Nuoširdus rūpestis Palangos baseino likimu, ar pigus populizmas, klaidinant miesto gyventojus?

***, 2022-12-08
Peržiūrėta
2228
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nuoširdus rūpestis Palangos baseino likimu, ar pigus populizmas, klaidinant miesto gyventojus?

Palangos miesto bendruomenė yra nemaloniai nustebinta, dar daugiau – pasipiktinusi, perskaičiusi naujieną apie tai, kaip viena Palangos miesto savivaldybės tarybos narė (Svetlana Grigorian - PT) stojo ginti Palangos baseiną, sukurdama peticiją ir kviesdama gyventojus ją pasirašyti.

Sunku pasakyti, ar neišmanymo, ar pigaus populizmo vedama miesto Tarybos narė ėmėsi šios iniciatyvos, tačiau norime jai, o kartu ir visiems palangiškiams dar kartą priminti, kad peticiją, reikalaujančią „leisti Palangos miesto savivaldybei ir toliau pačiai valdyti savo turtą – už Palangos miesto savivaldybės bei valstybės lėšas pastatytą Palangos miesto baseiną ir neleisti privačiam verslui pelnytis iš baseine teikiamų viešųjų paslaugų“, bendruomenės „Palangos santarvė“ sukūrė dar praėjusių metų gruodį, ir ją internetu pasirašė daugiau nei 3 tūkstančiai neabejingų gyventojų. Dar 2 tūkst. 431 žmonių šią peticiją pasirašė „gyvai“.

Šie parašai, kuriais išreiškiama tvirta mūsų miesto gyventojų valia ir aiški pozicija, kuriam laikui pristabdė Konkurencijos tarybos ketinimus, tačiau sulaukus Konkurencijos tarybos išvados bus perduoti ne vienai institucijai.

Ar Tarybos narė iš naujo sukūrė peticiją tuo pačiu klausimu, nes ignoruoja jau prieš metus surinktus daugiau nei 5 tūkst. gyventojų parašus? O gal tiesiog imituoja darbą ir demonstruoja tariamą rūpestį Palangos baseino likimu?

Liūdesys ir svetima gėda apima matant tokį politikės siekį bet kokia kaina siekti pigaus populizmo.

 

Bendruomenės „Palangos santarvė“ pirmininkė Daina Eimanavičienė

Jūsų komentaras:

Adelina 2022-12-08 19:28 (IP: 172.69.52.140)
Ir kokia ji vis dėl to melagė ? Šlykštu

Jonas 2022-12-08 15:46 (IP: 172.69.52.143)
Nekreipkit į ją dėmesio ! Jau visa Palanga iš jos juokiasi :);Kur aš esu, čia kurhauzas :)

Taip pat skaitykiteKonkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas teigia, kad tyrimas dėl Palangos valdžios sprendimo perduoti baseino valdymą savo įmonei yra baigtas, o sprendimas turėtų būti priimtas pirmąjį šių metų ketvirtį išklausius savivaldybės atstovų.


Saulėtą gruodžio 10-ąją, šeštadienį, apie du šimtus prie Palangos baseino susirinkusių palangiškių antrą kartą per 2022-uosius tvirtai pasakė, kad savo baseino privatininkui neatiduos, nors to reikalauja Konkurencijos Taryba.


Palangos miesto bendruomenė yra nemaloniai nustebinta, dar daugiau – pasipiktinusi, perskaičiusi naujieną apie tai, kaip viena Palangos miesto savivaldybės tarybos narė stojo ginti Palangos baseiną, sukurdama peticiją ir kviesdama gyventojus ją pasirašyti.


Ginti Palangos baseiną nuo Konkurencijos Tarybos, kuri rekomendavo Palangos miesto savivaldybės administracijai per vienerius metus paskelbti jos valdomo miesto baseino koncesininko konkursą, Palangos miesto savivaldybės Tarybos narė Svetlana Grigorian nusprendė inicijuodama peticiją, kurią peticijų puslapy gali pasirašyti visi. Tačiau, teisybės dėlei, tokios iniciatyvos jau pernai, VRM...


Ginti Palangos baseiną nuo Konkurencijos Tarybos, kuri rekomendavo Palangos miesto savivaldybės administracijai per vienerius metus paskelbti jos valdomo miesto baseino koncesininko konkursą, Palangos miesto savivaldybės Tarybos narė Svetlana Grigorian nusprendė inicijuodama peticiją, kurią peticijų puslapy www.peticijos.lt gali pasirašyti visi.


Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vienkartinės išmokos vaikams, skirtos COVID-19 (koronaviruso infekcijos) pandemijos padariniams mažinti įstatymu, Palangos miesto savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriuje per š. m. liepos mėn. buvo priimtas 3191 sprendimas skirti vienkartines išmokas vaikams. 2020 m. liepos 27 d. vienkartinės išmokos buvo pervestos...


Nors Palangos dušinių pastato Meilės alėjoje, kuris panašus į didelį gyvenamą namą, savininkės advokatas nepageidavo piketuotojų prie nami, būrelio dalyvių ir smalsuolių tai praėjusį penktadienį, gegužės 12 d., nesulaikė.


Kaip informavo "Palangos tiltą" UAB "Palangos komunalinis ūkis" direktorius Gediminas Valinevičius, komunalininkai artimiausiu metu pastatys naujas autobusų stoteles miesto centre prie pagrindinės miesto aikštės ir prie Palangos baseino.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius