Palanga pristatyta tarptautinėje turizmo parodoje „TOUREST 2017“ Taline

Palangos tiltas, 2017-02-20
Peržiūrėta
1878
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga pristatyta tarptautinėje turizmo parodoje „TOUREST 2017“ Taline

Vasario 10-12 dienomis Palangos kurortas buvo pristatytas Estijos sostinėje Taline.
Estijos parodų centre vyko didžiausia, jau 26-oji tarptautinė turizmo paroda Baltijos šalyse „TOUREST 2017“, organizuojama nuo 1991 metų. Ši paroda suteikia puikią galimybę turizmu ir kelionėmis besidomintiems Estijos gyventojams gauti pasiūlymus artėjančiai vasarai ar savaitgaliams Palangoje.
Palangos kurortui atstovavo Palangos turizmo informacijos centro vyriausiasis specialistas Mindaugas Surblys. Kartu su Klaipėdos regiono kolegomis bendrame Lietuvos stende buvo pristatomos viso Klaipėdos regiono poilsio ir pramogų galimybės. Tarptautinės turizmo parodos metu buvo pristatyti Palangos kurorto turizmo ištekliai, išskirtinumas, miesto infrastruktūra, poilsio ir aktyvaus laisvalaikio galimybės. Didžioji dalis lankytojų žino Palangą, tačiau lankėsi prieš keletą metų, todėl domino visos kurorto naujovės, apgyvendinimo paslaugos.
Pirmąją parodos dieną Lietuvos stende svečiavosi Lietuvos ambasadorius Estijoje Neilas Tankevičius.
Bendrame Lietuvos stende apgyvendinimo ir sveikatos paslaugas taip pat pristatė atstovai iš Palangos kurorto viešbučių: „Palanga SPA“, „Gradiali“, „Palangos Vėtra“, „Amberton Green Apartments“, „Grand Baltic Dunes“, sveikatos centras „Energetikas“ ir SPA „Amber Palace“.
Estija yra viena iš perspektyviausių turizmo rinkų ne tik Palangoje, bet ir visoje Lietuvoje. Turistai iš Estijos, pagal Palangos turizmo informacijos centro lankytojų statistikos duomenis, patenka tarp svarbiausių ir gausiausiai kurortą lankančių turistų. Palangos turizmo informacijos centrą aplankė: 2012 m. – 2513, 2013 m. – 2883, 2014 m. – 2977, 2015 m. – 4023, 2016 m. – 4257 turistų iš Estijos.

Palangos turizmo informacijos centro inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos senosios gimnazijos geografai praėjusį šeštadienį (sausio 28 d.) vyko į Vilniuje vykusią tarptautinę turizmo parodą „ADVENTUR 2023“, kurioje jie dalyvavo nacionaliniame geografinių žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“.


Rugsėjo 27-ąją visame pasaulyje minima Pasaulinė turizmo diena. Šių metų Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos paskelbta Pasaulinės turizmo dienos tema – „Turizmas – pokyčių ir augimo veiksnys“.


Balandžio 5 dieną Baltarusijos sostinėje Minske prasidėjo 20-oji tarptautinė turizmo paroda „Leisure 2017“, kurioje pristatomas ir Palangos kurortas. Paroda truks keturias dienas iki balandžio 8 dienos.


Vasario 10-12 dienomis Palangos kurortas buvo pristatytas Estijos sostinėje Taline.


Balandžio 22-24 d. parodų ir kongresų centre MT Polska, surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje (Lenkija) LATO’16 buvo pristatytas Palangos kurortas. Tai didžiausia tarptautinė turizmo paroda visoje Lenkijoje. Ši paroda suteikia puikią galimybę turizmu besidomintiems Lenkijos gyventojams gauti pasiūlymus vasarai ar savaitgaliams Palangoje.


Palanga - turizmo parodoje „Adventur 2014“ Vilniuje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 28 | Rubrika: Verslas pinigai

Savaitgalį Vilniuje vykusioje tarptautinėje turizmo, laisvalaikio ir sporto parodoje „ Adventur 2014“ Palanga pristatyta kartu su keliais pajūrio regiono miestais: Klaipėda, Klaipėdos rajonu, Skuodu, Šilute bei Kretinga.


Palangos kurortas pristatytas turizmo parodoje Varšuvoje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 26 | Rubrika: Miestas

Palangos kurortas pristatytas balandžio 20-22 dienomis Lenkijoje, Varšuvoje vykusioje XVII tarptautinėje turizmo ir poilsio parodoje „LATO 2012“. Lietuvai parodoje atstovavo Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA asociacijos, kurortų ir kurortinių teritorijų turizmo informacijos centrai (TIC). Informacija apie Palangą teikta bendrame Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA...


Palanga pristatyta parodoje „VIVATTUR 2010“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 05 | Rubrika: Miestas

Vasario 26 dieną Palangos miesto delegacija vyko į didžiausią tarptautinę jau 16-tą turizmo, sporto ir laisvalaikio parodą „VIVATTUR 2010“, vykusią Vilniuje parodų centre „Litekspo“. Minėta paroda – viena didžiausių ir labiausiai lankomų parodų Baltijos šalyse. Šiemet parodoje dalyvavo 152 dalyviai iš 19-os šalių.


Palanga pristatyta Rygoje

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 02 09 | Rubrika: Miestas

Vasario 5-7 dienomis Palangos turizmo informacijos centras ir kurorto viešbučių atstovai dalyvavo  17-oje tarptautinėje turizmo parodoje „Balttour-2010“, įvykusioje Latvijos sostinėje Rygoje. Tai svarbiausias renginys Baltijos valstybėse, apimantis įvairius turizmo sektorius, kelionių agentūras ir operatorius, transporto paslaugų teikėjus, viešbučius, SPA centrus ir kitus turizmo...


Maskvoje pristatyta Palanga

Palangos TIC informacija, 2009 05 19 | Rubrika: Miestas

Gegužės 11-14 dienomis Rusijos sostinėje Maskvoje surengtoje turizmo parodoje „MITF 2009“ Palangos turizmo informacijos centras dalyvavo jau devintą kartą. Maskvos tarptautinė turizmo paroda pirmą kartą surengta 2001 metais. Jos organizatoriai – Maskvos vadovybė. 2008 metais parodoje dalyvavo 1100 kompanijų iš 47 šalių ir 80 Rusijos regionų, aplankė 70 tūkst. lankytojų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius