NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-09-18
Peržiūrėta
2254
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

NAUJIENŲ PABIROS

Nemokamai: nuo antradienio į Palangą atvykstantieji automobiliais išleis mažiau pinigų: iki gegužės vidurio už mašinų stovėjimą kurorto gatvėse mokėti nebereikia, praneša „Lietuvos rytas“. Rinkliavą už automobilių stovėjimą administruojantis Palangos savivaldybės Rinkliavų centras žiemai išjungė 32 bilietų pardavimo automatus ir suskaičiavo vasaros uždarbį.

Per keturis mėnesius poilsiautojai ir Palangos gyventojai apmokestintose kurorto vietose už automobilių stovėjimą sumokėjo 693 tūkst. litų.  Dar 92 tūkst. litų buvo gauta poilsiautojams sumokėjus „užmaršumo“ mokestį, kai už automobilio stovėjimą laiku nesusimokėjęs jo savininkas baudos išvengia vėliau sumokėdamas 40 litų.

Tokia teise pasinaudojo apie du tūkstančius pažeidėjų.

Iš parkomatų apie 785 tūkst. litų pajamų gavęs Rinkliavų centras viršijo šiais metais numatytą planą surinkti 700 tūkst. litų ir pagerino pernai pasiektą sumą, kai iš šios rinkliavos savivaldybės biudžetas papilnėjo 652 tūkst. litų.

Papildomai 121 tūkst. litų Rinkliavų centras gavo iš sezono metu apmokestintos automobilių stovėjimo aikštelės Rąžės gatvėje. Šios lėšos bus skiriamos aikštelei prižiūrėti ir daugiaaukštei mašinų stovėjimo aikštelei projektuoti.

 

Sulaikė ekshibicionistą: pirmadienį policija gavo pranešimą, kad Palangoje, Medvalakio gatvėje esančiame mokyklos stadione, kažkoks vyras vaikams demonstravo savo lytinius organus.

Nuvykę prie šalia „Baltijos“ pagrindinės mokyklos esančio stadiono Palangos policijos pareigūnai sulaikė ir uždarė į areštinę 1963 m. gimusį palangiškį Borisą S.

Kaip sakė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausiasis specialistas Albinas Strumyla, apie įtartinai besielgiantį vyriškį pranešė praeiviai. Sulaikytasis nelabai galėjo paaiškinti savo veiksmus, nes buvo neblaivus.

„Baltijos“ pagrindinės mokyklos direktorius Alvydas Kniukšta sakė, jog per 25 jo darbo metus tokių incidentų nėra buvę. Mokyklos teritorija yra aptverta, tačiau vietomis pro gyvatvorės tarpus į ją įlįsti galima.

 

Vakcinacija: Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena, jog kiekvienais metais įgyvendinama pasiutligės likvidavimo programa, kuri vykdoma 2 kartus per metus visoje Lietuvos teritorijoje.

Klaipėdos apskrityje oralinė laukinių gyvūnų vakcinacija nuo pasiutligės iš lėktuvo vyksta nuo rugsėjo 10 iki 21 dienos.
Radus jaukus su pasiutligės vakcina, jų negalima liesti. Jeigu jaukai aptinkami prie gyvenamųjų namų, būtina apie tai pranešti Palangos valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai tel. 8 460 48026. Jaukai su vakcina nepavojingi naminiams gyvūnams.

 

„Palangos tilto“, lrytas.lt inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trečiadienio popietę Palangos senąją gimnaziją sukrėtė žinia, kad amžinybėn išėjo ilgiausiai – net 32-ejus metus – mokyklai vadovavęs Direktorius Algirdas Karačionka, vos prieš kelias dienas, kovo 26-ąją, sulaukęs 71-ojo gimtadienio.


Praėjusiame miesto Tarybos posėdyje Tarybos narys Eugenijus Simutis net keliskart pasiūlė aktyviojo kurortinio sezono metu atsisakyti naktinio gelbėtojų budėjimo paplūdimiuose, o už sutaupytas lėšas pastatyti stadioną. Toks visuomeninio rinkimų komiteto „Palangiškiai“ pirmininko siūlymas neliko nepastebėtas kurorto mero Šarūno Vaitkaus.


Palanga nuo šiandien, pirmadienio, gruodžio 7 d., įvedė tik nuotolinį mokymą: visi mokiniai turės likti namuose. Taip mokysis net ir pradinukai, tačiau darželinukai, kol koronavirusas neįsisuko į darželius, kol kas tipens į lopšelius-darželius. Tačiau, laimei, koronaviruso atvejai Palangos švietimo įstaigose – nekomplikuoti, kaip išsiaiškino...


Birželio 23 dieną, kuomet visa Lietuva šurmuliavo Joninių sūkuryje, šventojiškiai tvarkė kol kas neveikiantį ir smėliu užneštą uostą. Į Šventąją sugužėjo narai mėgėjai, Lietuvos Šaulių sąjungos Klaipėdos povandeninio plaukimo būrio atstovai, Klaipėdos universiteto archeologai ir kiti povandeninio sporto entuziastai. Jie buvo pakviesti į kasmetinę...


Penktadienio vakarą, minint Laisvės gynėjų dieną, Palangos miesto bendruomenė ir svečiai šv. Mišiose meldėsi už sausio 13-ąją gyvybes paaukojusius didvyrius. Vėliau prie Jono Žemaičio paminklo visi drauge pasidalijo išlikusiais prisiminimais apie anuomet vykusius tragiškus įvykius.


Šį savaitgalį vykusiose Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėse sėkmė „Palangos“ krepšininkams nebuvo palanki: kurorto ekipa pralaimėjo abejas žaistas rungtynes.


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Jaunieji kurorto lengvaatlečiai Panevėžy pasirodė puikiai

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 01 28 | Rubrika: Sportas

Sausio mėn. 18-19 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose puikiai pasirodė Palangos sporto centro ugdytiniai.


Krepšininkas Marius Prekevičius besiilsėdamas Palangoje sugeba planuoti bei derinti tolimesnius darbus, susijusius su krepšiniu. Neseniai Marius kartu su savo mama bei draugu įkūrė naują krepšinio komandą Gargžduose. Tai bus trečios lygos komanda, kurioje žais jaunimas iki 25 metų.


Renginių kalendorius