NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-09-15
Peržiūrėta
177
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

NAUJIENŲ PABIROS

Saugus eismas: antrąją mokslo metų savaitę Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti eismo saugumą, atkreipti visuomenės dėmesį, kad kiekvienas yra atsakingas ne tik už savo, bet ir kitų sveikatą, gyvybes, tęsė budėjimus prie mieste esančių pėsčiųjų perėjų.

Policijos pareigūnams talkina ir gausus būrys policijos rėmėjų, kurie gyventojams ne tik dalina patarimus, kaip saugiai pereiti gatvę, bet ir esant būtinybei eismo dalyvius sudrausmina.

Siekdami, kad kuo mažiau nepilnamečių nukentėtų eismo įvykiuose, pareigūnai lankosi ugdymo įstaigose, platina informacinius lankstinukus. 

 

Vizitas: rugsėjo 9-ąją Palangos lopšelio-darželio „Pasaka“ auklėtinius aplankė Palangos miesto policijos komisariato Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė.

Vaikams priminta, kaip saugiai važiuoti automobilyje, elgtis gatvėje, būti drausmingiems ugdymo įstaigoje. Turimas ir įgytas žinias „užtvirtino“ policijos bičiulis Amsis, kuris vaizdo filmukų pagalba patarimus žarstė iš ekrano.

Įstaigos direktorei perduoti informaciniai lankstinukai apie saugų vaikų elgesį įvairiose situacijose, kurie bus paskelbti grupių informacinėse lentose, siekiant priminti ir tėveliams apie poreikį pasirūpinti savo vaikų saugumu.

 

Padėka: Klaipėdos apskrities VPK Palangos miesto policijos komisariate gautas elektroninis padėkos laiškas.

Palangiškė Lina dėkoja Palangos miesto policijos komisariato VPS patrulių būrio specialistui Mantui Žižmariui už pagalbą jos draugams iš Ukrainos ir Latvijos. Pareigūnas liepos 4 d. padėjo užsienio svečiams, kurie nežinojo apsistojimo Palangoje vietos adreso, neturėjo telefono ir buvo pasiklydę.

„Taigi, Mantui Žižmariui teko pažaboti kantrybę ir išsiaiškinti, kur jie buvo apsistoję, – rašoma laiške. – Labai tikiuosi, kad šiuo pavyzdžiu paseks ir daugiau policininkų.“

 

„Palangos tilto“, Palangos PK inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius