NAUJIENŲ PABIROS

2015-03-23
Palangoje antrojo rinkimų turo neprireikė.

Palangoje antrojo rinkimų turo neprireikė.

Patvirtino: sekmadienį posėdžiavusi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino galutinius savivaldos rinkimų rezultatus 38 savivaldybėse.
Širvintų rajone pripažintas tik savivaldybės tarybos išrinkimas, bet mero rinkimų rezultatai dėl šiurkščių rinkimų įstatymo pažeidimų. pripažinti negaliojančiais.
Diskusijose VRK nariai kalbėjo apie kai kurias problemines savivaldybes, kur pradėti ikiteisminiai tyrimai, fiksuotas galimas rinkėjų papirkimas., pvz. Jurbarke.
Šeštadienį VRK jau yra patvirtinusi rinkimų rezultatus Varėnoje. Kovo 8 d. VRK patvirtino 19 per pirmąjį rinkimų turą išrinktų merų ir savivaldybių tarybų.
Šilutėje anuliuojami visi savivaldos rinkimų rezultatai, ten rinkimai vyks iš naujo. Taip pat nutarta surengti pakartotinius rinkimus Trakuose, kur buvo nustatyti šiurkštūs rinkimų tvarkos pažeidimai.
Kovo 1-ąją vyko istoriniai savivaldos rinkimai, kuriuose pirmą kartą tiesiogiai buvo renkami miestų bei rajonų merai. Antrasis rinkimų turas vyko kovo 15 d.

„Temidė“: kaip ir kiekvienais metais Palangos miesto moksleiviai ir šiemet aktyviai dalyvavo bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikiniame teisės žinių konkurse „Temidė“, kuriuo siekiama ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisės sistemą, skatinti mokinių pilietiškumą, ugdyti jų kūrybinius gebėjimus, organizuoti turiningą laisvalaikį.
„Baltijos“ pagrindinėje mokykloje įvyko konkurso II etapas, kuriame iš keturių dalyvavusių komandų pergale džiaugėsi Senosios gimnazijos komanda „Top“, įgijusį teisę Palangos miestui atstovauti III etape, kuriame dalyvaus geriausios Klaipėdos regiono komandos.
Konkurso dalyviams už aktyvų dalyvavimą, už kūrybinių gebėjimų ir teisės žinių demonstravimą įteikti policijos įsteigti prizai. Finansavimas gautas iš Palangos miesto savivaldybės vaikų ir jaunimo nusikalstamumo prevencijai skirtų lėšų.

Bendrystė: Palangos miesto policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai, siekdami gerinti policijos ir visuomenės bendradarbiavimą, kovo viduryje Liepojos pl. gyventojus pakvietė į susitikimą. Aktyviai susirinkusiems gyventojams pristatyta jų gyvenamosios teritorijos kriminogeninė situacija, aptartos nusikalstamų veikų, teisės pažeidimų priežastys.
Gyventojai paraginti būti aktyviais ir spręsti jiems iškilusias problemas bendradarbiaujant su kompetentingomis įstaigomis, specialistais, nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams. Pareigūnai priminė įvairius sukčiavimo modelius, patarė, kaip apsaugoti savo turtą. Susirinkusieji vieningai pritarė, kad kaimynų bendrystė – svarbiausias veiksnys kuriant saugią aplinką, todėl bendri susirinkimai bus organizuojami ir ateityje.

„Palangos tilto“, ve.lt, Palangos PK inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas