Palanga svarsto atnaujinti tilto į jūrą apšvietimą: dalis šviestuvų keistų spalvas

Palangos tiltas, 2023-11-21
Peržiūrėta
447
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos tiltas / E. Ovčarenko/BNS nuotr.
Palangos tiltas / E. Ovčarenko/BNS nuotr.

Palanga svarsto atnaujinti tilto į jūrą apšvietimą: savivaldybė yra paskelbusi išankstinę konsultaciją dėl atitinkamo viešojo pirkimo.

Kaip nurodoma jo dokumentuose, ant tilto bei J. Basanavičiaus gatvėje būtų montuojami nauji šviestuvai, dalis jų turėtų galimybę keisti spalvą.

Ant tilto bei tako pietinėje pusėje rengiamasi demontuoti esamą apšvietimą ir tinklus. Vietoj jų būtų projektuojamas naujas trijų zonų apšvietimas.

Pirmoji zona apimtų viršutinį tilto apšvietimą su naujomis atramomis ir LED šviestuvais. Antroji apšvietimo zona būtų tilto apačioje ir apšviestų jo medinę dangą. Kiekvienas šios zonos šviestuvas turėtų galimybę keisti spalvas.

Trečioji apšvietimo zona apimtų tilto konstrukcijas bei vandenį. Šios zonos šviestuvai taip pat turėtų galimybę keisti spalvas.

J. Basanavičiaus gatvėje rengiamasi demontuoti esamas 97 atramas su 112 šviestuvų ir vietoje jų įrengti naujus.

Dar keturis šviestuvus planuojama demontuoti Ronžės (Rąžės) upės prieigose, o Jūratės ir Kastyčio skvere būtų demontuojamos trys atramos su prožektoriais bei 14 šviestuvų aplink fontaną, vietoj jų įrengiant apšvietimą už aikštės kietosios dangos ribų.

Konsultacija su tiekėjais dėl šių darbų vyks iki lapkričio pabaigos, kada ketinama įvykdyti darbus, nenurodoma.

Austėja Masiokaitė-Liubinienė, BNS

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palanga svarsto atnaujinti tilto į jūrą apšvietimą: savivaldybė yra paskelbusi išankstinę konsultaciją dėl atitinkamo viešojo pirkimo.


Buvusiuose Tiškevičių dvaro rūmuose veikiančio Kretingos muziejaus oranžeriją ketinama atnaujinti, pritaikant ją neįgaliesiems, taip pat ir ligoniams iš Palangos reabilitacijos ligoninės. Tam iš kitų metų valstybės biudžeto prašoma beveik 0,5 mln. eurų.


Už lango – jau įsibėgėjo ruduo, o tai, reiškia, kad keičiasi ir daugybė įpročių, susijusių su mūsų kasdienybe. Ir būtent šiam laikui prasidėjus, daugelis žmonių nusprendžia atnaujinti savo įvaizdį, įsigyti naujų aprangos detalių. Dauguma žmonių sako, kad tai daro tiesiog dėl praktinių priežasčių, kadangi orai atvėsta, tad tiesiog reikia šiltesnių drabužių, o prie...


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


„Palangos tilto“ iniciatyva ieškoti idėjų Palangai, kad kurortas būtų dar gyvesnis ir įdomesnis, pasiekė kulminaciją: redakcija praėjusį antradienį į „Palangos tilto“ kavaryčio diskusijų naujojo partnerio „Fotokava“ to paties pavadinimo kavinę sukvietė net 14 veiklių, žinomų palangiškių, kurie, mėgaudamiesi skania kava, sutelkė smegenis...


Kretingos politikai svarsto galimybę apskųsti teismui Palangos valdžios sprendimą nuo kitų metų penkiais eurais apmokestinti įvažiavimą į kurortą, praėjusį ketvirtadienį pranešė dienraštis „Lietuvos žinios“.


Naujosios Palangos autobusų stoties statyba jau tapo visai artima – kaip numato įstatymai, vakar jos projektuotojai iš UAB „City projects“ labai negausiai į Tarybos posėdžių salę susirinkusiems kurorto visuomenės ir žiniasklaidos atstovams pristatė stambaus Palangos infrastruktūros objekto techninį projektą.


Sugužėjo, sučežėjo, sulalėjo lapkričio 21-ąją į Palangos viešojoje bibliotekoje vykusį nemeluotai įspūdingą renginį „Aukštaičių šnektos“ mažiukai ir paaugliukai iš mažne visų kurorto lopšelių-darželių, lyg Lietuvos upeliukai į Baltijos jūrą. Pačioje didžiausioje skaitykloje greit tapo pavasariškai linksma, pakilu, užsimiršo...


Tiltas į jūrą – neatskiriama kurorto dalis

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 07 02 | Rubrika: Miestas

Palanga – didžiausias Lietuvos kurortas, įsikūręs prie Baltijos jūros, neįsivaizduojamas be savųjų simbolių, kurie taip mylimi tiek vietinių gyventojų, tiek ir poilsiautojų. Birutės, Naglio kalnas, Botanikos parkas, Tiškevičių rūmai, žinoma, tiltas į jūrą – neatskiriama kurorto dalis.Skaityti daugiau...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius