NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2015-03-23
Peržiūrėta
2070
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje antrojo rinkimų turo neprireikė.
Palangoje antrojo rinkimų turo neprireikė.

Patvirtino: sekmadienį posėdžiavusi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino galutinius savivaldos rinkimų rezultatus 38 savivaldybėse.
Širvintų rajone pripažintas tik savivaldybės tarybos išrinkimas, bet mero rinkimų rezultatai dėl šiurkščių rinkimų įstatymo pažeidimų. pripažinti negaliojančiais.
Diskusijose VRK nariai kalbėjo apie kai kurias problemines savivaldybes, kur pradėti ikiteisminiai tyrimai, fiksuotas galimas rinkėjų papirkimas., pvz. Jurbarke.
Šeštadienį VRK jau yra patvirtinusi rinkimų rezultatus Varėnoje. Kovo 8 d. VRK patvirtino 19 per pirmąjį rinkimų turą išrinktų merų ir savivaldybių tarybų.
Šilutėje anuliuojami visi savivaldos rinkimų rezultatai, ten rinkimai vyks iš naujo. Taip pat nutarta surengti pakartotinius rinkimus Trakuose, kur buvo nustatyti šiurkštūs rinkimų tvarkos pažeidimai.
Kovo 1-ąją vyko istoriniai savivaldos rinkimai, kuriuose pirmą kartą tiesiogiai buvo renkami miestų bei rajonų merai. Antrasis rinkimų turas vyko kovo 15 d.

„Temidė“: kaip ir kiekvienais metais Palangos miesto moksleiviai ir šiemet aktyviai dalyvavo bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikiniame teisės žinių konkurse „Temidė“, kuriuo siekiama ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisės sistemą, skatinti mokinių pilietiškumą, ugdyti jų kūrybinius gebėjimus, organizuoti turiningą laisvalaikį.
„Baltijos“ pagrindinėje mokykloje įvyko konkurso II etapas, kuriame iš keturių dalyvavusių komandų pergale džiaugėsi Senosios gimnazijos komanda „Top“, įgijusį teisę Palangos miestui atstovauti III etape, kuriame dalyvaus geriausios Klaipėdos regiono komandos.
Konkurso dalyviams už aktyvų dalyvavimą, už kūrybinių gebėjimų ir teisės žinių demonstravimą įteikti policijos įsteigti prizai. Finansavimas gautas iš Palangos miesto savivaldybės vaikų ir jaunimo nusikalstamumo prevencijai skirtų lėšų.

Bendrystė: Palangos miesto policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai, siekdami gerinti policijos ir visuomenės bendradarbiavimą, kovo viduryje Liepojos pl. gyventojus pakvietė į susitikimą. Aktyviai susirinkusiems gyventojams pristatyta jų gyvenamosios teritorijos kriminogeninė situacija, aptartos nusikalstamų veikų, teisės pažeidimų priežastys.
Gyventojai paraginti būti aktyviais ir spręsti jiems iškilusias problemas bendradarbiaujant su kompetentingomis įstaigomis, specialistais, nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams. Pareigūnai priminė įvairius sukčiavimo modelius, patarė, kaip apsaugoti savo turtą. Susirinkusieji vieningai pritarė, kad kaimynų bendrystė – svarbiausias veiksnys kuriant saugią aplinką, todėl bendri susirinkimai bus organizuojami ir ateityje.

„Palangos tilto“, ve.lt, Palangos PK inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vilniaus „Stekas“ (12-16) puikiai pradėjo trečiąjį „7bet-NKL“ ratą ir šeštadienį išvykoje 81:64 (17:17, 22:21, 20:6, 22:20) nugalėjo Palangos „Kuršius“ (10-18).


Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, kartu su partneriais įgyvendindama ES struktūrinių fondų lėšomis bendrai finansuojamą projektą „Savivaldybės sėkmės kodas – lyčių lygybė“, kreipiasi į Jus prašydama padėti suformuoti dalyvių grupę Jūsų savivaldybėje organizuojamame informaciniame renginyje.


Europarlamentaras Viktor Uspaskich delfi.lt paskelbė komentarą „Valdžia vis gąsdina Korona? Visi į Palangą!“, kuriame daug dėmesio skiriama Palangai. Jo dalį perspausdiname.


Numatytos beveik dvejų milijonų investicijos į miesto šilumos trasų atnaujinimą, brangesnis biokuras biržoje reikalauja didesnių miesto šilumos įmonės UAB „Palangos šilumos tinklai“ išlaidų, o šių metų ypač šiltas ruduo – itin jai nepalankus. Nepaisant to, šilumos kaina kurorte nedidės, ar ji kils nežymiai...


Šiandien, penktadienį, Lietuvos liberalų sąjūdžio kandidatė Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje Jolita Vaickienė atidarė savo rinkimų štabą, kuris įsikūrė Vytauto gatvėje, priešais Darbo biržą. Stilingą kostiumėlį vilkinti politikė simbolinę juostelę perkirpo mūvėdama baltas pirštinaites. 


„Rašydama prisiminimus, kuriais pirmiausia ketinau pasidalinti su savo vaikais ir kurie vėliau sudėti į knygą „Likimo išbandymai“, norėjau tremtį išgyvenusius politinius kalinius parodyti ne kaip aukas, o kaip žmones, išlikusius žmonėmis net tokiose baisiose sąlygose“, - sakė gausiai į savo knygos pristatymą Palangos viešojon...


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Kasmet, moksleiviams grįžus į savąsias ugdymo įstaigas, girdime didžiąją jų dalį dejuojant: „Vis daugiau laiko reikia skirti namų darbams, nieko nespėjam“. O besimokančiųjų – nuo pradinukų iki abiturientų – tėvai mėgsta kartoti: „Kai mes mokėmės, krūviai buvo daug mažesni“. Ar tikrai taip yra? – klausiame Palangos mokyklų direktorių pavaduotojų...


Kurorte viešėjo Kaliningrado delegacija

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 03 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį miesto savivaldybės tarybos salėje kurorto meras Vytautas Stalmokas priėmė dešimties Kaliningrado  miesto verslininkų delegaciją, lydimą Lietuvos Respublikos generalinio konsulo Kaliningrade Vaclovo Stankevičiaus. Susitikime su kaliningradiečiais dalyvavo mero pavaduotojai, savivaldybės administracijos bei Turizmo informacijos centro atstovai.


Renginių kalendorius