informaciją apie bendrovę, prieš sutikdamas tapti jos direktoriumi?
– Be abejo, iš savo buvusių ir esamų kolegų kultūros darbuotojų.
– Bendrovės įstatinis kapitalas – 2500 eurų, dirba tik buhalterė ir administratorė pagal valandinį atlyginimą. Kaip ketinate dirbti bendrovėje trūkstant apyvartinių lėšų bei žmogiškųjų resursų?
– Nežinau, kodėl įkuriant bendrovę buvo pasirinkta tokia įstatinio kapitalo suma. Turbūt Palangos miesto taryba tuo metu turėjo savų motyvų. Aš steigimo procese nedalyvavau. Tačiau manau, kad tai tikrai labai menka suma. Norint pasikviesti darbuotis gabių specialistų, reikia juos motyvuoti, tam reikalingi finansiniai resursai, garantijos, na, žinoma, ir kiti svertai. Žinau, kad D. Bajoras jau buvo aptaręs su stebėtojų taryba įstatinio kapitalo didinimo klausimą. Ketinu prie jo grįžti artimiausiu metu.
– Ar su miesto savivaldybės atstovais ar bendrovės stebėtojų tarybos nariais aptarėte savo algą? Kokia ji bus?
– Taip, aptarėme. Ji bus kiek didesnė už minimumą. Aš šio klausimo neakcentavau. Mane labiau motyvuoja „sportinis“ interesas. Pirmiausiai reika kažką nuveikti, o po to galima kalbėti apie algą.
– Ar pateikėte savo, kaip UAB „Palangos renginiai“ direktoriaus, bendrovės veiklos viziją stebėtojų tarybai, savivaldybės vadovams? Kokia ji?
– Vizija yra išdėstyta bendrovės steigimo dokumentuose – „efektyvinti kultūrinę veiklą Palangoje bei racionaliai valdyti ir disponuoti kultūrinei veiklai patikėtą savivaldybės nekilnojamąjį turtą“. Ir nieko čia nepridėsi. Kita vertus, norint sekmingai dirbti, reikia savo rankose turėti įrankius. Todėl reikės aktyviai dirbti su savivaldybės administracija, stebėtojų taryba ir savivaldybės taryba. Apie tai mes be abejo kalbėjomės.
– Kokių darbų planuojate imtis artimiausiu metu?
– Įstatinio kapitalo didinimas ir kultūros vadybininko paieška – tai pirmieji darbai.
– Papasakokite, prašau, daugiau apie save. Ką pasakytumėte palangiškiams?
– Palangoje gyvenu nuo 1983 metų, o dirbti pradėjau 1985 metais. Spauda apie mane rašė ne vieną ir ne du kartus. Palangiškiai mane labai gerai pažįsta. Pasistengsiu jų nenuvilti.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Savaitgalį Palanga kviečia švęsti – kurorte šurmuliuos tarptautinis šokių festivalis „Palangos miestely“, į kūrybines dirbtuves, edukacinius užsiėmimus bei seminarus kvies „Meistrų kalvė“, o Šventojoje pramogauti kvies Jūros diena bei dainų, šokių ir muzikos festivalis „Nepalikit su negalia vienų“.


Palangos savivaldybės didžiausia įmonė, UAB „Palangos komunalinis ūkis“, turi naują direktorių, Gediminą Valinevičių, iki šiol dirbusį Kretingos rajono savivaldybės įmonės „Kretingos vandenys“ direktoriumi. Įmonės vadovo vieta tapo laisva, kai dėl ligos ją paliko 12 metų jai vadovavęs Konstantinas Skierus. Palangiškiams G. Valinevičius yra gerai pažįstamas...


Žinomas tarptautinės kategorijos šokių teisėjas, Klaipėdos universiteto dėstytojas, Palangos moksleivių klubo sportinių šokių kolektyvo vadovas Paulius Sangavičius turės suktis kaip vijurkas – palangiškis sutiko imtis direktoriaus pareigų problemų kamuojamoje savivaldybės įmonėje UAB „Palangos renginiai“, kuri buvo įkurta rūpintis renginių organizavimu...


Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Palanga miestiečiams ir svečiams pasiūlys gausią ir turtingą renginių programą. „Švęsime gražiai ir pagarbiai – Vasario 16-osios proga parengta programa yra orientuota tiek į jaunimą, tiek į vyresnius gyventojus“, – sakė Palangos kultūros ir jaunimo centro renginių režisierė Aušra Latonienė.


Palangos senojoje gimnazijoje – permainos. Į užtarnautą poilsį išėjus ilgamečiam gimnazijos direktoriui Algirdui Karačionkai, Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimu gimnazijos direktoriaus pareigas pradėjo eiti Leonas Šidlauskas. Naujasis vadovas pradėjo dirbti praėjusių metų gruodžio 28 dieną. „Nėra tvarkos – nėra rezultatų, – neabejoja naujasis...


Kol buvęs Vidaus reikalų ministerijai (VRM) priklausančio poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ direktorius Vincas Nesteckis nusiteikęs varstyti teismų duris, tikintis, kad jie padės sugrįžti į buvusią darbovietę, laikinai einančio direktoriaus pareigas Tomo Juliaus Žulkaus laukia nelengva užduotis: „išvairuoti“ centrą...


Prieš Kalėdas Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos mokyklų savivaldų informavimo centras surengė keletą renginių moksleiviams.


Praėjusį ketvirtadienį, Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriuje buvo atidarytas papildomas Jaunimo darbo centras (JDC), kurį atidarant dalyvavo Palangos miesto vadovams bei administracijos darbuotojams, būsimųjų darbdavių atstovams, kurorto Darbo biržos kolektyvui bei kolegoms iš Klaipėdos,  taip pat ir tiems, kam skirtas naujasis centras – jaunimas.


Palanga masina renginių organizatorius

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 07 01 | Rubrika: Miestas

Tradiciškai vasarą pajūryje gausu įvairiausių renginių. Vieni plačiai reklamuojami ir sulaukia nemažo susidomėjimo, kiti taip ir prabėga nepastebėti. Ne paslaptis, kad dauguma šalies renginių organizatorių žvilgsniai krypsta į didžiausią šalies kurortą, kuris nors ir keletui mėnesių gali didžiuotis esantis šalies vasaros sostine.


Pradėjo dirbti naujasis policijos vadovas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 05 06 | Rubrika: Miestas

Prieš praėjusį savaitgalį kurorto policijos pareigūnams pristatytas naujasis jų vadas Jurgis Kažys, iki šiol dirbęs Kretingos rajono policijos komisariato vadovu.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas