NAUJIENŲ PABIROS
Nemokamai: nuo antradienio į Palangą atvykstantieji automobiliais išleis mažiau pinigų: iki gegužės vidurio už mašinų stovėjimą kurorto gatvėse mokėti nebereikia, praneša „Lietuvos rytas“. Rinkliavą už automobilių stovėjimą administruojantis Palangos savivaldybės Rinkliavų centras žiemai išjungė 32 bilietų pardavimo automatus ir suskaičiavo vasaros uždarbį.
Per keturis mėnesius poilsiautojai ir Palangos gyventojai apmokestintose kurorto vietose už automobilių stovėjimą sumokėjo 693 tūkst. litų. Dar 92 tūkst. litų buvo gauta poilsiautojams sumokėjus „užmaršumo“ mokestį, kai už automobilio stovėjimą laiku nesusimokėjęs jo savininkas baudos išvengia vėliau sumokėdamas 40 litų.
Tokia teise pasinaudojo apie du tūkstančius pažeidėjų.
Iš parkomatų apie 785 tūkst. litų pajamų gavęs Rinkliavų centras viršijo šiais metais numatytą planą surinkti 700 tūkst. litų ir pagerino pernai pasiektą sumą, kai iš šios rinkliavos savivaldybės biudžetas papilnėjo 652 tūkst. litų.
Papildomai 121 tūkst. litų Rinkliavų centras gavo iš sezono metu apmokestintos automobilių stovėjimo aikštelės Rąžės gatvėje. Šios lėšos bus skiriamos aikštelei prižiūrėti ir daugiaaukštei mašinų stovėjimo aikštelei projektuoti.
Sulaikė ekshibicionistą: pirmadienį policija gavo pranešimą, kad Palangoje, Medvalakio gatvėje esančiame mokyklos stadione, kažkoks vyras vaikams demonstravo savo lytinius organus.
Nuvykę prie šalia „Baltijos“ pagrindinės mokyklos esančio stadiono Palangos policijos pareigūnai sulaikė ir uždarė į areštinę 1963 m. gimusį palangiškį Borisą S.
Kaip sakė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausiasis specialistas Albinas Strumyla, apie įtartinai besielgiantį vyriškį pranešė praeiviai. Sulaikytasis nelabai galėjo paaiškinti savo veiksmus, nes buvo neblaivus.
„Baltijos“ pagrindinės mokyklos direktorius Alvydas Kniukšta sakė, jog per 25 jo darbo metus tokių incidentų nėra buvę. Mokyklos teritorija yra aptverta, tačiau vietomis pro gyvatvorės tarpus į ją įlįsti galima.
Vakcinacija: Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena, jog kiekvienais metais įgyvendinama pasiutligės likvidavimo programa, kuri vykdoma 2 kartus per metus visoje Lietuvos teritorijoje.
Klaipėdos apskrityje oralinė laukinių gyvūnų vakcinacija nuo pasiutligės iš lėktuvo vyksta nuo rugsėjo 10 iki 21 dienos.
Radus jaukus su pasiutligės vakcina, jų negalima liesti. Jeigu jaukai aptinkami prie gyvenamųjų namų, būtina apie tai pranešti Palangos valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai tel. 8 460 48026. Jaukai su vakcina nepavojingi naminiams gyvūnams.
„Palangos tilto“, lrytas.lt inf.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Kalba skaičiai: kompensuojamuosius vaistus Lietuvoje vartoja beveik pusė pacientų
2023 03 07 | Rubrika: Sveikata
Praeitais metais Lietuvoje kompensuojamuosius vaistus ir medicinos pagalbos priemones vartojo apie 1,2 mln. gyventojų. Tai yra 42 procentai prie pirminės sveikatos priežiūros įstaigų prisirašiusių gyventojų, rodo Valstybinės ligonių kasos atlikta analizė.
Grupė „Saulės Kliošas“
2022 03 08 | Rubrika: Ką ir kur veikti Palangoje
Grupė „Saulės Kliošas“
VMI perves 20,1 mln. eurų paramos gavėjams: „Palangos tiltas“ skelbia TOP-10 paramos gavėjų Palangoje
"Palangos tilto" informacija, 2020 11 09 | Rubrika: Miestas
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog pirmadienį, lapkričio 9 d., pervedė pirmąją gyventojų skirtą paramą nuo pernai sumokėto GPM, apie 4 mln. eurų, organizacijoms, meno kūrėjams, profsąjungoms ir jų susivienijimams bei politinėms partijoms. O kas daugiausiai paramos gavo Palangoje? To „Palangos tiltas“ pasiteiravo Laimos Domarkienės, Klaipėdos AVMI atstovės spaudai.
Tremties prisiminimai gyvi ir po 70 metų
"Palangos tilto" informacija, 2019 03 25 | Rubrika: Jūros vaikai
„Prisimenu viską, lyg tai būtų įvykę vakar“, – atsidūsta tremties duonos skonį pajutusi dar vaikystėje palangiškė Adelė Drungilienė. Praėjo lygiai 70 metų, kai traukinių vagonais buvo išgabenta tūkstančiai lietuvių į visišką nežinią. Daug žmonių iš tremties nebegrįžo, ten ir atgulė. Iki šiol gyvi liudininkai prisimina kiekvieną smulkmeną, o...
Gimtojo krašto pažinimo pamoka Šventosios mokiniams – filmas „Vėjų žemė“
2016 11 21 | Rubrika: Jūros vaikai
Šventosios miestelio sąsajų su kaimynine Latvija liudininkai –senieji šventojiškiai, latvių, dar prieš keletą šimtmečių apsigyvenusių šiame pajūrio ruože, palikuonys.Kaip jie čia įsikūrė, padėtų suprasti ištrauka iš M. Balčiaus „Šventosios žemupio istorijos“:„Pagal 1410 metų Torunės taikos sutarties ir...
Palangos svečiai per vasarą į miesto biudžetą suvežė beveik pusantro milijono litų
Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 10 09 | Rubrika: Miestas
Į mūsų kurortą atvykstantys svečiai miesto biudžetą kasmet papildo lėšomis, kurios skiriamos tam, kad Palanga taptų gražesnė, patrauklesnė, o jos vardas kuo garsiau skambėtų Lietuvoje ir už jos ribų. Per tris vasaros mėnesius surinkta kiek per pusę milijono litų vadinamojo „pagalvės“ mokesčio, o „ratuoti“ poilsiautojai nuo gegužės 15 iki rugsėjo 15 sumokėjo per...
Naujienų pabiros 1
2014 01 20 | Rubrika: Miestas
Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.
Naujienų pabiros
„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas
Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.
Palangiškio olimpiečio treneris: „Svajoju, kad Renaldas žaistų NBA“
2012 12 10 | Rubrika: Miestas
Dešimtmetį Renaldą Seibutį jo tėtis Vytautas pirmą kartą nuvežė į krepšinio treniruotę Kretingoje. Tačiau vaikinas ten ilgai neužsibuvo ir jau po metų žaidė Palangos sporto centro komandoje, kurioje ir prasidėjo jo kilimas į krepšinio olimpą.
Moksleivių klubo dovanos vaikams
Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 01 | Rubrika: Miestas
Moksleivių klubo mokiniai ir vadovai birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną – paminėjo itin smagiai. Ypatingai darbštūs ir kūrybingi vaikai susirinkusiems svečiams padovanojo įsimintiną šventę, kurioje svarbiausi buvo visi augantys talentingieji vaikai. Moksleivių klubo vadovai nepamiršo savo ugdytinių ir kuo nuoširdžiausiai padėkojo už pademonstruotą kūrybiškumą, iniciatyvumą ir...
