NAUJIENŲ PABIROS

2014-03-13
NAUJIENŲ PABIROS

 Pareigūnai – moterims: tradiciškai Kovo 8-osios rytą Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato viešosios policijos pareigūnai pavasarinius tulpių žiedus dovanojo Palangoje ir Šventosios gyvenvietėje automobilių vairuotojoms. Tą rytą moterų susirūpinusius veidus dėl policijos pareigūno stabdomo automobilio pakeisdavo džiugi šypsena, pamačius gėlės.

Pareigūnai nepamiršo ir pėsčiųjų. Garbingo amžiaus dama, atsidėkodama pareigūnams už gėlės žiedą, pavaišino juos saldainiais.


 

Atvirų durų diena: kovo 5-ąją Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariatas atvėrė duris ir kvietė Palangos jaunuomenę iš arti susipažinti su policijos pareigūno kasdieniniu darbu, darbo sąlygomis, ginkluote, profesijos privalumais ir policijos pareigūnui keliamais reikalavimais.

Policijos komisariate apsilankė Palangos senosios gimnazijos vyresnių klasių moksleiviai, kuriuos domina policininko profesija. Komisariato salė buvo pilnutėlė smalsių jaunuolių.

Prevencijos poskyrio pareigūnai susitikimą pradėjo nuo kilnaus policijos šūkio „Ginti. Saugoti. Padėti.“ išaiškinimo. Moksleiviai buvo supažindinti su Lietuvos policijos sistemos ir Palangos policijos komisariato struktūra. Pareigūnai jiems pademonstravo policijos naudojamas specialiąsias priemones bei ginklus, aiškino jų panaudojimo ypatumus ir galimybes.

Jaunuoliai aktyviai dalyvavo renginyje – uždavinėjo pareigūnams klausimus apie tarnybos ypatumus. Moksleiviams pateikta išsami informacija apie galimybes tapti policijos pareigūnu, išdalinti informaciniai lankstinukai „Nori būti policininku?“, „Mokytis, tobulėti, tarnauti“, „Ginti. Saugoti. Padėti“.

 

Siauri keliai: kovo pirmosiomis dienomis neblaiviems vairuotojams pajūryje keliai buvo per siauri. Prie Palangos automobilis „Peugeot 407“ įveikti posūkio nepajėgė ir nuvažiavo per laukus toje vietoje, kur bus tiesiamas aplinkkelis. Dar viena panaši nelaimė įvyko Kretingos rajone.

Neblaivių raseiniškių ekipažas gali pasigirti jau išbandęs būsimą Palangos aplinkkelį. Kovo 2-ąją

17 val. 30 min. nuo Klaipėdos pusės dideliu greičiu atlėkęs „Peugeot 407“ nesugebėjo išsukti po Vydmantų viaduku esančiame posūkyje į Palangą ir nuskriejo tiesiai į laukus. Žemyn nuo kelio sankasos nuvažiavęs automobilis pakeliui dar kliudė didoką akmenį ir keletą kartų vertėsi.

Policijos pareigūnai prie gerokai aplamdyto automobilio rado trijų vyrų ir moters kompaniją. Dviejų vyrų veidai buvo kruvini, o drabužiai išpurvinti. Per avariją labiausiai nukentėjo 34 metų Daiva, jai medikai nustatė šonkaulių sumušimą. Iš pradžių pareigūnams vairuotoju prisistatė 28 metų Einaras Augys, neturintis vairuotojo pažymėjimo. Tačiau sužinojus, kad keleivei patyrus sužalojimų gali grėsti baudžiamoji atsakomybė, E. Augys greitai prisiminė, jog automobilį vairavo 34 metų raseiniškis Mindaugas Butkus. Jam nustatytas 1,66 promilės girtumas.


 

„Mes rūšiuojam“ prizas: susumavus aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam“ pirmojo šių mokslo metų pusmečio rezultatus, projekto organizatoriai nusprendė paskirti ne tik po žadėtą 1000 litų geriausiai kiekvienos apskrities mokyklai, bet ir papildomus prizus aktyviausioms mokykloms kiekvienoje savivaldybėje – kiekviena jų gaus po 200 taškų, už kuriuos galės įsigyti reikalingų prizų.

Klaipėdos apskrityje bendrovės „Ekstara“ („Ekotaškas“) įsteigtas 1000 litų vertės papildomas prizas šį pusmetį atiteko Kretingos r. Grūšlaukės pagrindinei mokyklai. UAB „Atliekų tvarkymo centras“ įsteigti 200 litų vertės papildomi prizai Klaipėdos apskrityje teko Nidos vidurinei mokyklai, Klaipėdos r. Drevernos vaikų darželiui, Palangos lopšeliui-darželiui „Sigutė“, Skuodo r. Mosėdžio vaikų lopšeliui darželiui, Šilutės r. Katyčių pagrindinei mokyklai.

 

„Palangos tilto“, Palangos PK, lrytas.lt inf.


 

Jūsų komentaras:

Kol-kas... lygybe net nekvepia... 2014-03-17 19:42 (. / IP: 86.100.63.40)
Išgąstis... "pamatė- moterų susirūpinusius veidus dėl policijos pareigūno stabdomo automobilio "...

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas