NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2015-03-09
Peržiūrėta
2533
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Teismas, įvertinęs nusikaltimo sunkumą ir aplinkybes, penktadienį leido Giuramą L. laikinai suimti trims mėnesiams. Ve.lt nuotr.
Teismas, įvertinęs nusikaltimo sunkumą ir aplinkybes, penktadienį leido Giuramą L. laikinai suimti trims mėnesiams. Ve.lt nuotr.

Reidas: ketvirtadienį Klaipėdos apskrities VPK Palangos m. policijos komisariato pareigūnai,  bendradarbiaudami su Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistais, vykdė reidą, kurio metu buvo fiksuojamos paliktos neeksploatuojamos transporto priemonės bendro naudojimo vietose ir kiti teisės pažeidimai.
Reido metu nustatytos septynios transporto priemonės, kurios akivaizdžiai yra neeksploatuojamos, techniškai netvarkinga automobilių išorė ir vidus. Nustačius minėtų automobilių savininkus bus sprendžiama dėl poveikio priemonių taikymo vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (LR ATPK) 51¹¹str.
Primename, kad LR ATPK 5111 str. už neeksploatuojamų, paliktų be priežiūros transporto priemonių laikymą bendro naudojimo vietose numatyta bauda transporto priemonės savininkui nuo septyniasdešimt dviejų iki vieno šimto keturiasdešimt keturių eurų. Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytą pažeidimą, –užtraukia baudą transporto priemonės savininkui nuo vieno šimto keturiasdešimt keturių iki dviejų šimtų aštuoniasdešimt devynių eurų su transporto priemonės konfiskavimu ar be konfiskavimo.

Leido suimti: penktadienį Klaipėdos apylinkės teisme buvo sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės skyrimo vyriškiui, kuris įtariamas vasario 26 d. Palangoje mirtinai peiliu sužalojęs sugyventinę ir subadęs pats save.
Įtariama, jog 26 metų Gruzijos pilietis moterį nužudė jos dviejų mažamečių vaikų akivaizdoje. Policija taip pat turi duomenų, jog vyras prieš septyneriais metais vyresnę sugyventinę dažnai smurtaudavo ir iki tragiško įvykio.
Pats kaltinamasis Guramas L. po įvykio buvo nuvežtas į Klaipėdos universitetinę ligoninę. Ten vyrui buvo diagnozuotos keturios durtinės žaizdos, jis buvo operuotas. Įtariama, jog taip susižaloti vyras galėjo pats mėgindamas nusižudyti. Į teismą jis buvo atvežtas iš ligoninės, kur sveikimo laikotarpiu buvo saugomas policijos pareigūnų.

Atlyginimai: skirtumas tarp vidutinio vyrų ir moterų atlyginimo Lietuvoje 2013 metais buvo vienas mažiausių iš visų 28 Europos Sąjungos (ES) valstybių, taip skelbia Eurostatas. Per penkerius metus – 2013 metais, palyginti su 2008-aisiais, – skirtumas tarp vyrų ir moterų darbo užmokesčio sumažėjo 8,3 punkto, iki 13,3 proc., tai ketvirtadienį pranešė ES statistikos tarnyba. Pernai skelbtais duomenimis, atlyginimų skirtumas šalyje buvo 12,6 procento. Mažesnis skirtumas buvo Slovėnijoje (3,2 proc.), Maltoje (5,1 proc.), Lenkijoje (6,4 proc.), Italijoje (7,3 proc.), Kroatijoje (7,4 proc.), Liuksemburge (8,9 proc.), Rumunijoje (9,1 proc.), Belgijoje (9,8 proc.) ir Portugalijoje (13 proc.). Užpernai Estijoje moterys uždirbo 29,9 proc. mažiau nei vyrai (2008 metais – 27,6 proc.) – tai didžiausias skirtumas visoje ES. Latvijoje darbo užmokesčio skirtumas siekė 14,4 proc. (2008-aisiais – 11,8 proc.). ES šis rodiklis per penkerius metus sumenko 0,9 proc. ir 2013 metais siekė 16,4 procento.


„Palangos tilto“, Palangos PK, ve.lt inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kai kas nors rengiasi organizuoti vakarėlį savo draugams, beveik visada renkasi užsakyti barą ir negalvoti apie jokius su tuo susijusius rūpesčius. Kita vertus, tokia aplinka neretai gali virsti nuobodulį keliančia erdve, kurioje svečiai žiovauja ir skaičiuoja minutes, kada gi pagaliau galės keliauti namo. Tiesą sakant, teminiame suaugusiųjų vakarėlyje, kurį tik šiek tiek pasistengus galima...


Įsigaliojus Galimybių pasui, ne vieno kurorto verslo savininkai, ypač grožio paslaugų teikėjai baikščiai dairosi į duris – ar nepasirodys tikrintojai, tačiau, regis, Palangos kirpėjos ir grožio specialistai uoliai laikosi reikalavimų. 


Palangos centre esantis viešbutis „Pajūris“ iš pradžių tapo Ūkio banko aferų įkaitu, tačiau teisėjams ir prokurorams pavyko užkirsti kelią šioms aferoms. Deja, kur pešėsi aukštos su Ūkio banku susijusių bendrovių darbuotojos ir Temidės tarnai, greičiausiai laimėjo trečias, kiek netikėtas šio „žaidimo“ dalyvis.


Suverti rekordiniai Šimtmečio gintaro karoliai

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 05 10 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį Palanga atgijo tarsi įprastą vasaros dieną. Žmones viliojo tądien organizuotos įvairios pramogos, kurių pagrindinė – Gintarinis savaitgalis. Minint išskirtinius Lietuvai metus, šiais metais Gintarinio savaitgalio metu buvo suverti rekordiniai Šimtmečio gintaro karoliai.



Jadvyga Bieliauskienė – Lietuvos pasipriešinimo sovietiniam okupaciniam režimui veikėja, partizanų ryšininkė, politinė kalinė, eucharistinio judėjimo dalyvė, pogrindinės spaudos platintoja, Lietuvos Nepriklausomybės gynimo Sausio 13-osios brolijos įkūrėja, aktyvi įvairių sąjungų, sąjūdžių, organizacijų narė.


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Į Palangos paplūdimius už milijonus litų smėlis gabenamas iš jūros, o kitoje pakrantės vietoje iš pliažo kasamas smėlis vežamas į privačius sklypus. Skandalas? Ne. UAB „Plungės lagūna“, pernai laimėjusi Palangos savivaldybės konkursą valyti Rąžės, Ošupio ir Žiogupio upelius, tą ir daro, o gruntinį smėlį pagal techninį projektą turėjo nuvežti ūkininkui į...


Nuo liepos 7 dienos turėtų prasidėti automobilių stovėjimo apmokestinimas nustatytose miesto savivaldybės vietose. Dvylika jau įsigytų taip vadinamų stovos skaitiklių pradės skaičiuoti litus bei pakratys kišenes tų poilsiautojų, kurie norės patogiai savo ratuotas transporto priemones palikti centrinėje miesto dalyje ar arčiau jūros esančiose gatvelėse.


Renginių kalendorius