Palanga numatė atokias patalpas asmenims sergantiems koronavirusu izoliuoti

Palangos tiltas, 2020-03-13
Peržiūrėta
121
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje šiandien, kovo 13 d., numatytos patalpos asmenims (ligoniams ir asmenims, įtariamiems, kad serga ir (arba) asmenims, turėjusiems sąlytį su ligoniu ar asmeniu, įtariamu, kad serga), kuriose jie gali būti izoliuojami ir gydomi ne jų gyvenamojoje vietoje.

 

Vykdant Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos vadovo 2020 m. kovo 10 d. sprendimą Nr. V-332 „Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių“, Palangos miesto savivaldybėje paskirtos patalpos asmenims (ligoniams ir asmenims, įtariamiems, kad serga ir (arba) asmenims, turėjusiems sąlytį su ligoniu ar asmeniu, įtariamu, kad serga), kuriose jie gali būti izoliuojami ir gydomi kitose, ne jų gyvenamojoje vietoje, patalpose, jeigu gyvenamoji vieta neatitinka higienos sąlygų ir nėra galimybės izoliuoti nuo kitų kartu gyvenančių asmenų.

Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 13 d. įsakymu Nr. A1-311 skiriamos šios patalpos:

Palangos miesto socialinių paslaugų centro (Klaipėdos pl. 76, Palanga) intensyvių krizių veikimo patalpos, t. y., 2 tipų butai (2 ir 3 vietų) su atskirais įėjimais.

Sporto bazė (Gėlių a. 1A, Palanga).

Už patalpų parengimą apgyvendinimui atsakingi asmenys:

Palangos miesto socialinių paslaugų centre – Daiva Dekontaitė, Palangos miesto socialinių paslaugų centro direktorė, Sporto bazėje – Vaidas Lipskis, Palangos miesto savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus ūkvedys.

 

Jūsų komentaras:

Palangišis 2020-03-14 21:59 (IP: 185.69.53.144)
Geras sumanymas suvaryt sergančiuosius į gyvenamą rajoną,tai yra Gėių a 1,gal greičiau užsikrės aplink gyvenantys senjorai

Taip pat skaitykite

Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“ vykdo Europos Sąjungos Struktūrinių fondų lėšomis bendrai finansuojamą projektą „Stiprių vaikų pagalbos klubas 24/7“, kurių viena iš veiklų yra vaikų stovyklos – savitarpio pagalbos susitikimai onkologinės ligos paliestiems vaikams iš visos Lietuvos, kurių amžius iki 18 metų. Paskutinę rugpjūčio...


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Ketvirtadienį, balandžio 2 d., dalis Palangos reabilitacijos centrų ir sanatorijų gavo sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos įsakymą būti pasirengusiems priimti nesunkia koronaviruso forma sergančius ligonius - pradėti ruošti jiems patalpas. Ministro sąraše nurodyti „Palangos Linas“, „Gradiali“ ir „Pušynas“.


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras pirmadienį, kovo 30 d., paskelbė naujus duomenis apie naujai nustatytų asmenų, užsikrėtusių koronavirusu, maršrutus. Tarp naujai užsikrėtusių – Palangoje atostogavęs vyras ir iš Londono per Palangos oro uostą grįžęs asmuo, kuris buvo laikinai izoliuotas Palangos savivaldybės nustatytose patalpose.


Pobūvis Palangoje ir Kretingos rajone baigėsi liūdnai: koronavirusas diagnozuotas mažiausiai 9 žmonėms. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras kiekvieną dieną papildo sąrašą vietų, kuriose lankėsi užsikrėtę koronavirusu lietuviai.


Palangoje šiandien, kovo 13 d., numatytos patalpos asmenims (ligoniams ir asmenims, įtariamiems, kad serga ir (arba) asmenims, turėjusiems sąlytį su ligoniu ar asmeniu, įtariamu, kad serga), kuriose jie gali būti izoliuojami ir gydomi ne jų gyvenamojoje vietoje.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Penktadienio vakarą į Kurhauzą rinkosi šventiškai pasidabinę palangiškiai ir svečiai iš kitų miestų, savo apranga išsiskiriantys įvairių „Lions“ klubų atstovai, žinomi verslo, kultūros, meno ir sporto žmonės – visi, kas priėmė Palangos moterų „Lions“ klubo kvietimą ir nutarė prisidėti prie štai jau aštuntąjį kartą...


Informuojame, kad labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ Palangoje pradeda įgyvendinti veiklas, numatytas Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo veiklos apraše.


Vakar Klaipėdos miesto apylinkės teismas priėmė nutartį dėl Palangos miesto savivaldybės Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjo Svajūno Bradūno, kuriam įtarimai dėl galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi siekiant asmeninės naudos perkvalifikuoti į įtarimus dėl galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir kyšio paėmimo. Valdininkas trims mėnesiams nušalinamas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius