Nusikaltusi Lietuvoje, prisidirbo ir Norvegijoje

Palangos tiltas, 2023-02-21
Peržiūrėta
2046
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nusikaltusi Lietuvoje, prisidirbo ir Norvegijoje

Palangos oro uoste pasieniečiai sulaikė iš Norvegijos deportuotą ir Lietuvoje policijos ieškomą lietuvę.

Sekmadienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Palangos pasienio užkardos pareigūnai sulaikė reisu Kopenhaga–Palanga atskridusią 20-metę lietuvę. Ji Lietuvoje savo gyvenamosios vietos nebuvo deklaravusi, o Norvegijoje sulaikyta už svetimo dokumento naudojimą. Tai ir buvo jos deportacijos priežastis. Moteriai 10 metų uždrausta atvykti į šią šalį.

Pasieniečiams patikrinus sulaikytosios duomenis paaiškėjo, kad prieš kelias savaites, vasario 2 d., už tai, kad nevykdė paskirtos bausmės, šios moters paiešką paskelbė Klaipėdos policija. Iš Norvegijos deportuotą pilietę VSAT pareigūnai perdavė paieškos iniciatoriams.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos oro uoste pasieniečiai sulaikė iš Norvegijos deportuotą ir Lietuvoje policijos ieškomą lietuvę.Jau artimiausiu metu Palangos savivaldybės iniciatyva bus sudaryta darbo grupė, kurioje bus ir valstybės institucijų atstovų, pirmajame posėdyje bus sprendžiama dėl licencijų prekiauti alkoholiu apribojimų ar net panaikinimo kai kurioms J.Basanavičiaus gatvės kavinėms, pastarąją vasarą daugiausiai baustoms dėl pernelyg triukšmingų vakarėlių.


Trečiadienį, spalio 13 d. apie 8 val. Palangoje, Klaipėdos pl., po prekybos centro prekių iškrovimo-pakrovimo rampa, rastas mirusio nenustatytos tapatybės apie 50 metų amžiaus vyro kūnas be išorinių smurto žymių.


Deja, kol kas telefoniniai sukčiai Palangoje prieš vietos policiją laimi. Kaip informavo "Palangos tiltą" Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Andromeda Grauslienė, policijai kol kas nepavyko sučiupti pernai ir šiemet kurorte siautusių sukčių.


BC „Palanga“ palikta NKL  3

"Palangos tilto" informacija, 2018 05 18 | Rubrika:

Šių metų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezone beviltiškai žaidžiusi ir paskutinėje vietoje likusi reprezentacinė Palangos krepšinio komanda „Palanga“ gali džiaugtis – NKL jai taikė išimtį ir leido toliau rungtyniauti NKL, nors pagal lygos nuostatas „Palanga“  turėjo iškristi į regioninę lygą. Kalbama, kad po...


Artėjantį savaitgalį Palanga kviečia praleisti nekasdieniškai – atvykusieji į didžiausią šalies kurortą, šeštadienį, gegužės 14 d., paklius į tikrą gintaro lietų, o aktyviausieji netgi galės susirungti jau ketvirtajame Lietuvos gintaro rinkimo čempionate.


Iš tolimos mano praeities išliko vaikystėje praleisti metai. Tai buvo sunkus išlikimui badmečio laikas nuo 1948 iki 1953 metų pavasario, kai mirė didžiausias dvidešimto amžiaus tautų budelis Josifas Visarionovičius Stalinas. Tai įvyko 1953 kovo 5 d. Mes, tremtinių vaikai, šokinėjome ir mėtėme į viršų savo kepures, kai apie 13 valandą sužinojome šią naujieną. Visi lietuviai labai džiaugėsi:...


Palanga mina Druskininkų pėdomis – labiau patrauklų, bet sunkiai įgyvendinamą įvažiavimo į kurortą mokestį, brandintą savivaldybėje ne vieną mėnesį, ko gero, pakeis pagalvės mokestis. Jei savivaldybės Taryba mėnesio pabaigoje jį patvirtins, kiekvienas miesto svečias, nuo birželio 1-osios apsigyvenęs kurorte, turės mokėti 1 lito pagalvės mokestį už kiekvieną Palangoje praleistą parą....


Socialinis būstas gimdo mįsles

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 08 02 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto valdžiai iki šiol nesugebant spęsti socialinio būsto skyrimo klausimų, pastarųjų ėmėsi Lietuvos Respublikos Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė. Ji pradėjo tirti palangiškės Gitanos Gadeikytės skundą dėl Savivaldybės administracijos atsisakymo ne eilės tvarka išnuomoti jai socialinį būstą ir galimai pažeidžiamas jos trijų nepilnamečių vaikų teises į...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas