Palanga rengiasi artėjančiai vasarai – tvarkomi paplūdimiai ir miesto viešosios erdvės

Palangos tiltas, 2020-04-23
Peržiūrėta
12
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nors karantinas šalyje tęsiasi, pasirengimo artėjančiai vasarai darbai Palangoje nestoja – kurorto komunalininkai, kaip ir kiekvieną pavasarį, aktyviai triūsia gražindami viešąsias erdves bei tvarkydami paplūdimius.
Rengti paplūdimius artėjančiai vasarai UAB „Palangos komunalinis ūkis“ darbuotojai pradėjo dar vasario mėnesį, darbai tęsiami iki šiol. Šiuo metu atnaujinami mediniai takai per kopas, pagal poreikį pinamos žabtvorės, kopos tvirtinamos klojiniais.
„Jau naujai paklota per 1 tūkst. metrų medinių takų, vedančių per kopas, dalis senųjų takų pagal poreikį buvo suremontuoti“, – apie pasirengimo artėjančiai vasarai darbus kalbėjo miestą tvarkančios UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Gediminas Valinevičius.
Rengiant paplūdimius vasarai, iš viso priekopyje reikės nupinti apie 1,5 – 2 kilometrus žabtvorių bei pakloti apie 15 tūkst. kvadratinių metrų klojinių.
Pavasariniai darbai verda ir mieste – čia atnaujinamos, perdažomos suolų dangos, šiukšlių dėžės, kita įranga, kurorto viešosiose erdvėse įrengti gėlynai jau traukia akį įvairiaspalviais našlaičių žiedais.
Atnaujintas ir Jūratės gatvės gale esantis tiltelis per Rąžę – pasak G. Valinevičiaus, jis jau buvo pasidėvėjęs, paveiktas atmosferos, tad komunalininkai tiltą sutvarkė bei perdažė.
Gegužės pradžioje miesto tvarkytojai imsis ir jūros tilto atnaujinimo darbų – čia pagal poreikį bus pakeista apie 300 kvadratinių metrų pasidėvėjusių tilto pagrindo lentų bei pažeistų tilto turėklų, šie taip pat bus perdažyti.

Palangos miesto Savivaldybės inf.

Jūsų komentaras:

keistuoliai 2020-04-23 18:38 (IP: 78.57.203.118)
rūpinkitės sveikata,o ne vasaros uždarbiu , baigia išprotėti kai laukia poilsiautojų

Taip pat skaitykite

Iš lietingosios Airijos į Lietuvą dviem savaitėms pailsėti sugrįžo Eglė ir Tomas, rašo delfi.lt Pora vieną savaitgalį skyrė atostogoms prie jūros, tačiau kodėl po viešnagės pajūryje emigrantams mielesni išlieka Airijos paplūdimiai.


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Nors karantinas šalyje tęsiasi, pasirengimo artėjančiai vasarai darbai Palangoje nestoja – kurorto komunalininkai, kaip ir kiekvieną pavasarį, aktyviai triūsia gražindami viešąsias erdves bei tvarkydami paplūdimius.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Palangos atsakingos tarnybos artėjančiai žiemai yra pasirengusios – tai konstatuota Savivaldybėje vykusiame pasitarime su miesto vadovais – mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu ir administracijos direktorės pavaduotoja Violeta Staskoniene.


Palanga intensyviai rengiasi artėjančiai vasarai – kurorto komunalininkai kasdien triūsia paplūdimiuose, kad jūra pasimėgauti nusprendę palangiškiai ir kurorto svečiai čia, kaip ir kasmet, jaustųsi jaukiai bei patogiai.


Palangoje plečiamos sporto erdvės – įrengiami lauko treniruokliai

Palangos m. savivaldybės informacija, 2014 12 18 | Rubrika: Miestas

Pasimankštinti norintiems Palangos daugiabučių gyventojams pasiūlyta naujovė – tankiausiai gyvenamose miesto teritorijose įrengtos naujos sporto erdvės su moderniais lauko treniruokliais. Dalis jų pritaikyti vaikams.


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus kartu su Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku bei Neringos vadovu Dariumi Jasaičiu antradienį dalyvavo tiesioginėje LRT radijo laidoje, kurios metu diskutavo apie prasidedantį kurortinį sezoną bei visų trijų pajūrio miestų pasirengimą vasarai.


Palangos komunalininkai jau rengiasi artėjančiai vasarai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 02 | Rubrika: Miestas

Palangos komunalininkai intensyviai rengiasi artėjančiam vasaros sezonui, tad kurorte verda miesto tvarkymo darbai. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, daugelis jų miestiečiams kol kas nematomi, tačiau vos atšilus orams šie darbai taps pastebimi.


Palangos jaunimas nori atviros erdvės

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 02 02 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienio popietę miesto tarybos salėje susirinkęs miesto  jaunimas diskutavo su vietos valdininkais dėl Atviros erdvės jaunimo  centro atsiradimo mūsų kurorte. Tokį prieš dvejus metus įsteigė mūsų  kaimynai, klaipėdiečiai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas