NKL „Žvaigždžių dienoje“ spindėjo ir „Naglio“ krepšininkai

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-03-10
Peržiūrėta
337
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį šeštadienį Pakruojyje įvyko Nacionalinės krepšinio lygos „Žvaigždžių dienos 2010“ renginiai, kuriuose dalyvavo ir keturi Palangos komandos „Naglis“ atstovai. Savo jėgas komandiniame žaidime išbandė „Vakarų“ ekipoje žaidę Brandon Davis ir Gintaras Einikis, tritaškių konkurse dalyvavo Ignas Razutis, o dėjimo į krepšį – Žilvinas Jašinskas. Suteikę sau progą atsipalaiduoti ir pažaisti vardan malonumo, krepšininkai grįžo kupini puikių įspūdžių bei dar didesnio atkaklumo siekti pergalės prasidėjusiose atkrintamosiose varžybose.

 

„Rytai“ prieš „Vakarus“

„Rytų“ komanda, kuriai vadovavo Pakruojo komandos „Meresta“ treneris Dainius Bertulis ir „Erelitos-KTU“ treneris Vitoldas Masalskis, po atkaklios kovos, rezultatu 57:56 nugalėjo „Vakarų“ ekipą, vadovaujamą „Mažeikių“ komandos trenerio Aloyzo Rudžio bei Klaipėdos „Nafta-Uni-Laivite trenerio Dainiaus Miliūno. Nugalėtojams 13 taškų pelnė naudingiausiu rungtynių žaidėju pripažintas Adomas Drungilas (Kauno „Žalgirio-Sabonio“ mokykla), 11 – Arvydas Gydra (Vilniaus „KK Akademija“), 9 – Tadas Sebežiovas (Jonavos „Triobet Malsta“), 8 – Edgaras Stanionis (Kauno „Erelita-KTU“), 7 – Vytautas Padgureckas (Pakruojo „Meresta“), 6 – Tauras Jogėla (Kauno „Žalgirio-Sabonio mokykla“), 5 – Vidmantas Sragauskis (Kauno LKKA-Atletas“).

„Vakarų“ komandoje 11 taškų pelnė Alidas Žukauskas („Šilutė“), 8 Evaldas Lengvinas (Klaipėdos „Nafta-Uni-Laivite“), po 7 – Juozas Blažys („KK Radviliškis“) ir Arūnas Kvedaravičius (Šiaulių „ABRO-Universitetas“), 6 – Osvaldas Mačernis („Mažeikiai“), po 5 taškus pelnė abu Palangos „Naglio“ ekipoje žaidžiantys krepšininkai Brandon Davis bei Gintaras Einikis ir Laurynas Jacevičius, atstovaujantis Mažeikių komandai „Mažeikiai, 2 taškus pelnė Saulius Raziulis iš Joniškio „Delikateso“ ekipos.

 

Dėjimo į krepšį konkursas

Dėjimo į krepšį konkurse dalyvavo 13 krepšininkų, tarp jų ir Palangos ekipoje žaidžiantis Ž.Jašinskas. Pirmą kartą dalyvavęs tokiame renginyje krepšininkas nenusivylė net ir nepelnęs nugalėtojo titulą. „Pirmas blynas buvo prisvilęs“, - pajuokavo krepšininkas, teigdamas, kad visgi smagiai praleido laiką ir dėl vykimo nei kiek neapgailestaująs. Šiame konkurse triumfavo Žilvinas Petraitis iš Pasvalio komandos „Pieno žvaigždės“, kurio pasirodymas finale buvo įvertintas 76 balais. Antrąją vietą užėmė 72 balus pelnęs Algirdas Macevičius iš „Šilutės“ komandos.

 

Tritaškių rungtis

Palangos komandos žaidėjui I.Razučiui, kuris dalyvavo tritaškių konkurse, sekėsi kur kas geriau. Pirmą kartą taip pat papuolęs į tokį renginį vaikinas džiaugėsi galėjęs pabendrauti su priešininkais visiškai nepriešiškoje aplinkoje. Šiame konkurse dalyvavo 16 krepšininkų, o I.Razutis pelnė penktąją vietą ir tik labai mažai betrūko patekti į finalinį ketvertą. Jis pelnė 17 tritaškių. Šiame konkurse nugalėjo Šilutės žaidėjas A.Žukauskas, finale pelnęs 20 taškų, antras liko Pakruojo „Merestos“ atstovas Žygimantas Šeštokas su 19 taškų, pusfinalyje pelnęs net 26 taškus.

 

Padėka už palaikymą

Puikiai įsižaidęs Palangos komandoje B.Davis nuoširdžiai džiaugėsi sirgalių palaikymu, kurie jį bei G.Einikį išrinko į startinį penketą. „Jaučiuosi pagerbtas ir noriu padėkoti visiems mane išrinkusiems“, - kalbėjo B.Davis, nenusivylęs dėl dalyvavimo „Žvaigždžių dienos“ renginyje. Apdovanoti rėmėjų dovanėlėmis ir džiaugsmingais žiūrovų aplodismentais krepšininkai grįžo lydimi šventiškos nuotaikos, tačiau nepamiršdami, kad jų laukia sunkūs išbandymai, tad tokio nuolatinio palaikymo tikisi ir ateityje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sausio 21 d. Kėdainių sporto arenoje vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) šventė „Taip krepšinį žaisti verta“, kuri dar vadinama lygos „Žvaigždžių diena“. Daugiau kaip 300 jaunųjų sportininkų iš visos Lietuvos demonstravo savo sugebėjimus įvairiose krepšinio rungtyse, o geriausieji lygos krepšininkai susikovė...


Spalio pradžioje grupė Palangos senosios gimnazijos mokinių dalyvavo projekte „Krašto apsaugos dienos“, kurio renginiai vyko Karinių jūrų pajėgų štabe Klaipėdoje. Jie klausė paskaitų apie valstybės gynybą ir kariuomenę, apie karines jūrų pajėgas, lankėsi Klaipėdos uoste, kur buvo pristatyta povandeninių veiksmų komandos veikla ir įranga.


Vasario 4 d. Palangoje Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ dalyviai rinksis į tradicinę sezono šventę „Ateities krepšinio žvaigždės šiandien!“. Dar kitaip – MKL „Žvaigždžių diena“ vadinamo renginio metu ant Palangos sporto centro parketo išbėgs daugiau kaip 300 jaunųjų krepšininkų, kurie susikaus...


Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono starte Palangos „Palanga“ padovanojo dvi gražias pergales kurorto krepšinio gerbėjams: svečiuose po pratęsimo rezultatu 90:88 įveikė Trakų krepšininkus, o po to namuose, Palangos universalioje sporto salėje, po įtemptos kovos rezultatu 86:83 (28:16, 20:25, 20:20, 18:22) palaužė Vilniaus „Perlo-MRU“...


„Palanga” sužibėjo Jurbarko krepšinio dienoje

"Palangos tilto" informacija, 2012 02 27 | Rubrika: Sportas

Vasario 25 dieną Palangos komanda „Palanga“ turėjo unikalią galimybę dalyvauti bei garsinti Palangos vardą Jurbarke vykusioje Žvaigždžių dienoje – puikioje šventėje, kurios metu mūsų miesto atstovai buvo pakviesti dalyvauti dėjimų konkurse, taip pat sužaisti rungtynes su Jurbarko krepšinio lygos rinktinės komanda. Nors lygi kova vyravo pirmo ir antro kėlinio...


Mažieji futbolininkai išbandė savo jėgas

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 12 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę centriniame stadione vykusiame futbolo turnyre Palangos sporto centro taurei laimėti intensyviai varžėsi dėl nugalėtojų vardo mažieji (2001 m. gimimo) futbolininkai, atvykę iš Žemaitijos miestų. Susirinkusios penkios komandos atskleidė visą savo augantį pasiryžimą bei neblėstantį norą nugalėti savo priešininkus.


„Naglio“ krepšininkai – čempionai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 05 05 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį Palangos krepšinio komanda „Naglis“ suteikė didžiulę šventę juos palaikiusiems Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) metu sirgaliams. Namie vykusiose varžybose jie nugalėjo Jonavos „Triobet Malsta“ komandą ir iškovojo čempionų titulą, laimėję seriją rezultatu 4:1.


Praėjusį šeštadienį Pakruojyje įvyko Nacionalinės krepšinio lygos „Žvaigždžių dienos 2010“ renginiai, kuriuose dalyvavo ir keturi Palangos komandos „Naglis“ atstovai. Savo jėgas komandiniame žaidime išbandė „Vakarų“ ekipoje žaidę Brandon Davis ir Gintaras Einikis, tritaškių konkurse dalyvavo Ignas Razutis, o dėjimo į krepšį – Žilvinas Jašinskas. Suteikę sau progą atsipalaiduoti ir...


Praėjusį savaitgalį Palangos „Naglio“ krepšininkai vėl žaidė dvejas rungtynes. Abi išvykoje vykusios rungtynės atnešė vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą. Prieš Tauragės komandą „Bremena-Karšuva“ laimėjo rezultatu 90:68, o šeštadienį rezultatu 67:81 nusileido kauniečiams.


Europos jaunimo krepšinio lygoje – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 20 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį į Palangą atvyko ir savo jėgas žaidimo aikštelėje išbandė Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) rungtyniaujančios aštuonios komandos. Tris dienas dėl pergalių kovoję Jaunieji krepšininkai patyrė daug įspūdžių ir surado naujų draugų, o pirmąja vieta džiaugėsi Rusijos komanda „BS CSKA“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius