NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-10-02
Peržiūrėta
2114
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventės komisija policijos pareigūnų stalą įvertino kaip originaliausią ir įteikė šventės pavadinimą simbolizuojančią atminimo dovanėlę. Palangos PK nuotr.
Šventės komisija policijos pareigūnų stalą įvertino kaip originaliausią ir įteikė šventės pavadinimą simbolizuojančią atminimo dovanėlę. Palangos PK nuotr.

Svečiuose pas pareigūnus: spalio pirmąją, artėjant Policijos dienai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariate apsilankė gausus būrys Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinių.

Prevencijos poskyrio pareigūnai kartu su Operatyvaus valdymo specialistais supažindino vaikus su policijos darbu, aiškino šūkio „Ginti. Saugoti. Padėti.“ reikšmę, papasakojo apie pagalbos telefono 112 svarbą.

Pareigūnai vaikams demonstravo ginklus, specialiąsias priemones, aiškino jų panaudojimo taisykles. Vaikai turėjo galimybę pamatyti, kaip vaizdo kameromis stebimas miestas, o didžiausio mokinukų dėmesio sulaukė policijos transporto priemonės – automobiliai ir riedžiai.

 

Drausmino dviratininkus: ankstyvą spalio 1-osios rytą Klaipėdos AVPK Palangos m. policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti, kad būtų užkardyti teisės pažeidimai bei išvengta skaudžių eismo nelaimių, organizavo policinę priemonę dėl dviratininkų kontrolės prie bendrojo lavinimo įstaigų.

Reido metu nustatyti 24 dviratininkai (16 iš jų – nepilnamečiai), kurie nesilaikė Lietuvos Respublikos saugaus eismo kelyje įstatymo 17 str. 2 d. nurodytų reikalavimų ir padarė pažeidimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 131 str. 5 d.

Primename, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos saugaus eismo kelyje įstatymo 17 str. 2 d., dviračio vairuotojui leidžiama važiuoti keliu tik tvarkingą stabdį ir garso signalą turinčiu dviračiu. Dviračio gale turi būti raudonas šviesos atšvaitas arba raudonas šviesos žibintas, iš abiejų šonų – oranžiniai šviesos atšvaitai, pritvirtinti prie ratų stipinų. Važiuodamas važiuojamąja kelio dalimi, dviračio vairuotojas privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba dviračio priekyje turi degti baltas šviesos žibintas, o gale – raudonas šviesos žibintas. Važiuojant keliu tamsiuoju paros metu arba kai blogas matomumas, dviračio priekyje turi degti baltas šviesos žibintas, o gale – raudonas šviesos žibintas, dviračio vairuotojas privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais. Dviračio vairuotojai (keleiviai) iki 18 metų, važiuodami (vežami) keliu, privalo būti užsidėję ir užsisegę dviratininko šalmus.

 

Originaliausi: savaitgalį Klaipėdos AVPK Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai, bendradarbiaudami su Klaipėdos AVPK Viešosios tvarkos biuro Prevencijos skyriaus pareigūnais, dalyvavo Palangoje vykusioje Tūkstančio stalų šventėje.

Šventės metu ne tik palangiškiai, bet ir svečiai iš visos Lietuvos buvo supažindinti su nusikaltimų prevencijos programa „Saugi kaimynystė“, pažymėti du fotoaparatai, 9 mobiliojo ryšio telefonai. Ne vieną apsilankiusįjį policijos palapinėje maloniai nustebino dalinami lipdukai, raginantys nerūkyti laiptinėje bei įspėjantys apie budrius laiptinės gyventojus.

Mažiesiems šventės dalyviams buvo dalinamos knygutės „Susipažinkime: Policija“, o daugiausiai džiaugsmo suteikė vietoje nenustygstantis policijos bičiulis Amsis, kuris su kitais šventės dalyviais į dangų paleido 100 balandžių, vaišino saldainiais.

 

„Palangos tilto“, Palangos PK inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Permainų vėjų pagauta, reorganizuojant Klaipėdos krašto medicinos įstaigas, Palangos reabilitacijos ligoninė (PRL) kartu su Klaipėdos universitetine ligonine ir Jūrininkų ligonine buvo sujungtos į vieną Klaipėdos universiteto ligoninę. 


Praėjusį šeštadienį Raseinių rajone, Ariogaloje vyko tradicinis Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydis, kuriame tarp keleto tūkstančių susirinkusiųjų dalyvavo ir Palangos filialo tremtiniai.


2009-2010 metų gimimo mergaitės tik šiemet suburtos į komandą, kurią treniruoja trenerė Diana Mažeikė. Deja, karantinas mergaitėms treniruotis leido labai ribotai, tik 2-3 mėnesius ir tai ne visai komandai kartu, o tik mažomis vaikų grupelėmis po 2, po 5, vėliau po 10 vaikų salėje. Tačiau rezultatai trenerę džiugina ir nuteikia labai motyvuotai.



Palangos miesto reprezentacinė krepšinio komanda „Palanga“, tragiškai pradėjusi naująjį NKL-Mezon sezoną, atsitiesė ir praėjusį penktadienį bei šeštadienį šventė dvi gražias pergales.


Kasmet Palangos pradinėje mokykloje lapkričio 16-ąją minime Tarptautinę tolerancijos dieną. Tolerancija apibūdinama kaip pakantumas kitiems bei supratimas, jog kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų. Kartu tai ir pripažinimas, jog jis turi teisę būti kitoks. Tolerancijos ugdymas mokykloje ypatingai svarbus. Jis skiepija vaikams žmogiškąsias vertybes ir padeda priimti teisingus sprendimus....


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Šį savaitgalį, rugsėjo 20-22 d., Lietuvos sveikuolių sąjunga rengia jau 22-ąją sveiko maisto šventę Palangoje. Šių metų šventės tema – „IDĖJOS VAIKŲ STALUI“. Ši tema pasirinkta neatsitiktinai. Formuojant sveikos gyvensenos įpročius, svarbu nuo pat mažens ugdyti supratimą apie sveiką ir subalansuotą mitybą. Tačiau dažnai iškyla...


Nauji mokslo metai – ant nosies galo, bet dvi miesto mokyklos švaistosi karo kirviais. Į jį įtraukti ir Tarybą, ir tuo pačiu pamėginti išklibinti valdančiosios daugumos pamatus pasiryžusi ir pedagogė, Tarybos narė Genoveita Krasauskienė. Kai kurie valdančiosios koalicijos nariai atsargiai priekaištauja jau ir Tarybos vadovams: „Sprendimus reikėjo priimti...


Renginių kalendorius