NAUJIENŲ PABIROS
Nemokamai: nuo antradienio į Palangą atvykstantieji automobiliais išleis mažiau pinigų: iki gegužės vidurio už mašinų stovėjimą kurorto gatvėse mokėti nebereikia, praneša „Lietuvos rytas“. Rinkliavą už automobilių stovėjimą administruojantis Palangos savivaldybės Rinkliavų centras žiemai išjungė 32 bilietų pardavimo automatus ir suskaičiavo vasaros uždarbį.
Per keturis mėnesius poilsiautojai ir Palangos gyventojai apmokestintose kurorto vietose už automobilių stovėjimą sumokėjo 693 tūkst. litų. Dar 92 tūkst. litų buvo gauta poilsiautojams sumokėjus „užmaršumo“ mokestį, kai už automobilio stovėjimą laiku nesusimokėjęs jo savininkas baudos išvengia vėliau sumokėdamas 40 litų.
Tokia teise pasinaudojo apie du tūkstančius pažeidėjų.
Iš parkomatų apie 785 tūkst. litų pajamų gavęs Rinkliavų centras viršijo šiais metais numatytą planą surinkti 700 tūkst. litų ir pagerino pernai pasiektą sumą, kai iš šios rinkliavos savivaldybės biudžetas papilnėjo 652 tūkst. litų.
Papildomai 121 tūkst. litų Rinkliavų centras gavo iš sezono metu apmokestintos automobilių stovėjimo aikštelės Rąžės gatvėje. Šios lėšos bus skiriamos aikštelei prižiūrėti ir daugiaaukštei mašinų stovėjimo aikštelei projektuoti.
Sulaikė ekshibicionistą: pirmadienį policija gavo pranešimą, kad Palangoje, Medvalakio gatvėje esančiame mokyklos stadione, kažkoks vyras vaikams demonstravo savo lytinius organus.
Nuvykę prie šalia „Baltijos“ pagrindinės mokyklos esančio stadiono Palangos policijos pareigūnai sulaikė ir uždarė į areštinę 1963 m. gimusį palangiškį Borisą S.
Kaip sakė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausiasis specialistas Albinas Strumyla, apie įtartinai besielgiantį vyriškį pranešė praeiviai. Sulaikytasis nelabai galėjo paaiškinti savo veiksmus, nes buvo neblaivus.
„Baltijos“ pagrindinės mokyklos direktorius Alvydas Kniukšta sakė, jog per 25 jo darbo metus tokių incidentų nėra buvę. Mokyklos teritorija yra aptverta, tačiau vietomis pro gyvatvorės tarpus į ją įlįsti galima.
Vakcinacija: Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena, jog kiekvienais metais įgyvendinama pasiutligės likvidavimo programa, kuri vykdoma 2 kartus per metus visoje Lietuvos teritorijoje.
Klaipėdos apskrityje oralinė laukinių gyvūnų vakcinacija nuo pasiutligės iš lėktuvo vyksta nuo rugsėjo 10 iki 21 dienos.
Radus jaukus su pasiutligės vakcina, jų negalima liesti. Jeigu jaukai aptinkami prie gyvenamųjų namų, būtina apie tai pranešti Palangos valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai tel. 8 460 48026. Jaukai su vakcina nepavojingi naminiams gyvūnams.
„Palangos tilto“, lrytas.lt inf.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Apie socialines paslaugas Palangoje
2023 04 14 | Rubrika: Miestas
Senstant mūsų visuomenei, auga ir socialinių paslaugų poreikis, todėl būtina informuoti asmenis apie jiems priklausančias socialines paslaugas ir jų teikimo sąlygas. Bandykime apžvelgti keletą socialinių paslaugų, kurias turi teisę gauti neįgalūs ir senyvo amžiaus Palangos miesto gyventojai.
Mieste įrengti rūbų ir avalynės konteineriai
2022 04 08 | Rubrika: Miestas
Be palangiškiams jau įprastų mišrių buitinių atliekų, išrūšiuotų antrinių žaliavų ir žaliųjų atliekų, mieste neseniai atsirado pirmieji naujos paskirties konteineriai, kurie skirti tekstilės gaminiams.
Kalėdų Seneliui padėjo draugai
"Palangos tilto" redakcija, 2020 12 27 | Rubrika: Miestas
Gruodžio pradžioje į Palangą atvykęs Kalėdų Senelis baisiausiai nustebo – Palangoje nebuvo sniego. Jo rogės juk neslysta ant asfalto. Kaip gi jis lankys vaikus? Čia į pagalbą atskubėjo Kalėdų Senelio geras draugas Dainius ir jo „Kurorto pramogų“ komanda. Išrinko patį gražiausią elektrinį traukinuką, išpuošė girliandomis, ir kai tik Seneliui reikėdavo -...
Donato Montvydo akustinis koncertas (klubas "Vandenis")
2019 08 09 | Rubrika: Ką ir kur veikti Palangoje
Tarybos posėdyje – apie tualetinį popierių, higienos pasą ir sveiką mitybą darželiuose 1
Linas JEGELEVIČIUS, 2017 02 23 | Rubrika: Miestas
Palangos miesto Tarybos posėdis praėjusį antradienį prasidėjo nemalonaus incidento priminimu – „Gintaro“ muziejuje praėjusį penktadienį pasirašant draugystės ir bendradarbiavimo sutartį tarp Palangos ir Izraelio kurorto Elato, Lietuvos vėliava kabėjo „aukštyn kojomis“. Žinoma, tai, nors ir po laiko, buvo pastebėta, bet Tarybos narys...
Ryškiaspalvis „Mosto“ „Karnavalas“ pakvietė švęsti
Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 12 22 | Rubrika: Kultūra
Penktadienio vakarą į Palangos miesto savivaldybės biblioteką rinkosi šventiškai nusiteikę kūrybinės grupės „Mostas“ gerbėjai iš Palangos ir ne tik jos. Kūrybiškieji dailininkai artėjančias didžiąsias metų šventes pakvietė pasitikti žaismingu „Karnavalu“ – taip šįkart pavadinta tradicinė „Mosto“ paroda....
Naujienų pabiros 1
2014 01 20 | Rubrika: Miestas
Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.
Naujienų pabiros
„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas
Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.
STT: „Antikorupcijos komisijai turėtų vadovauti Tarybos opozicijos atstovas“
Šią savaitę STT apklausė Palangos vicemerą S. Simę, bet jis tai neigia 23
Linas JEGELEVIČIUS, 2013 02 14 | Rubrika: Miestas
Jeigu Palangos savivaldybės Taryba išties siekia išrauti bet kokias korupcijos piktžoles kurorte, Antikorupcijos komisijos pirmininku turėtų paskirti Tarybos opozicijos atstovą, įsitikinęs Arvydas Juršėnas, naujasis Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos viršininkas. Jis „Palangos tiltui“ teigė, kad sieksiąs pasitelkti...
„Įnėrus į ledinę jūrą, iš karto griūva kiekvieno žmogaus baimės tvirtovė“
Toma TRANIZAITĖ, 2010 09 10 | Rubrika: Miestas
Šių metų spalio pirmą dieną sukanka dvidešimt metų, kai Palangoje įsikūrė Dainiaus Kepenio vadovaujama sveikatos mokykla. Pasak jos vadovo bei įkūrėjo, „įkurti šią mokyklą nebuvo sunku, nes kai žmogus jaučiasi esąs savo vietoje bei darantis tą darbą, kuriam atėjo į šį pasaulį, kai savo veikloje mato gyvenimo prasmę, viskas susiklosto natūraliai.“
