Pakavimo patarimai siuntoms į Norvegiją

Palangos tiltas, 2021-08-26
Peržiūrėta
2068
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pakavimo patarimai siuntoms į Norvegiją

            Pristatant iš čia, mes norime kad mūsų siuntą Norvegijoje gautų kuo greičiau, sklandžiau ir aišku nepažeistą. Ar siunta bus nepažeista priklauso ne tik nuo  gabenančios kompanijos ir kurjerių, tačiau ir nuo mūsų. Labai svarbu, kaip mes ta siuntą paruošime. Tad kokie yra pakavimo patarimai siuntoms į Norvegiją.

 Nesvarbu, ar perkeliate savo namų turinį į Norvegiją, ar siunčiate dovaną Norvegijoje gyvenantiems draugams, pagrindiniai žingsniai, kaip teisingai supakuoti dėžutę, yra vienodi. Tikslas yra apsaugoti tai, kas yra viduje, ir padėti jam pasiekti savo tikslą. Jei kiekvieną kartą siunčiant paketą nerimaujate dėl jo būklės, kai jis pristatomas, galbūt atėjo laikas išmokti saugiai supakuoti daiktus. Turime keletą patarimų, kurie padės jums pasitikėti savimi ir išvengti nereikalingų nesėkmių.

                Pasirinkite tinkamas medžiagas. Naujos arba mažai naudotos dėžės - susidėvėjusios dėžutės gali sulūžti esant dideliam svoriui. Alkoholinių gėrimų parduotuvių dėžutės paprastai naudojamos tik vieną kartą ir yra pagamintos iš stiklo butelių. Specialiai suprojektuoti konteineriai - trapiems daiktams, pvz., Indams, naudokite indų statinės dėžutę. Šioje tvirtoje kartoninėje talpykloje yra pertvaros ir storos apsauginės pusės. Tai verta papildomų išlaidų. Pakavimo juosta - nenaudokite maskavimo juostos ar lipnios juostos. Naudokite dviejų colių pločio įvairias pakavimo juostas. Sustiprinkite dėžutės dugną ir visas siūles. Popierius, burbulinė plėvelė, putplasčio žemės riešutai - šios medžiagos neleis jūsų daiktams pasislinkti ar sulūžti. Laikraštis yra pasirinkimas, tačiau standesnis baltas pakavimo popierius ne taip greitai išsilygina.

                  Naudokite tinkamo dydžio pakavimo įrankius. Nors siuntiniai į Norvegiją keliauja greitai, tačiau saugumui laikas tam įtakos neturi.  Pradėkite nuo apačios - pasirinkite didesnę dėžutę, nei siunčiate. Dėžutės apačioje uždėkite storą suglamžyto popieriaus sluoksnį arba burbulinę plėvelę. Pirmiausia supakuokite sunkiausius daiktus, o po to - lengviausius. Sandariai supakuokite - supilkite popierių arba putų žemės riešutus į aplink esančią erdvę. Prieš uždarydami, ant viršaus uždėkite paminkštinimo sluoksnį. Svoris yra svarbus - visa dėžutė neturėtų viršyti nustatyto maksimalaus svorio. Užpildykite dėžutę savo daiktais ir pakavimo medžiagomis. Venkite perpakuoti konteinerį, nes jis gali sugriūti. Per daug supakuotas gali sprogti.

                 Sandarinimas ir etiketė - tvirtai užklijuokite dangtelį. Pakuotėms pritvirtinkite siuntimo etiketę viršuje, šone ir apačioje. Jei norite perkelti dėžes, nurodykite paskirties vietą ir visų etikečių turinį. Sutvarkykite savo pakuotę. Nemaišykite kambarių - kraustydamiesi užpildykite langelius kiekviename namų kambaryje. Nepakuokite dėžių su daiktais iš kelių vietovių. Etiketės gali padėti judantiems žmonėms žinoti, kur eina kiekvienas konteineris.

                 Pristatykite protingai - norėdami išsiųsti nesugadinamą daiktą, kaip pakavimo medžiagą naudokite rankšluosčius, pagalves ar net drabužius. (Ne visos dovanos turi būti supakuotos į dovanas!). Taip pat atminkite, kad tinkamas pakavimas gali apsaugoti saugų gabenimą, tačiau dėl rizikos, siuntiniams į Norvegiją, pasidomėkite ir draudimais.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Viena populiariausių pramogų vasarą – važiavimas dviračiu.


Laikas, kurio prireikia atsistatymui po COVID-19, individualus kiekvienam pacientui – tai gali būti kelios dienos, savaitės ar net mėnesiai. „Camelia“ vaistininkė Evelina Zykienė sako, kad yra būdų, galinčių pagreitinti šį procesą ir įspėja, kokios pasekmės gali grėsti, jeigu persirgęs pacientas nesirūpins savo reabilitacija bei imuniteto stiprinimu. 


Kavinėje gaminama kava žavi ne tik savo skoniu, bet ir aplinkui supančia atmosfera. Sodrus kavos kvapas, supanti šiluma, negarsiai sklindanti muzika – aplinka, kurioje mėgavimasis karštu kavos puodeliu tampa atpalaiduojančia patirtimi. Dabar visus šiuos pojūčius galite lengvai perkelti ir į savo namus. Reikia tik įsigyti funkcionalų kavos aparatą, susikurti jaukią aplinką virtuvėje ir pridėti...


 Pristatant iš čia , mes norime kad mūsų siuntą Norvegijoje gautų kuo greičiau, sklandžiau ir aišku nepažeistą. Ar siunta bus nepažeista priklauso ne tik nuo  gabenančios kompanijos ir kurjerių, tačiau ir nuo mūsų. Labai svarbu, kaip mes ta siuntą paruošime. Tad kokie yra pakavimo patarimai siuntoms į Norvegiją.


Kiekvienam darbui reikia plano, todėl nors ir vonios kambarys atrodo visiškai lengvai suprojektuojamas - planas jam reikalingas. Didžiausia dilema kyla tada, kai reikia pasirinkti vonią arba dušo kabiną, nes tiek viena, tiek kita turi savų privalumų bei trūkumų. Tiesa, sakoma, kad šiuolaikiniams žmonėms vis reikia laiko, o dušo kabina jiems gali jo ir sutaupyti.


Kol naujų būstų paklausa Lietuvoje auga tarsi ant mielių, natūralu, kad pasitaiko ir būsto įrengimo klaidų ar netikslumų.


Ne kartą esate girdėję, kad sportas yra sveikata, o nuolatinės treniruotės stiprina ne tik patį kūną, bet ir protinę veiklą. Sportuojantys žmonės jaučiasi žvalesni, labiau pasitiki savimi, turi daugiau energijos. Ruduo yra pats metas dailinti savo kūną ateinančiai vasarai, o tai galima daryti net keliais būdais. Vieni renkasi subalansuotą mitybą, kiti sportą, treti ir tą, ir tą. Vieni...


Vis labiau vėstant orams, netruks prasidėti intensyvaus šildymo sezonas. Kaip rodo statistika, šaltaisiais metų mėnesiais labai padaugėja gaisruose žūstančių žmonių. Taip yra todėl, kad atvėsus orams, gyventojai daugiau laiko praleidžia namuose, naudoja šildymo įrenginius, elektrinius buitinius prietaisus.


Ar cholesterolis yra žmogaus draugas, ar priešas? Tai, kad cholesteroliui suverčiama vis daugiau kaltės dėl įvairių širdies ir kraujagyslių ligų, gydytoja kardiologė medicinos mokslų daktarė Milda Kovaitė vadina šio amžiaus kertiniu akmeniu. Iš tikrųjų cholesterolis yra būtina žmogaus organizmui medžiaga. Kiekvienas gimęs kūdikis turi cholesterolio. Tai –...


Jeigu vakarais vargstate, niekaip negalėdami sudėti bluosto, tikrai nesate toks vienintelis. Skelbiama, kad vien Jungtinėse Valstijose nuo nemigos kenčia mažiausiai 60 mln. žmonių. Baisiausia, kad nuolat tokių problemų patiria per 40 mln. Amerikos gyventojų. „Jeigu nuolat trūksta miego, sveikatai daroma labai didelė žala“, – konstatuoja Sonia Ancoli-Israel iš...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius