Nervų karą Palangoje laimėjęs „Vytis-VDU“ pratęsė „Olimpo“ nesėkmių seriją

Palangos tiltas, 2023-11-29
827

Dramatišką pergalę ketvirtadienio vakarą pajūryje pasiekė „Vyčio-VDU“ (7-5) krepšininkai. Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 72:71 (25:22, 12:15, 14:19, 21:15) palaužė Palangos „Olimpo“ ekipą (11-4).

„Vyčiui-VDU“ tai buvo ketvirtasis laimėjimas iš eilės, tuo metu palangiškiams – trečias kluptelėjimas paeiliui.

Atkakliai ir permainingai besiklosčiusiame susitikime viskas sprendėsi lemiamomis rungtynių akimirkomis. Augustinas Mikštas likus 3,5 minutės sugriebė kamuolį puolime, pelnė 2 taškus ir išlygino rezultatą (67:67), o aikštėje užvirė nervų karas.

Evaldas Džiaugys ir Justas Vieversys apsikeitė tiksliais dvitaškiais, o kitoje aikštės pusėje dar du taškus surinkęs Džiaugys išvedė svečius į priekį (71:69). Komandos apsikeitė netaikliais metimais, o šansą išlyginti arba persverti rezultatą turėjęs „Olimpas“ likus 6 sek. suklydo.

Šeimininkai griebėsi šiaudo ir prie baudų metimų linijos nusiuntė Titą Januševičių, kuris realizavo vieną baudos metimą iš dviejų (72:69). Kamuolį atkovoję šeimininkai skuodė į ataką, o juos nesportine pražanga sustabdė Mikštas ir „Olimpo“ akyse vėl sužibo viltis.

Šarūno Valuntos ranka prie baudų metimų linijos nedrebėjo (71:72), o Sandis Buškevics paprašė minutės pertraukėlės. Jo auklėtiniai pergalei išplėšti turėjo 3,1 sek., o kamuolys patikėtas buvo Mariui Runkauskui. Pastarasis suklaidino varžovą, tačiau jo metimas iš vidutinio nuotolio skriejo pro šalį ir pergalę džiaugėsi „Vytis-VDU“.

Nugalėtojų ekipos gretose išsiskyrė Džiaugys, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 18 taškų (5/11 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 20 naudingumo balų.

Palangos komandai Karolis Guščikas per 30 minučių pelnė 11 taškų (5/8 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

„Olimpas“: Julius Kazakauskas 16 (6/9 dvit., 12 atk. kam., 5 kld., 27 naud.), Karolis Guščikas 11 (5/8 dvit., 15 atk. kam., 3 blok., 30 naud.), Robert Subotkevič 10 (2/8 dvit., 2/4 trit.), Šarūnas Valunta 9 (2/7 dvit., 6 rez. perd., 3 per. kam.).

„Vytis-VDU“: Evaldas Džiaugys 18 (5/11 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam.), Eimantas Žilius 16 (8/9 dvit., 7 atk. kam.), Titas Januševičius 15 (3/8 dvit., 2/8 trit., 5 rez. perd.), Augustinas Mikštas 10 (3/7 dvit., 11 atk. kam.), Deividas Kumelis 9 (2/8 dvit., 1/6 trit., 6 rez. perd.).

Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamosiose pirmą kartą vietą išsikovojusi „Kretinga“ dramatiškai pratęsė savo sezono žygį.

„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos „Olimpą“ (31-6) ir nutraukė jų 19 pergalių seriją.

Palangos „Olimpas“ (24-5) tęsia įspūdingą pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai svečiuose 77:71 (22:13, 22:24, 14:18, 19:16) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-16) ir laimėjo 12 kartą iš eilės.

Palangos „Olimpas“ (18-5) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai namie 88:63 (20:19, 18:19, 25:20, 25:5) nugalėjo Kauno r. „Atletą“ (9-13) ir iškovojo 6 pergalę iš eilės.

Palangos „Olimpas“ (10-1) pratęsė savo pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Sandžio Buškevics auklėtiniai išvykoje 77:63 (19:15, 17:12, 28:14, 13:22) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (6-4) ir triumfavo 7 kartą iš eilės.

Henrikas Lubinas debiutavo vyriausiojo trenerio poste, o jo treniruojami Palangos „Kuršiai“ (8-15) nutraukė šešių pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Palangos „Kuršiai“ (5-10) ketvirtadienį, lapkričio 25 d.,  iškovojo pergalę „7bet-NKL“ čempionate ir nutraukė 8 pralaimėtų rungtynių seriją.

Po gegužės 10 dienos pergalingų varžybų praėjo vos trys dienos, kai FK „Palanga“ futbolininkai vėl stojo į kovą LFF pirmos lygos pirmenybėse. Šį kartą varžovai atvyko iš Kretingos ir vėjuotą trečiadienio vakarą prasidėjo pirmos lygos derbis tarp „Palangos“ ir „Minijos“. Prieš rungtynes buvo tikėtasi kietos kovos, todėl derbis pateisino...