NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-06-09
Peržiūrėta
227
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

NAUJIENŲ PABIROS

Minimali alga: Valdantieji svarsto didinti minimalią mėnesinę algą, tačiau kol kas nekonkretizuoja nei laiko nei sumos.

„Minimali mėnesinė alga bus didinama, tik šiandien negaliu pasakyti kokiu dydžiu“, – sakė Premjeras Algirdas Butkevičius penktadienį po valdančiųjų susitikimo Seime.

Šiuo metu minimali mėnesinė alga siekia 1000 litų. Paskutinį kartą ji didėjo nuo 2013 m. sausio 1 dienos.

Anksčiau jis yra sakęs, kad minimali alga galėtų šiek tiek – iki 300 eurų (beveik 1036 litų) – didėti nuo kitų metų sausio 1-osios.

Šią savaitę Trišalė taryba svarstys darbo grupės, kurioje dirbo profsąjungų, darbdavių ir Vyriausybės atstovai, siūlymus dėl MMA didinimo.

Seimas balandį įpareigojo Vyriausybę priimti sprendimus dėl MMA padidinimo iki bus įvestas euras. Seimo pirmininkė „darbietė“ Loreta Graužinienė tuomet yra pareiškusi, kad Seimas iki vasaros atostogų gali apsispręsti dėl MMA padidinimo – esą tokiam sprendimui tereikia kompromiso Trišalėje taryboje.

 

Bendruomenės pareigūnė: nuo birželio 2 d. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariate veiklą pradėjo bendruomenės pareigūnas – policijos komisariato prevencijos padalinio pareigūnas, kuris savo veikla siekia įtraukti kuo daugiau visuomenės narių į viešosios tvarkos saugojimo ir savo gyvenamosios, darbo ar kitokios aplinkos saugumo stiprinimo veiklą.

Bendruomenės pareigūno veiklą vykdys Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Aurelija Japšaitė-Rancienė. Pareigūnė tiesiogiai bendraus su gyventojais, nevyriausybinėmis organizacijomis, asociacijomis, įmonėmis, seniūnijomis, skatins bendruomenės narius burtis į saugios kaimynystės grupes, organizuos rėmėjų veiklą, vykdys įvairias prevencines priemones ir renginius.

Kviečiame vietos bendruomenę, jos narius aktyviai bendrauti ir bendradarbiauti su bendruomenės pareigūne, užmezgant dialogą, sprendžiant konkrečias problemas.

  

Sportavo su šypsena: tęsdamas tradiciją, Palangos sporto centras mokslo metų pabaigoje visus bendrojo ugdymo mokyklų mokinius ir mokytojus sukvietė į sporto šventę „Sportuok su šypsena“, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Nelepinami vasariškos šilumos, birželio 2 dieną prie vilos „Anapilis“ būriavosi norintys išbandyti savo jėgas futbolo ir krepšinio estafetėse, paplūdimio tinklinio, stalo teniso, krepšinio 3×3 žaidimuose, rankos tikslumą smiginio varžybose.
Nelaimėjus vienoje rungtyje, palangiškiai galėjo rungtyniauti kitoje. Į paplūdimio tinklinio ir gatvės krepšinio komandas būrėsi skirtingų mokyklų draugai, jaunesni galėjo varžytis ir su vyresniais, o mergaitės turėjo progą įveikti berniukus.
Varžybų rezultatai: futbolo estafetėje vikriausi buvo A. Drungilas (1-4 kl.), G. Jonušas (5-8 kl.), R. Savickas ( 9-12 kl.). Vyresnių klasių grupėje gimnazistė Živilė Repšytė, rungtyniaudama kartu su berniukais, iškovojo trečią vietą. Stalo teniso varžybose nugalėtojais tapo Ž. Repšytė ir M. Bražiūnas, taikliausi smiginio rungtyje buvo A. Gadliauskaitė ir L. Vičas. „Bauduko“ nugalėtojai – D. Zaboraitė ir, berniukus įveikusi, J. Jocytė (1-4 kl.), „Karavano“ varžybose taikliausi buvo D. Zaboraitė ir T. Kulvinskas. Atkaklios kovos vyko paplūdimio tinklinio, gatvės krepšinio 3×3 varžybose.
 

„Palangos tilto“, Palangos PK, Palangos SC inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius