NAUJIENŲ PABIROS

"Palangos tilto" informacija, 2014-02-06
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

NAUJIENŲ PABIROS

Nakvynė: nors iki „Palangos stintos“ liko dar savaitė, jau dabar Palangos turizmo informacijos centro (TIC) duomenimis, daugumoje viešbučių laisvų vietų artėjančiam šventiniam savaitgaliui jau nebėra. Viešbučių užimtumas siekia 85-100 proc. Ketinantiems vykti į Palangą siūloma atsigręžti ir į privatųjį sektorių. Pas garsiąsias Palangos močiutes dvivietį kambarį galima išsinuomoti ir už 50-100 litų.

„Užimčiausia naktis“ yra iš šeštadienio į sekmadienį, o iš penktadienio į šeštadienį viešbučiuose vietų dar yra. Dažniausiai atvažiuoja žmonės iš Kaliningrado srities, Rusijos, nemažai ir lietuvių“, – „Delfi“ pasakojo TIC direktorės pavaduotoja Egidija Smilingienė, pridūrusi, jog nakvynės kainos dabar yra „žieminės“. Kambarį viešbutyje pigiausiai dviem žmonėms galima išsinuomoti ir už 85 Lt, tačiau vidutinė kaina siekia 150 litų.

Viešbučio „Vanagupė“ vykdančioji direktorė Giedrė Kvedaravičienė teigė laukianti svečių ne tik iš Lietuvos, Latvijos ir Kaliningrado, bet ir iš kitų kaimyninių šalių.
„Užimtumas tam savaitgaliui gerokai šoktelėjęs. Jau dabar tai primena vasaros laikotarpį. Mažesni viešbutukai galbūt netgi ir bus pilni, o didesniuose, manau, tikrai bus galima gauti vietų. Kainų atžvilgiu, tikrai yra pakankamas pasirinkimas skirtingų biudžetų svečiams, juolab, kad nepaisant didelio populiarumo, kurortas gyvena žiemos sezono kainomis“, – sakė G. Kvedaravičienė, pripažinusi, jog nors jos vadovaujama Palangos viešbučių ir restoranų asociacija statistikos nerenka, tačiau vadovaujantis savo viešbučio ir kolegų informacija, galima teigti, jog per Stintų šventę bus pasiektas vidutinis populiariausių vasaros mėnesių užimtumas.

 

Privatizacija: Palangos miesto savivaldybė nei rudenį, nei gruodį nesulaukusi norinčių dalyvauti dviejų objektų privatizavime, viešo aukciono būdu skelbia dar vieną pardavimų ratą vasario mėnesį. Aukcionuose vėl planuojama parduoti (privatizuoti) Savivaldybei nuosavybės teise priklausantį nekilnojamąjį turtą, esantį J. Basanavičiaus g. 36 ir J. Basanavičiaus g. 5A, Palangoje. Aukcionui teikiamos negyvenamosios (poilsio) patalpos (plotas – 88,45 kv. m, medinis pastatas, 1 aukšto su mansarda) ir šiam objektui priskirtas bendro naudojimo 0,0149 ha žemės sklypas, esantis J. Basanavičiaus g. 36, Palangoje. Pradinė objekto pardavimo kaina spalį buvo 190 tūkst. Lt, iš kurios žemės sklypo pradinė pardavimo kaina – 40 tūkst. Lt, dabar gi siūloma ta pati kaina, kaip ir gruodį: 171 tūkst. Lt, iš kurios patalpų pradinė pardavimo kaina – 135 tūkst. Lt, žemės sklypo pradinė pardavimo kaina – 36 tūkst. Lt Trečią kartą bus bandoma parduoti J. Basanavičiaus g. 5A esantį administracinį pastatą (plotas – 729,78 kv. m, mūrinis pastatas, 2 aukštų) su garažu (plotas – 138,28 kv. m, mūrinis pastatas), ūkiniu pastatu (plotas – 18 kv. m, pastatas mūrinis), kitais statiniais (tvora) ir šiam objektui priskirtu bendro naudojimo 0,1122 ha žemės sklypu. Šio objekto pradinė kaina nesikečia nuo rudens – 2 mln. Lt, iš kurios statinių pradinė pardavimo kaina – 970,000 tūkst. Lt, žemės sklypo pradinė pardavimo kaina – 1 mln.30 tūkst. Lt.

Jūsų komentaras:

X... 2014-02-07 21:41 (IP: 86.100.63.40)
niekada nesirinktume viešbučio"Vanagupė"-kažkokia įtampa, "robotai", gest-up...

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas