NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-09-18
Peržiūrėta
186
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

NAUJIENŲ PABIROS

Nemokamai: nuo antradienio į Palangą atvykstantieji automobiliais išleis mažiau pinigų: iki gegužės vidurio už mašinų stovėjimą kurorto gatvėse mokėti nebereikia, praneša „Lietuvos rytas“. Rinkliavą už automobilių stovėjimą administruojantis Palangos savivaldybės Rinkliavų centras žiemai išjungė 32 bilietų pardavimo automatus ir suskaičiavo vasaros uždarbį.

Per keturis mėnesius poilsiautojai ir Palangos gyventojai apmokestintose kurorto vietose už automobilių stovėjimą sumokėjo 693 tūkst. litų.  Dar 92 tūkst. litų buvo gauta poilsiautojams sumokėjus „užmaršumo“ mokestį, kai už automobilio stovėjimą laiku nesusimokėjęs jo savininkas baudos išvengia vėliau sumokėdamas 40 litų.

Tokia teise pasinaudojo apie du tūkstančius pažeidėjų.

Iš parkomatų apie 785 tūkst. litų pajamų gavęs Rinkliavų centras viršijo šiais metais numatytą planą surinkti 700 tūkst. litų ir pagerino pernai pasiektą sumą, kai iš šios rinkliavos savivaldybės biudžetas papilnėjo 652 tūkst. litų.

Papildomai 121 tūkst. litų Rinkliavų centras gavo iš sezono metu apmokestintos automobilių stovėjimo aikštelės Rąžės gatvėje. Šios lėšos bus skiriamos aikštelei prižiūrėti ir daugiaaukštei mašinų stovėjimo aikštelei projektuoti.

 

Sulaikė ekshibicionistą: pirmadienį policija gavo pranešimą, kad Palangoje, Medvalakio gatvėje esančiame mokyklos stadione, kažkoks vyras vaikams demonstravo savo lytinius organus.

Nuvykę prie šalia „Baltijos“ pagrindinės mokyklos esančio stadiono Palangos policijos pareigūnai sulaikė ir uždarė į areštinę 1963 m. gimusį palangiškį Borisą S.

Kaip sakė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausiasis specialistas Albinas Strumyla, apie įtartinai besielgiantį vyriškį pranešė praeiviai. Sulaikytasis nelabai galėjo paaiškinti savo veiksmus, nes buvo neblaivus.

„Baltijos“ pagrindinės mokyklos direktorius Alvydas Kniukšta sakė, jog per 25 jo darbo metus tokių incidentų nėra buvę. Mokyklos teritorija yra aptverta, tačiau vietomis pro gyvatvorės tarpus į ją įlįsti galima.

 

Vakcinacija: Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena, jog kiekvienais metais įgyvendinama pasiutligės likvidavimo programa, kuri vykdoma 2 kartus per metus visoje Lietuvos teritorijoje.

Klaipėdos apskrityje oralinė laukinių gyvūnų vakcinacija nuo pasiutligės iš lėktuvo vyksta nuo rugsėjo 10 iki 21 dienos.
Radus jaukus su pasiutligės vakcina, jų negalima liesti. Jeigu jaukai aptinkami prie gyvenamųjų namų, būtina apie tai pranešti Palangos valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai tel. 8 460 48026. Jaukai su vakcina nepavojingi naminiams gyvūnams.

 

„Palangos tilto“, lrytas.lt inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius