Nusikaltusi Lietuvoje, prisidirbo ir Norvegijoje

Palangos oro uoste pasieniečiai sulaikė iš Norvegijos deportuotą ir Lietuvoje policijos ieškomą lietuvę.
Sekmadienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Palangos pasienio užkardos pareigūnai sulaikė reisu Kopenhaga–Palanga atskridusią 20-metę lietuvę. Ji Lietuvoje savo gyvenamosios vietos nebuvo deklaravusi, o Norvegijoje sulaikyta už svetimo dokumento naudojimą. Tai ir buvo jos deportacijos priežastis. Moteriai 10 metų uždrausta atvykti į šią šalį.
Pasieniečiams patikrinus sulaikytosios duomenis paaiškėjo, kad prieš kelias savaites, vasario 2 d., už tai, kad nevykdė paskirtos bausmės, šios moters paiešką paskelbė Klaipėdos policija. Iš Norvegijos deportuotą pilietę VSAT pareigūnai perdavė paieškos iniciatoriams.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Jei vos prabudę į rankas paimate telefoną ir neriate į socialinius tinklus, diena greičiausiai nebus produktyvi.
Gintaro Puškoriaus tapybos darbų paroda
2025 02 06 | Rubrika: Miestas
Palangos viešosios bibliotekos interneto skaitykloje vasario 4 – 28 dienomis eksponuojama palangiškio menininko, Palangos SPŽG bendrijos nario Gintaro Puškoriaus tapybos darbų paroda.
Lietuvos nepriklausomybės dienai skirti renginiai Palangoje ir Šventojoje (programa)
2024 02 29 | Rubrika: Miestas
Palangos miesto savivaldybė praneša apie artėjančius renginius, skirtus Lietuvos nepriklausomybės dienai.
„Tikslo link. Olimpas“: užburianti „Telšių“ vienybė ir kantrus titulo laukimas
2024 02 29 | Rubrika: Miestas
Komanda, kurioje deriniai aiškinami žemaitiškai. Komanda, į kurią toli gražu ne kiekvienas patenka. Komanda, kuri visame Lietuvos krepšinio kontekste yra išties išskirtinė.
Vagiliavo Lietuvoje, prisidirbo ir anapus Lamanšo
2023 03 31 | Rubrika: Miestas
Palangos oro uoste pasieniečiai sulaikė telšiškį, deportuotą iš Jungtinės Karalystės už šios šalies įstatymų pažeidinėjimą.
Nusikaltusi Lietuvoje, prisidirbo ir Norvegijoje
2023 02 21 | Rubrika: Kriminalai
Palangos oro uoste pasieniečiai sulaikė iš Norvegijos deportuotą ir Lietuvoje policijos ieškomą lietuvę.
Jau artimiausiu metu Palangos savivaldybės iniciatyva bus sudaryta darbo grupė, kurioje bus ir valstybės institucijų atstovų, pirmajame posėdyje bus sprendžiama dėl licencijų prekiauti alkoholiu apribojimų ar net panaikinimo kai kurioms J.Basanavičiaus gatvės kavinėms, pastarąją vasarą daugiausiai baustoms dėl pernelyg triukšmingų vakarėlių.
Meras Vilniuje tarėsi ir dėl „Duokim garo“ Palangoje, ir prašė daugiau prokurorų
Linas JEGELEVIČIUS, 2012 01 26 | Rubrika: Miestas
Palangos mero Šarūno Vaitkaus darbotvarkė žiemą panaši – daugelį dienų jis praleidžia Vilniuje varstydamas Vyriausybės, ministerijų ir kitų valstybinių institucijų duris. Praėjusią savaitę meras sostinėje praleido tris dienas. Po kiekvienos kelionės į Vilnių meras žiniasklaidai tradiciškai papasakoja, ką pavyko nuveikti Palangos labui.
Konduktorius autobuse – ne atgyvena, o patogumas keliaujantiems
Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 09 | Rubrika: Miestas
Turbūt tik kiek vyresnio amžiaus žmonėms atmintyje yra įstrigęs konduktoriaus atvaizdas: krepšelis su barškančiais pinigėliais ant kaklo, šiek tiek suteptos rankos, bilietėlių rulonas ant piršto. Iš šių darbuotojų rankų į keliautojų rankas pakliūdavo kelionės bilietai. Tiesa, pakliūna iki šiol.
Prieš gimtadienį – į teismą
Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 04 03 | Rubrika: Kriminalai
Klaipėdos apylinkės teisme tęsiasi „parodija“. Jau ketvirtą kartą imtasi pradėti palangiškių verslininko Kęstučio Geco ir vicemero Rimanto Garolio bylos nagrinėjimą, tačiau ir vėl tik vos pajudėta į priekį.