Nukentėjusieji nuo Tamaros Zaicevos „RVR“ buriasi, kviečia atsiliepti visus, kuriems iki šiol negrąžinti pinigai

"Palangos tilto" informacija, 2020-02-03
Peržiūrėta
1709
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nukentėjusiųjų nuo palangiškės koncertų organizatorės Tamaros Zaicevos kantrybė baigėsi – plungiškis Robertas Šakinis, vienas iš daugelio įsigijusiųjų bilietus į Gruzijos atlikėjos Tamaros Gverdciteli ir Vytauto Lukočiaus orkestro „Simfoniette“ koncertą, kurį organizavo T. Zaicevos "RVR", Palangoje – koncertas buvo suplanuotas gegužės mėnesį, bet vėliau nukeltas į lapkričio pabaigą, tačiau vėl neįvyko – pinigai už jį daliai bilietus įsigijusių žmonių iki šiol yra negrąžinti – kviečia nukentėjusiuosius burtis.
„Tik kartu veikdami galbūt galėsime susigrąžinti sumo sumokėtus pinigus. Tik veikiant kartu, Tamaros Zaicevos veiksmais, tikėtina, susidomės teisėsauga. Organizatorius („RVR“) laiške buvo paskelbęs pinigų grąžinimo terminą iki sausio 31d., tačiau pinigai mano asmeninės sąskaitos iki šios datos nepasiekė, jos telefonai išjungti, o į elektroninius laiškus niekas neatrašo. Man tik keista, kad Tamara Zaiceva, kaip supratau iš jos profilio, yra gana viešas asmuo, dalyvauja tuose pačiuose renginiuose, kaip ir, pavyzdžiui, Palangos meras, todėl norisi, kad už tai būtų tinkamai atsakyta. Kviečiu visus nukentėjusiuosius nuo „RVR“ parašyti man į atsaukt[email protected]. Burkimės!”- sakė R. Šakinis.
Buvo skelbta, kad žinomas dirigentas Vytautas Lukočius apie koncertą lapkričio mėnesį nieko nežinojęs, o Sergejus Pudovkinas, T. Gverdciteli gastrolių direktorius teigė, kad apie koncertą lapkričio mėnesį negalėjo būti net kalbos. „Kadangi renginio organizatorius (RVR) neįvykdė savo įsipareigojimų – neparūpino mums vizų atvykti ir koncertuoti Lietuvoje, mes jį dar rugsėjį informavome, kad dėl neįvykdytų įsipareigojimų į Palangą neatvyksime,“ – „Palangos tiltui“ sakė S. Pudovkinas.
Tamara Zaiceva dėl neįvykusių koncertų nekomentavo.

Jūsų komentaras:

Gediminas 2020-02-10 14:10 ([email protected] / IP: 81.7.79.110)
Tamara, nevidone tu! Grąžink mano tetukėms pinigus, kad tave kur Perkūnas!

Stanislava 2020-02-08 10:53 (IP: 78.60.48.105)
Kviečiu, visus nukentėjusius nuo Tamaros Zaizevos aferistinės veiklos, burtis ir pareikalauti teisinės atsakomybės. Kiek galima taikstytis su tokiomis aferistėmis!!! Mano aplinkoje yra 14 žmonių, pirkusių bilietus į koncertą, kuris net negalėjo įvykti.

Darius 2020-02-07 10:37 (IP: 86.38.242.228)
Tamaros Zaicevos įmonę"RVR" galima įtarti sąmoningu sukčiavimu. Rugsėjo mėn. buvo žinoma ,kad koncertai neįvyks, bet bilietai platinti iki lapkričio mėn. vidurio.

Lidija 2020-02-07 10:30 (IP: 86.38.242.228)
Pinigai mums iki šiol negrąžinti. Jei RVR direktorėTamara Zaiceva nesąžininga šioje įmonėje ,kokio sąžiningumo galima tikėtis laikraštyje Vakarinė Palanga, kurios redaktorė taip pat Tamara Zaiceva?

kaka 2020-02-07 07:31 (IP: 83.187.115.230)
Vagilka!

Liucija 2020-02-06 12:06 ([email protected] / IP: 86.38.202.96)
Kadangi P.Tamara Zaiceva pinigų negrąžino iki žadėto termino(t.y.2020.01.31), į tel. skambučius neatsiliepia , į žinutes bei elektroninius laiškus neatsako - būtinai bursimės .

Taip pat skaitykite

Geros naujienos „Luminor“ banko klientams Palangoje – klientų pageidavimu mieste įrengtas pirmasis grynuosius pinigus priimantis „Luminor“ bankomatas.


Spalio 10-ąją – Pasaulinę psichikos sveikatos dieną nevyriausybinė organizacija „Jaunimo linija“ kviečia prisijungti prie akcijos „Žalia šviesa gyvenimui“ ir taip atkreipti dėmesį į sudėtingą Lietuvos jaunų žmonių psichinę sveikatą.


Palangos policija ieško sukčiaus, kuris pažinčių svetainėje apsuko galvą vietos gyventojai taip, jog ji pati jam nuvežė ir atidavė grynus pinigus.


Palangoje savaitgalį nestigs atrakcijų – kurorte vyks tarptautinis liaudiškų šokių festivalis „Palangos miestely.“ Tris dienas – rugsėjo 18-20 dienomis ¬– šurmuliuosiantis festivalis šventinę nuotaiką paskleis visame mieste. Vaikai, jaunimas, senjorai – labai įvairaus amžiaus šokėjai šventine nuotaika bei savo...


„Keiskime savo įpročius, mokykimės laisvalaikį leisti aktyviai kartu su savo vaikais, rodydami jiems tinkamą pavyzdį. Leiskime kuo daugiau laiko lauke ir skleiskime pozityvumą. Kviečiame visus į Palangą - sveikatingumo ir sporto šventę visiems“ - kviečia asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Algis Bronislavas Vasiliauskas.


Palangos krepšinio rinktinė buriasi Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2020 07 10 | Rubrika: Sportas

Tradiciniu laiku ir tradicinėje vietoje – penktadienį Lietuvos krepšinio rinktinė kaip visuomet liepą renkasi į stovyklą Palangoje. Tik šįkart pratybos neturės įprasto tęsinio. Dvi savaites padirbėję stadione ir salėje, nacionalinės ekipos krepšininkai sužais draugiškame turnyre Estijoje ir vėl išsiskirstys, mat visus vasaros planus nubraukė...


Nukentėjusiųjų nuo palangiškės koncertų organizatorės Tamaros Zaicevos kantrybė baigėsi – plungiškis Robertas Šakinis, vienas iš daugelio įsigijusiųjų bilietus į Gruzijos atlikėjos Tamaros Gverdciteli ir Vytauto Lukočiaus orkestro „Simfoniette“ koncertą, kurį organizavo T. Zaicevos "RVR", Palangoje – koncertas buvo suplanuotas...


Palangos miesto reprezentacinė komanda, krepšinio klubas „Palanga“ buvo labai arti ketvirtfinalio kovų Nacionalinėje krepšinio lygoje, bet, deja, penkių rungtynių serijoje lemiamos rungtynės buvo pralaimėtos Kauno „Žalgirio“ jaunajai pamainai. Klubo direktorius Arūnas Vaitulionis skėsčioja rankomis – „Yra kaip yra“, tačiau jo užsispyrimas...


Šokantys, dainuojantys, muzikuojantys, piešiantys, rūbus modeliuojantys ir pačiose įvairiausiose srityse savo kūrybingumą demonstruojantys mažiausi, maži ir tiesiog jauni palangiškiai, kaip ir kasmet, buriasi Palangos moksleivių klube. Į nemokamus užsiėmimus kurorto moksleivius šiemet pakvietė net devyni būreliai.


Didžiausias kurortas kviečia visus į sezono atidarymo šventę „Myliu Palangą“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 05 10 | Rubrika: Miestas

Naują poilsio sezoną pasitinkanti Palanga šiemet keičia savo veidą. Kurorte organizuojama Baltijos šalių asamblėja, kurios data sutampa su kurortinio sezono atidarymu, rodo, kad Palanga tampa  vasaros Šiaurės Europos širdimi, kviesdama poilsiauti šeimas iš įvairių šalių bei užtikrindama įvairiausias pramogas ir skirtingiems skoniams...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius