Palangiškei Bronislavai Giedraitienei sukako šimtas devyneri metai

Palangos tiltas, 2018-02-23
Peržiūrėta
352
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškei Bronislavai Giedraitienei sukako šimtas devyneri metai

Palangiškė Bronislava Giedraitienė vasario 21 dieną pasitiko išskirtinį – šimtas devintąjį gimtadienį. Ta proga sukaktuvininkei perduoti Savivaldybės vadovų sveikinimai.
B. Giedraitienė Palangoje gyvena nuo 1984 metų. Prieš devynerius metus, pasitikdama savo šimtmetį, moteris dar ne tik vaikščiojo, bendravo su svečiais, bet ir pati be akinių perskaitė jai skirtus šimtmečio jubiliejaus sveikinimus, tačiau šiuo metu dėl sveikatos būklės ji jau nebegali priimti svečių – itin garbaus amžiaus moterimi nuolat rūpinasi jos duktė Nijolė Paulikienė bei žentas Vincas Paulikas.
Pasak ponios Nijolės, išskirtinai ilgas B. Giedraitienės gyvenimas nebuvo lengvas – likimas jai nepagailėjo skaudžių smūgių. „Mamytė turėjo tris brolius, bet du iš jų kartu su tėvais 1941 m. birželio 14 d. buvo ištremti į Sibirą, kur neilgai trukus mirė iš bado. Tais pačiais metais buvo nušautas mamytės vyras, ir ji liko viena su trimis mažais vaikais. Mano mamytė – ūkininko žmona – taip pat buvo įtraukta į tremtinų asmenų sąrašus, tad, kad išvengtų savo tėvų bei dviejų brolių lemties, jai pačiai teko nuolat slapstytis, naktimis nemiegoti savo namuose“, – apie nelengvą senolės gyvenimą pasakojo jos duktė N. Paulikienė.
Šimtas devintąjį gimtadienį pasitikusi B. Giedraitienė susilaukė 3 vaikų (dviejų sūnų ir dukters), 6 vaikaičių, 15 provaikaičių bei 1 proprovaikaitės.

Palangos m. sav., „Palangos tilto“ inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prieš 14 mėnesių trylikametė mergaitė merdinčiam Lietuvos moterų krepšiniui įkvėpė gyvybės. Kaip kometa apskriejusi mūsų šalį, ji nutūpė Prancūzijoje, keturiskart NBA čempiono Tony Parkerio krepšinio laboratorijoje. Vaikiškas džiaugsmo ašaras pakeitė nuoseklus darbas krepšinio salėje, vedantis ambicingo tikslo link. Kaip dabar sekasi...


Neeilinis pirmadienis šįryt išaušo mūsų mieste – šiandien (lapkričio 9 d.) palangiškei Kazimierai Grigienei sukako 100 metų. Šio išskirtinio jubiliejaus proga meras Šarūnas Vaitkus pasveikino gerbiamą Kazimierą visų palangiškių vardu.


Palangiškė Bronislava Giedraitienė vasario 21 dieną pasitiko išskirtinį – šimtas devintąjį gimtadienį. Ta proga sukaktuvininkei perduoti Savivaldybės vadovų sveikinimai.


Su Naujaisiais metais, mieli „Palangos tilto“ skaitytojai ir visi palangiškiai! Nors pagal kinų kalendorių 2018-ieji – Šuns metai, man jie – naujovių metai.


Beveik šimtas metų pralėkė nepastebimai

Rasa GEDVILAITĖ, 2017 02 06 | Rubrika: Miestas

Šimtas metų kai kam gali atrodyti kaip labai ilgas laiko tarpas, tačiau palangiškiui Jurgiui Kuzmickui, balandį švęsiančiam šimtmečio jubiliejų, praėję metai prabėgo taip staiga, jog jis nespėjo nė suregėti. Daug pokyčių, vargo, bet ir daug džiaugsmo matęs garbaus amžiaus vyras apie savo gyvenimą pasakoja be jokių atminties spragų, o dar prieš porą metų...


Vasaros pradžioje žinia, kad Palangos miestas sėkmingai iš UAB „Litesko“ perėmė į savo rankas jai prieš 15 metų išnuomotą savo turtą – šilumos tinklus, liko vasaros nuotaikomis gyvenančių palangiškių mažai pastebėta, bet už šio virsmo – titaniškos miesto, savivaldybės įmonės „Palangos šilumos tinklai“...


Ne tik aš, bet labai daug „senjoriškosios“ Palangos bendruomenės narių, inteligentija, lieratūriniai, politiniai kaliniai, tremtiniai, tarp galimų „kandidatų“ būti TIKRŲ miesto Garbės piliečių „olimpe“ pirmučiausiai minime ateinančią gegužę neeilinio gimtadienio sulauksiančią, pagarbiausių žodžių vertą Stefą Večerskytę-Daukšienę.


Palangoje – šimtas trylika kultūros vertybių

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 01 09 | Rubrika: Kultūra

Iki praėjusių metų Palangos savivaldybės teritorijoje buvo 111 kultūros vertybių, registruotų Lietuvos Respublikos kultūros vertybių registre. Pernai į jį įrašyti dar du objektai: Birutės al. 46 esanti Lietuvos karininkų ramovės vila, regioninio reikšmingumo kultūros vertybės statusas suteiktas 1969 m. pastatytam architekto Algimanto Lėcko projektuotam viešbučiui...


Iki praėjusių metų Palangos savivaldybės teritorijoje buvo 109 kultūros vertybės, registruotos Lietuvos Respublikos kultūros vertybių registre. Pernai į jį įrašyti dar du objektai: gegužės mėnesį įregistruota ant Šventosios upės kranto nuo 1931 m. stovinti Švč. Mergelės Marijos, Jūrų žvaigždės koplyčia, o spalį kultūros vertybe pripažintas prie Kunigiškių karjero...


Iš S.Berlusconi asmeninės sąskaitos – 220 tūkst. eurų palangiškei R.Kulytei

„Lietuvos rytas", Paulius Jurkevičius, 2011 11 04 | Rubrika: Miestas

Šviesiaplaukė lietuvė Rasa Kulytė iš Italijos premjero 75 metų Silvio Berlusconi gavo dovanų ne tik komplimentų už žavią išvaizdą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius