NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-10-13
Peržiūrėta
2853
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šiame kieme jachta stovėjo apie aštuonerius metus. lrytas.lt nuotr.
Šiame kieme jachta stovėjo apie aštuonerius metus. lrytas.lt nuotr.

Pavogė jachtą: mėnesio pradžioje įžūlūs nusikaltėliai vidury dienos iš namo L. Vaineikio g. kiemo pavogė 50-mečiam palangiškiui priklausančią beveik 31 tūkst. litų įvertintą jachtą „Ina“, rašo „Lietuvos rytas“.

Apie 6 metrų ilgio laivas ant medinio stovo buvo pastatytas erdviame kelių butų namo kieme. Jis yra aptvertas, tačiau dieną vartai būna praviri. Kaip jachta dieną pradingo iš kiemo, niekas nematė. Šiuo metu bene vienintelė likusi nuolatinė namo gyventoja pasakojo, kad laivas buvo pavogtas per valandą: „Tą dieną išvažiavau iš namų 13 val. 15 minučių, o grįžusi apie pusę trijų jachtos nebemačiau. Kieme buvo matyti tik čia apsisukinėjusio sunkiasvorio automobilio padangų žymės“. Įdomiausia, kad Palangos gatvėmis išvežamą jachtą grįždamas į kurortą matė pats šio laivo savininkas. Jo apibūdintas automobilis, kuriuo buvo gabenama pavogta jachta, kriminalistams padėjo užčiuopti siūlo galą.     Ieško nuomininkų: buvusiai „Smilčių“ pradinei mokyklai, kurios pastatą patikėjimo teise valdo Palangos sporto centras, ieškoma nuomininkų. Turto, kurį sudaro 96,66 kv. m sporto salė, 60,17 kv. m šokių salė, 19,54 kv. m rūbinė ir 29,71 kv. m pagalbinės patalpos, esančios pirmajame pastato Jūratės  g. 11, aukšte nuomos paskirtis – sportinei veiklai. Turto nuomos sutarties trukmė – 1 metai nuo nuomos pasirašymo dienos.  Galimų nuomininkų paraiškų laukiama iki spalio 24 dienos.   Poveikis: Sasekso universiteto mokslininkai išsiaiškino, kad vienu metu naudojant išmanųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį, planšetę ir kitus prietaisus keičiasi smegenų struktūra, praneša Delfi.lt. Piktnaudžiaujančių išmaniaisiais prietaisais asmenų pilkosios medžiagos tankis priekinėje smegenų žievės dalyje, kuri atsakinga už kognityvines funkcijas ir emocijų kontroliavimą, sumažėja. 75 suaugusiems asmenims atliktas magnetinės tomografijos tyrimas parodė, kad tų, kas turi įprotį naudotis keliais informacijos šaltiniais (ne tik kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais, tačiau taip pat ir televizoriais, laikraščiais ir žurnalais) vienu metu, pilkosios medžiagos tankis priekinėje smegenų žievės dalyje yra mažesnis. Naujasis atliktas tyrimas dera su kitais neurofiziologijos srityje atliktais tyrimais. Kelių išmaniųjų prietaisų naudojimas vienu metu jau anksčiau buvo siejamas su dėmesio stoka ir emocinėmis problemomis, pavyzdžiui, depresija ir padidėjusiu dirglumu. Vertėtų nepamiršti, kad smegenų struktūra kinta dėl įvairių patirčių, kurios nebūtinai yra tik neigiamos. Atlikus kitus tyrimus buvo nustatyta, kad pilkosios medžiagos tankis transformuojasi, pavyzdžiui, Londono žemėlapį išstudijavusių taksi vairuotojų ir pradedančiųjų iliuzionistų smegenyse.   „Palangos tilto“, lrytas.lt, Delfi inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Visi, prieštaraujantys ketinimams privatizuoti poilsio ir reabilitacijos centrą „Pušynas“ bei į privačias rankas atiduoti Palangos miesto baseiną, kviečiami į Savivaldybės palaikymo akciją RYTOJ, GRUODŽIO 16 D. 12 VAL. PRIE PALANGOS MIESTO BASEINO. 


Ketvirtadienį, rugpjūčio 14 dieną, Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su kurorto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko JAV ambasadorius Lietuvoje Robert S. Gilchrist.


Palangos pulsas

2018 09 20 | Rubrika: Miestas

Savivaldybėje lankėsi Prancūzijos ambasadorius Lietuvoje Philippe Jeantaud Trečiadienį Savivaldybėje lankėsi ir su Palangos meru Šarūnu Vaitkumi susitiko kadenciją baigiantis Prancūzijos ambasadorius Lietuvoje Philippe Jeantaud. Ir nors tai buvo diplomato atsisveikinimo vizitas, susitikimo metu kalbėta ne apie besibaigiančią ambasadoriaus misiją Lietuvoje, o apie ateities...



Joninių sostinė Šventoji žada kaip niekad įspūdingą trumpiausią metų naktį. Muzika, laivų paradas ir ugnies procesija, kupoliavimas, specialios privilegijos Jonams ir Janinoms bei dar daug atrakcijų laukia kiekvieno, gražiausią vasaros šventę nutarusio pasitikti pajūryje.  


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Jeigu aš būčiau Palangos meras...

Vytenis MIŠKINIS, 2012 08 13 | Rubrika: Jūros vaikai

Kiekvienas žmogus turi nuostabių ir unikalių idėjų, kaip pagerinti savo ir kitų aplinką, paversti savo gimtąjį miestą geresne vieta gyventi, todėl visada reikia, kad tokiomis idėjomis visi pasidalintų, o galbūt kas nors išgirs ir padarys tai? Taigi, ką Palangos jaunimas darytų mero vietoje?


Nauji skyrių vadovai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 12 | Rubrika: Miestas

Posėdžiavusi Palangos miesto savivaldybės Valstybės tarnybos vertinimo komisija atestavo laikinai einančio Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjo pareigas Svajūno Bradūno ir Viešųjų pirkimų tarnybai laikinai vadovaujančio Vaidoto Kaklio veiklą.


Renginių kalendorius