NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-06-02
Peržiūrėta
153
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pareigūnai palinkėjo vaikams saugios vasaros ir rugsėjo 1-ąją visiems sveikiems sugrįžti į mokyklas. Palangos PK nuotr.
Pareigūnai palinkėjo vaikams saugios vasaros ir rugsėjo 1-ąją visiems sveikiems sugrįžti į mokyklas. Palangos PK nuotr.

 Stotelės: pasibaigus teismų procesui miesto žinion grįžta ir artimiausiu metu bus sumontuota 10 autobusų stotelių paviljonų. Ketvirtadienį posėdžiavusi Palangos miesto taryba priėmė sprendimą dešimčiai metų perduoti 10 vienetų autobusų stotelių laukimo paviljonų su reklaminėmis vitrinomis, kurių įsigijimo vertė 89 tūkst. 927,20 Lt, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ valdyti, naudoti ir disponuoti patikėjimo teise savarankiškai Savivaldybės keleivių vežimo vietiniais maršrutais organizavimo funkcijai įgyvendinti.

Stotelių priežiūrą savo lėšomis atliks UAB „Palangos komunalinis ūkis“, į Savivaldybės biudžetą bus mokama Tarybos nustatyta rinkliava už leidimo įrengti išorinę reklamą išdavimą.

Galimybė priimti šį sprendimą atsirado po to, kai Palangos miesto apylinkės teismas, atsižvelgęs į gegužės 12 d. pasirašytą taikos sutartį, gegužės 21 d. priėmė nutartį Palangos miesto savivaldybės nuosavybėn perduoti 10 vienetų autobusų stotelių paviljonų su reklaminėmis vitrinomis.


 TIC plečiasi: ketvirtadienį posėdžiavusi Palangos miesto taryba priėmė sprendimą leisti pastate Vytauto g. 19, vadinamajame Birutės parko sargo namelyje, per vasarą įsikurti Palangos turizmo informacijos centro (TIC) filialui.

Sprendimo projektas parengtas atsižvelgus į birželio 13 d. ir 20 d. gautus TIC prašymus skirti jiems minėtas patalpas vasaros sezono laikotarpiui nuo šių metų birželio 1-osios iki rugpjūčio 30-osios. Be to, pernai gruodžio pabaigoje pasirašytoje paslaugų teikimo sutartyje buvo nurodytas punktas, pagal kurį vasaros sezono metu turi būti įsteigti turizmo informacijos centrai Šventojoje ir prie Palangos Birutės parko. Priėmus sprendimą Palangos TIC‘ui perduodamos neatlygintinai naudotis 28,88 kv. m patalpos, esančios pastate Vytauto g. 19, pagal panaudos sutartį. Palangos Birutės parkas, patikėjimo teise valdantis minėtą pastatą, sutiko, kad sprendime nurodytoje patalpoje vasaros sezono metu būtų vykdoma turizmo informacijos centro veikla.


 Linkėjo saugios vasaros: paskutinę pradinukų mokslo metų savaitę Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai skubėjo palinkėti jiems saugios vasaros. Pareigūnai lankėsi Palangos pradinėse mokyklose, kad moksleiviams primintų apie saugumo gatvėse, paplūdimiuose, kiemuose ir kitose viešosiose vietose taisykles.

Policijos pareigūnai linkėjo vaikams per atostogas mėgautis saulės spinduliais, bet tuo pačiu ragino būti atsargiais, neperkaisti saulėje, nesimaudyti jūroje, kai didelis bangavimas ir iškelta vėliava, perspėjanti apie draudimą, nepirkti nelegaliai parduodamų čeburekų ar kitų maisto produktų, saugoti savo daiktus, nebendrauti su nepažįstamais asmenimis ir kt. Kelių policijos padalinio pareigūnas priminė vaikams apie jų pačių saugumą gatvėse, važiuojant dviračiais, riedučiais, paspirtukais, aiškino Kelių eismo taisykles.

 „Palangos tilto“, Palangos PK inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius