NAUJIENŲ PABIROS

2014-12-22
Juozas Motijauskas. Ve.lt nuotr.

Juozas Motijauskas. Ve.lt nuotr.

Išteisino: pajūrio verslininkas Juozas Motijauskas kalėdinės dovanos sulaukė anksčiau nei pačių Kalėdų. Vakar jis išteisintas dėl dviejų nusikaltimų, rašo „Vakarų ekspresas“. Verslininkas neabejojo, kad šios baudžiamosios bylos net nebūtų, jei ne buvusio Klaipėdos jūrų uosto vadovo Eugenijaus Gentvilo siekis suversti jam kaltę dėl fiasko pasibaigusio Šventosios uosto atstatymo.
Bendrovės „Alvetos karjerai“ vadovas J. Motijauskas kaltintas dokumentų klastojimu ir didelės vertės svetimo turto įgijimu. Tačiau Klaipėdos miesto apylinkės teismas konstatavo, kad šių nusikaltimų 57 metų verslininkas nepadarė.
„Alvetos karjerai“ ir tuomet E. Gentvilo vadovaujama Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija (KVJUD) 2012 m. balandžio 5 d. pasirašė sutartį dėl Šventosios uosto akvatorijos valymo darbų. Prieš sumokėdama 200 tūkst. litų avansą KVJUD pareikalavo įrodymo, kad bendrovė yra apsidraudusi tokiai pačiai sumai, kad nutrūkus sutarčiai KVJUD pinigus grąžintų draudimo bendrovė. J. Motijauskas ir buvo apkaltintas, kad suklastojo draudimo polisą ir minėtą sumą pasisavino.
„Alvetos karjerai“ buvo įsipareigoję Šventosios uoste iškasti 28,5 tūkst. kubinių metrų grunto. J. Motijausko teigimu, iškasta beveik 20 tūkst.
KVJUD per teismus siekia iš „Alvetos karjerų“ prisiteisti sumokėtą avansą. Kol kas Temidė yra uostininkų pusėje. Galutinį verdiktą šioje byloje dar turi tarti Aukščiausiasis teismas. Verslininkas tikisi, kad vakarykštis teismo sprendimas taps svariu argumentu, kad šie pinigai ne pasisavinti, o išleisti Šventosios uosto valymo darbams.

Įkliuvo: šeštadienį policija Palangoje sulaikė 1983 m. gimusį vyrą, kuris neteisėtai mėgino pasisavinti 26 tūkst. litų.
Įtariamasis įkliuvo tuomet, kai atėjo atsiimti telefonu išviliotų pinigų iš 1945 m. gimusios palangiškės.
Vyras uždarytas į areštinę.

Šventė: Vaiko teisių apsaugos skyrius, įgyvendindamas Palangos miesto savivaldybės 2014 metų strateginio veiklos plano priemones, ketvirtadienį surengė kalėdinį renginį mažas pajamas gaunančių šeimų vaikams.
Gruodžio 18 d. kavinėje „Luiza“ vyko kalėdinė programėlė-spektaklis „Sparnuotoji pasaka“ su trimis personažais – Kalėdų seneliu, Kalėdų angelu ir Šarka vagile. Renginyje dalyvavo 66 vaikai, kuriems šventės metu buvo išdalintos dovanėlės.

 

Jūsų komentaras:

Pasibaisėtina.. 2014-12-26 11:35 (. / IP: 86.100.63.40)
Vaiko teisių apsaugos sk įgyvendindamas Palangos m sav.2014 metų strateginio veiklos pl., surengė kalėdinį renginį mažas pajamas gaunančių šeimų vaikams.Gr. 18 d. kavinėje „Luiza“ ;- Atsiprašau, ar tie ir taip paženklinti vaikai "nusipelnė"tik smurglinės ?...kai Palangoje yra dešimtys padorių kavinių, salių ir tt...

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas