VSAT KVIEČIA ĮGYTI PASIENIEČIO PROFESIJĄ

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) kviečia rinktis pasieniečio profesiją. Profesionaliu sienos saugotoju gali tapti Lietuvos Respublikos piliečiai nuo 18 iki 60 metų amžiaus, atitinkantys sveikatos, fizinio parengtumo, nepriekaištingos reputacijos ir lojalumo valstybei reikalavimus, bei įgiję vidurinį išsilavinimą. Dokumentai priimami iki 2022 m. liepos 17 d.
Kodėl verta tapti VSAT pareigūnu?
Prestižas - galimybė tarnauti savo šaliai, prisidėti prie jos saugomo.
Karjeros galimybės - VSAT kiekvienam sudarytos sąlygos siekti karjeros.
Mokymosi galimybės – mokymosi ir profesinio tobulinimosi galimybės Lietuvoje bei Europos Sąjungos valstybėse.
Darbo užmokestis – VSAT pareigūnų darbo užmokestį sudaro:
pareiginė alga;priedas už laipsnį;priedas už tarnybą Lietuvos valstybei stažą;priemokos, mokėjimas už darbą poilsio ir švenčių dienomis, nakties ir viršvalandinį darbą ir budėjimą.Atostogos - pareigūnams nustatomos kasmetinės atostogos, atsižvelgiant į jų vidaus tarnybos stažą:
22 darbo dienos – ištarnavusiems iki 5 metų;25 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 5 iki 10 metų;29 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 10 iki 15 metų;33 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 15 iki 20 metų;37 darbo dienos – ištarnavusiems 20 metų ir daugiau.Socialinės garantijos:
VSAT pareigūnai draudžiami valstybiniu socialiniu pensijų draudimu. Valstybinė pensija skiriama ir mokama išėjusiems iš tarnybos ir ištarnavusiems 25 ir daugiau metų pareigūnams.
Pareigūnų sveikata ir gyvybė visam jų tarnybos laikui valstybės biudžeto lėšomis privalomai draudžiama nuo nelaimingų atsitikimų tarnyboje, nuo nelaimingų atsitikimų, susijusių su tarnyba, nuo nelaimingų atsitikimų vykstant į tarnybą ar grįžtant iš jos. Asmens sveikatos priežiūros paslaugos pareigūnams Vyriausybės nustatyta tvarka apmokamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo, valstybės ir savivaldybių biudžetų lėšų.
Specialias tarnybines užduotis vykdantiems ar atliekantiems tarnybą lauko sąlygomis pareigūnams mokama Vyriausybės nustatyto dydžio maitinimosi išlaidų piniginė kompensacija.
Aprūpinimas tarnybine uniforma – pareigūnai valstybės lėšomis aprūpinami pareigūnų tarnybine uniforma.
Pareigūnui, kuris pagal tarnybos pobūdį važinėja keleiviniu ar asmeniniu transportu tarnybiniais tikslais, taip pat vyksta į tarnybos vietą ir iš jos, kompensuojamos važiavimo išlaidos, išskyrus išlaidas taksi.
Tarptautinės misijos – galimybė dalyvauti misijose Europos Sąjungos valstybėse, prisidėti prie tarptautinio saugumo užtikrinimo, pasisemti patirties bendrose operacijose su užsienio šalių partneriais.
Sėkmingai kursus baigusiems bei į tarnybos vietas paskirtiems pasieniečiams, neturintiems nuosavo būsto, yra mokami butpinigiai nuo 228 iki 661 euro.
Jei susidomėjote galimybe tapti pareigūnu ir tarnyba valstybės sienos apsaugoje, daugiau informacijos rasite specialioje Pasieniečių mokyklos svetainės rubrikoje STOJANTIESIEMS, el. adresu: https://pasienietis.lrv.lt/lt/stojantiesiems
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Po įspūdingo arenos šou Vilniuje, atlikėja Evgenya Redko tęsia savo muzikinę kelionę – šįkart ji kviečia susitikti pajūryje. Liepos 25 dieną Palangos koncertų salėje vyks vienintelis jos solinis koncertas šią vasarą.
Dėl eismo organizavimo kurorto festivalio „Myliu Palangą 770“ metu
2023 06 02 | Rubrika: Miestas
Birželio 2–4 dienomis Palangai švenčiant kurorto festivalį „Myliu Palangą“ bei šį šventinį savaitgalį kurortui sulaukus daug svečių, laikinai keičiama eismo organizavimo schema mieste.
Pirmą kartą Palangoje koncertuos Vilniaus Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
2022 05 30 | Rubrika: Miestas
Birželio 11 d. Sostinės Šv. Kristoforo orkestras Vakarų Lietuvos muzikos gerbėjus kviečia į Palangą. Kurorto salėje bus pristatytas išskirtinis muzikinis projektas “Gražiausios Frank Sinatra dainos naujai”, kurį surengs orkestro kolektyvas ir solistas Justinas Lapatinskas.
„Buvo ankstus 2013-ųjų metų Kūčių rytas...Mano sūnus Lukas jau gyveno ir studijavo Londone. Aš – Briuselyje ir laukiau Luko atvažiuojant pas mane Kalėdoms. Tačiau jo nesulaukiau...“ – Jūratė Ardour, Luko mama, prisiminė „Palangos tiltui“. Mamą netrukus pribloškė baisi žinia: sūnus pakliuvo į kraupią auto avariją ir jo gyvybė – ant...
Spalio 14 d. sanatorijoje „Gradiali“ vyks mineralinio vandens gręžinio atidarymo renginys
"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 05 | Rubrika: Miestas
Spalio 14 d. 11 val. Palangoje, sanatorijoje „Gradiali“ vyks mineralinio vandens gręžinio atidarymo renginys.
Sunkaus darbo nesibaidantis jaunasis krepšininkas svajoja apie Eurolygą
Rasa GEDVILAITĖ, 2017 05 29 | Rubrika:
Perspektyvus jaunasis krepšininkas Vitalijus Kozys – kol kas dar kuklus, nors jau žinantis, koks pergalės skonis. Pasiryžęs tobulėti 18-metis vaikinas krepšinio neketina apleisti ir ateityje, tačiau prisipažįsta, jog stabilumo gyvenime suteiks ir įgyta specialybė, tad Palangos senosios gimnazijos mokinys jau mąsto, kokius egzaminus kitąmet teksią laikyti.
Statybininkai tolsta nuo Palangos
2015 04 16 | Rubrika: Miestas
Atnaujinti daugiabučius statybos įmonės pasiryžusios daug kur, tik Palanga netraukia. Ypač vasarą, kai visi aplink nepatenkinti triukšmu ir dulkėmis statybvietėse. Pernai už sparčią daugiabučių namų renovavimo pradžią Palangos miestas gavo Aplinkos ministerijos apdovanojimą. Tačiau gera pradžia – viso labo pusė darbo. Pastaruoju metu nebeatsiranda norinčių darbuotis kurorte...
Palangos sporto centro jauniai krepšininkai – Lietuvos čempionai
„Palangos tilto” informacija, 2013 05 13 | Rubrika: Sportas
Šeštadienį pusfinalio, o sekmadienį finalo rungtynėmis Šventojoje baigėsi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunių (gim. 1996 m.) čempionatas. Tik prieš metus vietą stipriausiųjų komandų dešimtuke iškovojusi Palangos sporto centro komanda, reguliaraus sezono kovas baigė būdama trečioje vietoje, o per atkrintamąsias varžybas įveikusi A....
Kas valdo savivaldą?
Dovydas BAJORAS, 2011 01 26 | Rubrika: Miestas
Savivaldos reikšmė akcentuojama ir Europos vietos savivaldos chartijoje (1999m.) LR Konstitucijoje, kituose įstatymuose, tačiau kiek iš tikrųjų savivalda yra nepriklausoma ir pajėgi spręsti savo problemas, nuo ko tai priklauso? Ar kas ketverius metus renkami savivaldybių tarybų nariai gali įgyvendinti savo pažadus esant dabartinei sistemai?