Neturite laimės loterijoje? Nusipirkite dar vieną bilietą!

Linas JEGELEVIČIUS, 2014-03-31
Peržiūrėta
1
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Neturite laimės loterijoje? Nusipirkite dar vieną bilietą!

 Ar tikrai loterijose neturite jokios laimės? O gal esate kaip tas vyrukas iš anekdoto, kuris skundžiasi Dievui, kad loterijose nieko nelaimįs? Visagalis jo paklausė: „O ar bilietą bent jau perki?“ Tariamas nelaimėlis prisipažino, kad ne. „Tai nusipirk pirmiausia bilietą“, – toks buvo Dievo patarimas.

Palanga, pasirodo, gan dosni laimėjimais tiems, kurie nors retsykiais joje nusiperka loterijos bilietą.

Nuo 1996-ųjų, kai pradėta rengti „Perlo“ olimpinė loterija, Palangoje laimėti trys aukso puodai – vienam jo laimėtojui teko 1 milijonas litų, 23 didieji prizai, 33 įvairių markių automobiliai. Vien šiais metais Palangoje ir Šventojoje jau laimėti 3 automobiliai.

 

Bilietus perka beveik kiekvieną dieną

Palangiškę Onutę (vardas pakeistas – aut. past), sausio mėnesį Teleloto loterijoje laimėjusią Nissan automobilį, labiausiai stebina žmonių pavydumas.

„Jeigu gyvenčiau kur nors užsienyje, kiti, įsitikinusi, tik pasidžiaugtų mano laimėjimu. O čia į mane ir pašnairuoja, ir pažvairuoja, tarsi būčiau kuo nors nusikaltusi. Matyt, toks mūsų, lietuvių, mentalitetas dar“, – sakė palangiškė.

Laimėtoja pernelyg nesureikšmino savo laimėjimo.

„Man brolis kartais sako: „Na, eik pasivažinėti.“ O aš atsakau: „O kam? Važiuoti, kad važiuočiau“. Juk mašina – tik daiktas“.

Ji loterijos bilietus perka nuo pat „Perlo“ loterijos pradžios. „Prisipažinsiu: nors po bilietuką nusiperku beveik kiekvieną dieną. Va, praėjusiam savaitgaliui neturėjau bilietų, tai net kažkaip nejaukiai jaučiausi“, –  juokėsi pašnekovė.

Bet iki sausio ją sėkmė aplenkdavo – laimėdavusi vos po kelis litukus.

Laimingąjį bilietą palangiškė įsigijo „Maximoje“ prie centrinės miesto aikštės. „Po viso to žiniasklaidos ažiotažo, jau ir „Maxima“ kasininkės žino, kad laimingąjį bilietą esu pirkusi jų parduotuvėje. Kai jos mane sveikino, siūliau ir joms pirkti loterijos bilietus“, – šypsojosi pašnekovė.

Kad laimėjimo galia yra magiška, ji taip pat įsitikino. „Miesto dalies, kur gyvenu, gyventojai, girdėjau, ėmė dabar kur kas aktyviau pirkti bilietus“, – sakė moteris.

Kartu su laiminguoju bilietu ji buvo įsigijusi dar penkis bilietus.

Palangoje šiais metais dar kiti du palangiškiai laimėjo loterijos „Perlas“ automobilius.

„Gyvename mažame mieste – pažįstu ir juos. Pasidalijome mintimis, kaip, kur ir kokius bilietus geriausia pirkti, kad laimėtume“, – juokėsi Onutė.

 

Milijonierių likimas neaiškus

Kaip „Palangos tiltui“ sakė UAB „Lotelita“ marketingo vadovė Inesa Builytė, per visą žaidimo laikotarpį Palangoje yra laimėti trys aukso puodai – vienam jo laimėtojui teko 1 milijonas litų.

Milijono litų vertės loterijos bilietą Palangoje 2001-aisiais įsigijo kurorte poilsiavusi panevėžiečių šeima – tuomet dirbęs apsaugos darbuotoju vyras su medike žmona ir sūnumi.

Anot „Perlo“, kai panevėžiečių sutuoktinių dviejų kambarių bute apsigyveno voras, žmona norėjo jį išmesti į lauką, tačiau vyras neleido – sakė, kad voras būtinai jiems atneš laimę. „Savaitgalį, paparčio žiedo neradę lietingoje Palangoje, stebuklą suradome savo namuose – Teleloto dovanojo milijoną“, – prieš daugiau kaip dešimt metų juokavo milijonierius.

Pusę savo amžiaus pradirbęs vidaus reikalų sistemoje, vyras tuomet turėjo rimtą požiūrį į gyvenimą – šeima jam buvo pats svarbiausias dalykas, daug vertingesnis už pinigus. Jis pritarė žmonai, kad yra laimingas ir be milijono.

Tuomet  Palangos svečiai ketino milijoną investuoti į vertybinius popierius, kad laimėti pinigai būtų pelningi. Panevėžiečiai galvojo persikelti gyventi į Vilnių, kad laimėtojų sūnus (kuris tuomet buvo paauglys) galėtų įgyvendinti savo svajonę – tapti prokuroru.

Ar pavyko jiems tai įgyvendinti, nežinoma. Loterijos organizatoriai neatskleidžia visų duomenų apie laimėtojus.

Be aukso puodų, Palangoje laimėti 33 įvairių markių automobiliai, taip pat 23 didieji prizai.

Kalbant apie didžiųjų prizų laimėtojus, I. Builytė paminėjo tokius laimėtojus: 55 979 Lt  praėjusių metų rugpjūtį atiteko Palangoje poilsiavusiai joniškiečių šeimai. 2007-aisiais 33 850 Lt atiteko jaunai klaipėdiečių šeimai, kuri ilsėjosi Palangoje. Tais pačiais metais 22 129 Lt laimėjo menininkas iš Palangos. Dviem metais anksčiau 73 527 Lt Palangoje laimėjo dokininkas iš Klaipėdos.

Anot I. Builytės, laimėtojai pinigus panaudoja dažniausiai panašiems tikslams: butų remontui, kelionėms, įsigyja naujus automobilius, skiria sveikatos reikmėms, vaikų mokslams.

 

Palangiškiai neskuba pirkti loterijos bilietų?

Ar palangiškiai dažnai įsigyja loterijos bilietus?

„Teisybę pasakius, man loterijose nesiseka, tad ir bilietus gan retai perku. Penki litai, ko gero, buvo mano didžiausias laimėjimas. Dažniausiai įsigyju Teleloto, Vikingų loterijos bilietų. Mano dukra buvo laimingesnė – yra laimėjusi 20 litų, o kai kurie pažįstamieji – net po 50, 70, 80“, – sakė „Palangos tiltui“ Palangos moksleivių klubo direktorės pavaduotoja ugdymui Vanda Juodikienė.

Palangiškis Aistas Mendeika taip pat prisipažino retai perkąs loterijos bilietų. „Didžiausias mano laimėjimas – 23 ar 24 litai Teleloto loterijoje. Neturiu ir pažįstamų, kurie loterijose būtų laimėję ką nors reikšmingesnio“, – sakė A. Mendeika.

Išgirdęs klausimą, ar perkąs loterijos bilietus, UAB „Aviakuras“ direktorius Arūnas Pranckevičius juokėsi. „Neperku, tikiu, kad pats galiu užsidirbti. Esu laimėjęs vieno banko skėtį, kai jame išsiėmiau kreditinę kortelę“, – „Palangos tiltui“ sakė vyras.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Į iškilmingą atestatų įteikimo šventę Palangos senojoje gimnazijoje rinkosi 79-oji abiturientų laida. Šiemet gimnaziją baigė net 15 šimtukininkų. Gabiausieji moksleiviai aukščiausius rezultatus pelnė net iš kelių dalykų. Palangos senosios gimnazijos abiturientams Mantui Birškui ir Dianai Macaitytei įteikti atestatai su pagyrimu.


Palanga, šventiškai pasipuošusi, pasitinka Kalėdas ir Naujuosius metus. Pagal kinų horoskopą, paskutines dienas skaičiuojantys Šuns metai Palangai didesnių šunybių neiškrėtė – priešingai, Palanga augino raumenis ir įvaizdį: metų gale pakvietė Signatarų alėja, netrukus duris atvers Palangos baseinas. Tačiau kokie bus 2019-ieji, Kiaulės...


Mokytoja Kostancija, ilgametė „Palangos tilto“ skaitytoja ir bičiulė, redakciją per Užgavėnes pavaišinusi skaniais blynais, savo laimėjimą „Palangos tilto“ prenumeratorių loterijoje jau senai atsiėmė. Ar atsiėmėte jūs savo prizą? Paskubėkite tai padaryti, nes laimėjimus galima atsiimti tik iki kovo 17 dienos. Laukiame jūsų, „Palangos tilto“...


Kaip moterys supranta laimę, kas jas džiugina, o kas pravirkdo – tokie ir panašūs klausimai dažnai analizuojami, daug pateikiama ir atsakymų. Galbūt kitaip ir negalėtų būti. Juk žmonės, ypač silpnosios lyties atstovės, yra įvairiapusiai, emocionalūs, žodžiu, sudėtingi. Tai pabandė spektaklyje „Moterų laimė“ (režisierius Virginijus Milinis) perteikti Palangos...


Gydytoja psichiatrė Edita (tikro vardo ir pavardės „Palangos tiltas“ neskelbia herojės prašymu), jaunatviška, malonaus giedro veido, buvo mėgstama Palangos ir viso pajūrio pacientų bei kolegų. Bet jos gyvenimas jau trečius metus Norvegijoje nėra toli gražu toks, apie kurį ji svajojo. Jos istorija – ir įspėjimas kitiems Lietuvos gydytojams, kad svetur...


Jurgines švęsianti Palanga kviečia į laimės paieškas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 04 24 | Rubrika: Miestas

Savaitgalį, balandžio 26-27 dienomis, Palanga kviečia pasimėgauti atbundančia pavasario gamta – kurorte tradiciškai bus švenčiamos Jurginės.


Savivaldybė laimėjo dar vieną teismą prieš UAB „Palangos butų ūkis“ dėl šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojų pasirinkimo. „Palangos butų ūkis“ kreipėsi į teismą, ginčydamas Savivaldybės administracijos sprendimą, kad ji gali organizuoti gyventojų susirinkimus dėl šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojų. Butų ūkis...


  Ar tikrai loterijose neturite jokios laimės? O gal esate kaip tas vyrukas iš anekdoto, kuris skundžiasi Dievui, kad loterijose nieko nelaimįs? Visagalis jo paklausė: „O ar bilietą bent jau perki?“ Tariamas nelaimėlis prisipažino, kad ne. „Tai nusipirk pirmiausia bilietą“, – toks buvo Dievo patarima   Palanga, pasirodo, gan dosni...


Palangoje, artėjant vasarai, vis daugiau atsiranda skelbimų, kurie siūlo darbą įvairių specialybių darbuotojams. Pabandėme pasidomėti, ar žmonės Palangoje aktyviai ieškosi darbo, ar paprasčiausiai gyvena iš Darbo biržoje gaunamos pašalpos. Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriuje 2011 kovo 1 dieną buvo registruoti 2123 ieškantys darbo asmenys, iš jų bedarbių – 1815. Tačiau...


Ieškoti laimės – loterijos bilietuose

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 31 | Rubrika: Miestas

Lietuvoje sklando kone legendos apie tai, kad Žemaitijos kraštas, o ypač pajūris, – laimingų bilietų loterijos Meka. Sunkmetis ir mintys apie išgyvenimą žmones verčia vis dažniau išbandyti savo fortūną. Įvairiausių loterijos bilietų pastaruoju metu kurorte parduodama vis daugiau.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas