NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2015-03-26
Peržiūrėta
2418
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Apskritojojo stalo dalyviai pasidžiaugė, kad, siekiant bendro tikslo, nuolat vyksta glaudus bendradarbiavimas. Palangos PK nuotr.
Apskritojojo stalo dalyviai pasidžiaugė, kad, siekiant bendro tikslo, nuolat vyksta glaudus bendradarbiavimas. Palangos PK nuotr.

Nepažeidė: Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienio posėdyje paskelbė, kad perrinktasis Palangos miesto meras konservatorius Šarūnas Vaitkus Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų nepažeidė.
Palangos miesto savivaldybės meras Š. Vaitkus 2012–2014 m. šioje savivaldybėje sprendė klausimus, susijusius su UAB „Palangos komunalinis ūkis“, kurioje vadybininko, atsakingo už paplūdimių priežiūrą, pareigas eina jo sesers vyras.
Nustatyta, kad UAB „Palangos komunalinis ūkis“ vadybininko pareigos nesuteikia teisės priimti jokių savarankiškų sprendimų šios bendrovės valdymo, finansų bei personalo tvarkymo klausimais. Komisija nenustatė, kad šie savivaldybėje svarstyti klausimai UAB „Palangos komunalinis ūkis“ atžvilgiu būtų tiesiogiai ir akivaizdžiai susiję su mero svainio darbo šioje bendrovėje sąlygomis bei karjeros galimybėmis.
Dėl to, etikos sargų nuomone, nėra pagrindo teigti, kad dalyvaudamas tokių klausimų (pavyzdžiui – dėl UAB „Palangos komunalinis ūkis“ vadovo metinės ataskaitos, šios bendrovės teikiamų ritualinių paslaugų įkainių ir pan.) svarstymo bei sprendimų priėmimo procedūrose Š. Vaitkus galėjo būti šališkas ir privalėjo nusišalinti.


Paplūdimiai:
po sausį praūžusios audros pajūrio savivaldybės kreipėsi į šalies valdžią dėl paramos aplinkos tvarkymui.
Antradienį uostamiestyje viešėjęs aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas patikino, kad Klaipėdos ir Palangos paplūdimių krantotvarkai iš Aplinkos apsaugos rėmimo programos numatyta skirti nemažas sumas.
Klaipėdai ketinama skirti apie 65 tūkst. eurų, Palangai – apie 74 tūkst.
„Dėl Neringos dar kalbėsime, jie kažkaip sunkiai kuria sąmatas. Esame gavę porą variantų, bet ten daug klaidų, prašysime patikslinti sumą, tuomet skirsime ir Neringai“, – aiškino ministras.


Prevencija:
Prevencijos poskyrio pareigūnai dalyvavo apskritojo stalo diskusijoje su Palangos probacijos ir Vaiko teisių apsaugos skyrių atstovais. Diskusijos metu pristatyta 2013–2014 metų nepilnamečių nusikalstamumo statistika Palangos mieste.
Susitikimo dalyviai aptarė efektyvesnes nepilnamečių teisės pažeidimų bendrosios prevencijos priemones, kurios padėtų mažinti recidyvinį nusikalstamumą bei užkirsti kelią kitiems teisės pažeidimams.
Diskusijos metu akcentuota, kad, vykdant efektyvią nepilnamečių teisės pažeidimų prevenciją mieste, būtinas dienos centras, į kurio veiklą būtų įtraukta kuo daugiau rizikos grupės nepilnamečių. Artėjant vasaros sezonui, aptartos nepilnamečių įdarbinimo galimybės, specialistų tarpininkavimo poreikis.


„Palangos tilto“, Palangos PK, ve.lt inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kadangi jau esu rekomendavęs ne vieną restoraną Palangoje, kuriame galima skaniai pavalgyti, nenustoju ieškoti perliukų ir aplink Palangą. 


Palangos kultūros ir jaunimo centro atvirojoje erdvėje „Be stogo“ (Vytauto g. 106/Jūratės g. 42, II a.), o vasarą – ir pievelėje prieš Savivaldybę įsikūrusi Palangos atvira jaunimo erdvė laukia „senų“ ir naujų bičiulių – siūlo daug įvairių veiklų.


Pradėtos dezinfekuoti miesto daugiabučių namų laiptinės. Skelbiame jų dezinfekavimo grafiką.


Kretingoje veikianti spaustuvė – UAB „Vakarų spaustuvė“ – daugeliui galbūt iki šiol žinoma kaip laikraščių spausdintoja, tačiau į tradicinę „popierinę“ žiniasklaidą vis labiau skverbiantis skaitmenizacijai, kretingiškiai sėkmingai prisitaikė prie laiko iššūkių ir šiandien siūlo atspausdinti ne tik lankstinukus...


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ administruoja daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) programą Palangoje ir Šventojoje. Pateiksime pavyzdį iš kelių namų renovacijos eigos.


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


5 būdai, kaip sutaupyti šildymo sezono metu

Pagal kurgyvenu.lt, 2013 11 25 | Rubrika: Miestas

Šaltasis metų sezonas visuomet pasitinka gerokai išaugusiomis sąskaitomis už komunalinius mokesčius. Ekspertai sako, kad reikėtų įprasti šildymo sezonui ruoštis iš anksto, pavyzdžiui, taupyti tam pradėti dar vasarą. Arba, pasirūpinti namo renovacija ir apšiltinimu, kokybiškais langais bei durimis. Žinoma, tai tikrai padėtų ištverti...


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Palangiškės, UAB „Varsta 4“ savininkės Jadvygos Stefanijos Žižienės įmonės metinė apyvarta – tik 25 tūkstančiai litų, o moteris priversta mokėti 5,5 tūkstančio litų savivaldybės administruojamų mokesčių – žemės, žemės nuomos ir nekilnojamojo turto. Kęstutis Gecas,  „Palangos“ , „Vandenio“ viešbučių, SPA centro...


Pusiaužiemis. Kretinga. Eurosenienos

Gediminas GRIŠKEVIČIUS, 2009 02 03 | Rubrika: Sveikata

Paskutinįjį sausio ketvirtadienį po ilgokos pertraukėlės teko lankytis Kretingoje. Su žmona tapenome takais, kuriais pažintinės viešnagės metu rugsėjyje, po šventų Mišių, įdėmiai smalsaudami neskubriai ėjome su strielkūniškai tikru aukštaičių poetu, nūnai Kaune gyvenančiu, nuo 1965 metų, studijų Vilniuje, universitete, pažįstamu Vladu Vaitkevičiumi ir geraširde jo žmona fotomenininke Birute.


Renginių kalendorius