NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-10-13
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Šiame kieme jachta stovėjo apie aštuonerius metus. lrytas.lt nuotr.

Šiame kieme jachta stovėjo apie aštuonerius metus. lrytas.lt nuotr.

Pavogė jachtą: mėnesio pradžioje įžūlūs nusikaltėliai vidury dienos iš namo L. Vaineikio g. kiemo pavogė 50-mečiam palangiškiui priklausančią beveik 31 tūkst. litų įvertintą jachtą „Ina“, rašo „Lietuvos rytas“.

Apie 6 metrų ilgio laivas ant medinio stovo buvo pastatytas erdviame kelių butų namo kieme. Jis yra aptvertas, tačiau dieną vartai būna praviri. Kaip jachta dieną pradingo iš kiemo, niekas nematė. Šiuo metu bene vienintelė likusi nuolatinė namo gyventoja pasakojo, kad laivas buvo pavogtas per valandą: „Tą dieną išvažiavau iš namų 13 val. 15 minučių, o grįžusi apie pusę trijų jachtos nebemačiau. Kieme buvo matyti tik čia apsisukinėjusio sunkiasvorio automobilio padangų žymės“. Įdomiausia, kad Palangos gatvėmis išvežamą jachtą grįždamas į kurortą matė pats šio laivo savininkas. Jo apibūdintas automobilis, kuriuo buvo gabenama pavogta jachta, kriminalistams padėjo užčiuopti siūlo galą.     Ieško nuomininkų: buvusiai „Smilčių“ pradinei mokyklai, kurios pastatą patikėjimo teise valdo Palangos sporto centras, ieškoma nuomininkų. Turto, kurį sudaro 96,66 kv. m sporto salė, 60,17 kv. m šokių salė, 19,54 kv. m rūbinė ir 29,71 kv. m pagalbinės patalpos, esančios pirmajame pastato Jūratės  g. 11, aukšte nuomos paskirtis – sportinei veiklai. Turto nuomos sutarties trukmė – 1 metai nuo nuomos pasirašymo dienos.  Galimų nuomininkų paraiškų laukiama iki spalio 24 dienos.   Poveikis: Sasekso universiteto mokslininkai išsiaiškino, kad vienu metu naudojant išmanųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį, planšetę ir kitus prietaisus keičiasi smegenų struktūra, praneša Delfi.lt. Piktnaudžiaujančių išmaniaisiais prietaisais asmenų pilkosios medžiagos tankis priekinėje smegenų žievės dalyje, kuri atsakinga už kognityvines funkcijas ir emocijų kontroliavimą, sumažėja. 75 suaugusiems asmenims atliktas magnetinės tomografijos tyrimas parodė, kad tų, kas turi įprotį naudotis keliais informacijos šaltiniais (ne tik kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais, tačiau taip pat ir televizoriais, laikraščiais ir žurnalais) vienu metu, pilkosios medžiagos tankis priekinėje smegenų žievės dalyje yra mažesnis. Naujasis atliktas tyrimas dera su kitais neurofiziologijos srityje atliktais tyrimais. Kelių išmaniųjų prietaisų naudojimas vienu metu jau anksčiau buvo siejamas su dėmesio stoka ir emocinėmis problemomis, pavyzdžiui, depresija ir padidėjusiu dirglumu. Vertėtų nepamiršti, kad smegenų struktūra kinta dėl įvairių patirčių, kurios nebūtinai yra tik neigiamos. Atlikus kitus tyrimus buvo nustatyta, kad pilkosios medžiagos tankis transformuojasi, pavyzdžiui, Londono žemėlapį išstudijavusių taksi vairuotojų ir pradedančiųjų iliuzionistų smegenyse.   „Palangos tilto“, lrytas.lt, Delfi inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas