NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-10-02
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Šventės komisija policijos pareigūnų stalą įvertino kaip originaliausią ir įteikė šventės pavadinimą simbolizuojančią atminimo dovanėlę. Palangos PK nuotr.

Šventės komisija policijos pareigūnų stalą įvertino kaip originaliausią ir įteikė šventės pavadinimą simbolizuojančią atminimo dovanėlę. Palangos PK nuotr.

Svečiuose pas pareigūnus: spalio pirmąją, artėjant Policijos dienai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariate apsilankė gausus būrys Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinių.

Prevencijos poskyrio pareigūnai kartu su Operatyvaus valdymo specialistais supažindino vaikus su policijos darbu, aiškino šūkio „Ginti. Saugoti. Padėti.“ reikšmę, papasakojo apie pagalbos telefono 112 svarbą.

Pareigūnai vaikams demonstravo ginklus, specialiąsias priemones, aiškino jų panaudojimo taisykles. Vaikai turėjo galimybę pamatyti, kaip vaizdo kameromis stebimas miestas, o didžiausio mokinukų dėmesio sulaukė policijos transporto priemonės – automobiliai ir riedžiai.

 

Drausmino dviratininkus: ankstyvą spalio 1-osios rytą Klaipėdos AVPK Palangos m. policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti, kad būtų užkardyti teisės pažeidimai bei išvengta skaudžių eismo nelaimių, organizavo policinę priemonę dėl dviratininkų kontrolės prie bendrojo lavinimo įstaigų.

Reido metu nustatyti 24 dviratininkai (16 iš jų – nepilnamečiai), kurie nesilaikė Lietuvos Respublikos saugaus eismo kelyje įstatymo 17 str. 2 d. nurodytų reikalavimų ir padarė pažeidimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 131 str. 5 d.

Primename, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos saugaus eismo kelyje įstatymo 17 str. 2 d., dviračio vairuotojui leidžiama važiuoti keliu tik tvarkingą stabdį ir garso signalą turinčiu dviračiu. Dviračio gale turi būti raudonas šviesos atšvaitas arba raudonas šviesos žibintas, iš abiejų šonų – oranžiniai šviesos atšvaitai, pritvirtinti prie ratų stipinų. Važiuodamas važiuojamąja kelio dalimi, dviračio vairuotojas privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba dviračio priekyje turi degti baltas šviesos žibintas, o gale – raudonas šviesos žibintas. Važiuojant keliu tamsiuoju paros metu arba kai blogas matomumas, dviračio priekyje turi degti baltas šviesos žibintas, o gale – raudonas šviesos žibintas, dviračio vairuotojas privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais. Dviračio vairuotojai (keleiviai) iki 18 metų, važiuodami (vežami) keliu, privalo būti užsidėję ir užsisegę dviratininko šalmus.

 

Originaliausi: savaitgalį Klaipėdos AVPK Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai, bendradarbiaudami su Klaipėdos AVPK Viešosios tvarkos biuro Prevencijos skyriaus pareigūnais, dalyvavo Palangoje vykusioje Tūkstančio stalų šventėje.

Šventės metu ne tik palangiškiai, bet ir svečiai iš visos Lietuvos buvo supažindinti su nusikaltimų prevencijos programa „Saugi kaimynystė“, pažymėti du fotoaparatai, 9 mobiliojo ryšio telefonai. Ne vieną apsilankiusįjį policijos palapinėje maloniai nustebino dalinami lipdukai, raginantys nerūkyti laiptinėje bei įspėjantys apie budrius laiptinės gyventojus.

Mažiesiems šventės dalyviams buvo dalinamos knygutės „Susipažinkime: Policija“, o daugiausiai džiaugsmo suteikė vietoje nenustygstantis policijos bičiulis Amsis, kuris su kitais šventės dalyviais į dangų paleido 100 balandžių, vaišino saldainiais.

 

„Palangos tilto“, Palangos PK inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas