Ne kartą baustas palangiškis važinėjosi automobiliu be dokumentų

Palangos tiltas, 2024-04-16
Peržiūrėta
2185
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

VSAT nuotr.
VSAT nuotr.

Pasieniečiai Palangoje sulaikė vietos gyventoją, važiavusio automobiliu „Dodge Ram 1500“, kurio identifikavimo numeris (VIN), įtariama, yra suklastotas.

Trečiadienį Palangoje VSAT Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Palangos pasienio užkardos pareigūnai patikrinti sustabdė automobilį „Dodge Ram 1500“. Pikapą švediškais valstybinio numerio ženklais vairavo 34-erių palangiškis. Transporto priemonės registracijos liudijimo jis neturėjo, pasieniečiams tiktai pateikė pernai gruodį sudarytą pirkimo-pardavimo sutartį.

Detaliau apžiūrėti automobilio į įvykio vietą atvyko Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai. Patikrinimo metu jie nustatė, kad pikapo identifikavimo numeris (VIN), įtariama, – suklastotas. 

VSAT Kriminalinių tyrimų valdybos Ikiteisminio tyrimo skyriaus pareigūnai dėl transporto priemonės identifikavimo numerių suklastojimo, neteisėto sunaikinimo ar pakeitimo pradėjo ikiteisminį tyrimą, kuriam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuroras. Už tokią nusikalstamą veiką įstatyme numatyta bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. 

Po apklausos vairuotojas paleistas, jam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Šis palangiškis teisėsaugos pareigūnams žinomas, nes ne kartą buvo baustas už įvairias nusikalstamas veikas.

VSAT

Jūsų komentaras:

Laima 2024-04-19 10:50 ([email protected] / IP: 162.158.222.87)
Apmaudi situacija, o kur pareigūnai buvo, kai galimai tą VIN klastojo, kas, kur ir kodėl klastojo, kaip galėjo vykti pardavimo-pirkimo sandoris. Faktas - ar toks teisingumas!? Lengviausia-apkaltinti, nes teisybės nėra kam ieškoti..., o nuo to, nei vienas nesam apsaugoti.

Rimis 2024-04-16 14:13 (IP: 172.71.102.124)
Idomiai dar tokiu zmoniu palangoj yra atrodo grazus miestelis, aciu dievui policija nemiega! Bet laikrasciai raso sedi kaip burnas priseme nieko nesako? Kas yra ko mums nedasakot.

Taip pat skaitykite

Pasieniečiai Palangoje sulaikė vietos gyventoją, važiavusio automobiliu „Dodge Ram 1500“, kurio identifikavimo numeris (VIN), įtariama, yra suklastotas.


Kasmetinį viso Lietuvoje esančio nekilnojamojo turto vertinimą valstybės reikmėms atliekantis Registrų centras kviečia visuomenę aktyviai dalyvauti viešame masinio vertinimo dokumentų svarstyme. 


Palangoje automobiliu vykti bandžiusiam vyrui policija nustatė 3,25 promilės girtumą.


Prekybos tinklas „Lidl“ skambiai paminėjo mobiliosios lojalumo programėlės „Lidl Plus“ pirmąjį gimtadienį Lietuvoje.


Lietuvos archyvui ketvirtadienį, liepos 1 d., grąžinti tarpukario Užsienio reikalų ministerijos dokumentai, tarp kurių – ir svarbių šalies istorijai tarptautinių sutarčių originalai. Vienas iš dokumentų – Lietuvos ir Latvijos sutartis dėl Palangos grąžinimo Lietuvai.


Užpultas palangiškis pasigedo telefono ir dokumentų

"Palangos tilto" informacija, 2020 01 13 | Rubrika: Miestas

Po užpuolimo sekmadienį, sausio 12 d., maždaug 40-ies metų vyras suprato likęs be svarbių daiktų.


„Dėl to, kad prieš beveik dešimt metų buvau apvogta, ir mano, nors ir kaip nukentėjusiosios, pavardė, pasirodo, pateko į kažkokius UAB „Palink“ „juoduosius sąrašus“, likau be darbo. Ir dar – apšmeižta viso miestelio akyse“, – guodėsi antrus metus Šventojoje gyvenanti ir prieš keletą dienų miestelyje...


Jeigu 2012-ųjų pradžioje, suėmę Palangos kredito unijos (PKU) steigėją Evaldą Petrauską, teisėsaugininkai tikėjosi jį greitai sudoroti justicijos vikšrais, tai po dvejų metų žemesnės instancijos teisėjai ir prokurorai jau yra prikandę lūpas. Virš verslininko kaboję grėsmingi kaltinimai – pasisavinimas, klastojimas – buvo pakeisti į mažesnius, o aukštesnės...


Praėjusį sekmadienį buvo minima Tarptautinė diena be automobilio. Šia proga šalies miestuose buvo rengiamos akcijos, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą automobilių įtaką gamtai ir žmonių sveikatai, taip pat didelį avarijų skaičių keliuose. Bet ar dieną be automobilio minėjo mūsų politikai, kuriems derėtų rodyti asmeninį pavyzdį propaguojant sveiką gyvenseną? Ar...


Prasidėjus tikrai lietuviškai žiemai vairuotojams tikru galvos skausmu tapo jų automobiliai: neužsiveda dyzelinis variklis, klausimų kyla, kaip rūpintis akumuliatoriumi, kodėl mašinos langai užsąla iš vidaus. UAB „Palangos autoservisas“ direktorius Jonas Budrys „Palangos tiltui“ sakė kasdien sulaukiantis vis daugiau pagalbos prašančių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius