Palangiškiai jau naudojasi SEB banko grynuosius pinigus priimančiu bankomatu

Palangos tiltas, 2013-12-12
Peržiūrėta
3490
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškiai jau naudojasi SEB banko grynuosius pinigus priimančiu bankomatu

Visuose 46-iuose SEB banko skyriuose Lietuvoje, taip pat ir Palangoje, jau veikia grynuosius pinigus priimantys bankomatai, kuriais naudodamiesi gyventojai ir įmonės gali nemokamai pervesti lėšas į savo sąskaitas. Apie tai, kaip Palangos banko skyriaus klientai priėmė naujovę ir kaip dažnai ja naudojasi, kalbamės su SEB banko Palangos skyriaus vadove Rita Jatuliene.  
– SEB banko skyriuje Palangoje jau kuris laikas veikia grynuosius pinigus priimantis bankomatas. Kokių  naujų privalumų dabar turi klientai?  
– Nuo šiol gyventojai ir įmonės į savo sąskaitas SEB banke pinigus įmokėti gali naudodamiesi nauju bankomatu. Vienas iš šios paslaugos privalumų yra tas, kad ji yra nemokama. Be to, nereikia lūkuriuoti eilėje – pinigai į sąskaitą pervedami labai greitai – tik spustelėjus keletą mygtukų. Gyventojai tokiu būdu gali savo sąskaitas papildyti, pavyzdžiui, gautomis išmokomis, perlaidomis, namuose laikytomis santaupomis, įmonės – greitai ir patogiai pervesti dienos ar savaitės pajamas. Tuo tarpu banko darbuotojai, dirbantys skyriuje, gali skirti dėmesio tiems klientams, kurie į padalinį ateina pasikonsultuoti sudėtingesniais finansiniais klausimais, pavyzdžiui, dėl taupymo ir investavimo galimybių.
– Reikia pripažinti, kad ne visiems drąsu išmėginti naujoves, ypač vyresnio amžiaus žmonėms. Kaip bankas padeda klientams keisti savo įpročius?
– Suprantame, kad pirmą kartą naudotis nauju bankomatu, ypač vyresnio amžiaus žmonėms, gali būti nedrąsu, todėl mūsų darbuotojai yra pasirengę visiems klientams padėti – paaiškinti, kaip veikia grynuosius pinigus priimantis bankomatas, padėti atlikti pirmas operacijas. Pati operacija užtrunka kelias minutes. Pirmiausia į bankomatą reikia įdėti savo mokėjimo kortelę ir įvesti PIN kodą, tada grynuosius pinigus įdėti į tam skirtą vietą, kad juos būtų galima dar kartą perskaičiuoti automatiškai. Suskaičiavus pinigus, bankomato ekrane nurodoma, kokia suma ketinama papildyti sąskaitą, jei ji teisinga, klientui belieka patvirtinti operaciją. Lėšos į sąskaitą įskaitomos automatiškai, todėl žmogus jomis gali naudotis iš karto, pavyzdžiui, atsiskaityti mokėjimo kortele parduotuvėse, pervesti lėšas į kitas sąskaitas naudodamasis banko paslaugų internetu sistema.
– Kaip šią naujovę priėmė palangiškiai? Galbūt jau sulaukėte žmonių atsiliepimų?
– Nors bankomatas Palangoje veikia dar tik mėnesį, jau atlikta apie 100 grynųjų pinigų įmokėjimo operacijų. Tai rodo, kad tiek įmonės, tiek miesto gyventojai jau įvertino šios paslaugos privalumus ir itin noriai ja naudojasi. Daugelis pamėginę naudotis šiuo bankomatu nustemba, kaip tai paprasta ir patogu. Jei kas nors nesiseka, skyriaus darbuotojai greitai padeda išspręsti sunkumus ir kitą kartą klientai jau savarankiškai atlieka operaciją. Tikimės, kad grynuosius pinigus priimančiu bankomatu artimiausiu laiku ims naudotis vis daugiau mūsų klientų.

Užs. Nr. 002

Jūsų komentaras:

patricia DOOLEY 2022-06-17 00:53 ([email protected] / IP: 172.70.61.161)
Investing with Wilsontrades has been the greatest thing that ever happened to me, I so much appreciate him for his good work over investors for granting us the opportunity to earn income weekly through their Investment platform I invested 1500 Euros about 7 days ago i just received 15,350.00 Euros profit, If you want to start making profit on cryptocurrencies investment today wilsontrades is all you need email: [email protected] Whats-app: +27633586789 ...

AUTOMATAS 2013-12-13 17:12 (IP: 86.100.102.100)
kolkas...nemokamas.

Taip pat skaitykite

Geros naujienos „Luminor“ banko klientams Palangoje – klientų pageidavimu mieste įrengtas pirmasis grynuosius pinigus priimantis „Luminor“ bankomatas.


Gavusi melagingą žinutę iš banko ir pateikusi duomenis, moteris neteko 2500 eurų, praneša Klaipėdos Vyriausiasis policijos komisariatas.


Kovo 17-18 d. parduotuvėse vyks pavasarinė „Maisto banko“ akcija, kuri Lietuvoje organizuojama jau 34-ąjį kartą. 


Penktadienį ir šeštadienį didžiuosiuose prekybos tinkluose prasidės tradicinė 33-ioji „Maisto banko“ akcija.


„Laba diena, skambinu iš Jūsų banko, – ragelyje pasigirdo melodingas, bet tvirtas moteriškas balsas. – Ar šiuo metu galite kalbėti? Jūsų sąskaitoje pastebėjome įtartinų operacijų.“


Plačiai visos šalies žiniasklaidoje nuskambėjus, kad vagišiai Palangoje vidurį baltos dienos iš ne itin atidžios ukrainietės pabėgėlės nukniaukė asmens dokumentus, grynuosius pinigus, banko korteles ir du auksiniai žiedus – žala buvo įvertinta 2357 eurais, Palangos policija skubėjo paskelbti įtariamųjų nuotrauką (ją skelbia „Palangos tiltas“), tačiau visuomenės pagalbos neprireikė....


Spalio 8-9 dienomis visoje Lietuvoje, ir Palangoje, vyko tradicine tapusi rudeninė „Maisto banko“ akcija, kurios metu buvo siekiama surinkti kuo daugiau paramos ilgo galiojimo maisto produktais socialiai pažeidžiamiems Lietuvos gyventojams. Pasirodo, kad palangiškiai akcijai dosniau atvėrė savo pinigines.


Palangiškė, užuot uždirbusi iš parduodamų padangų, dar ir neteko nemažos sumos pinigų. Moteris kreipėsi į Palangos miesto policijos komisariatą ir pasakojo, kad internetiniame skelbimų portale buvo paskelbusi, jog parduoda padangas. Su ja susisiekusi mergina teigė, kad nori jas pirkti, paprašė duomenų kurjeriui užsakyti, o kad pareiškėjos sąskaitą pasiektų pervesti...


Startavo „Maisto banko“ projektas, kviečiantis žmones peržiūrėti savo maisto atsargų spinteles. Maisto surinkimo dėžės jau įrengtos ir iki birželio 18 dienos geradarių Palangos gyventojų laukia Palangos savivaldybės Socialinių paslaugų skyriuje (Vytauto g. 112) .Birželio 10 d. šios iniciatyvos autobusiukas lankysis Palangoje. Nuo 15 iki 16:30 val. maistu pasidalinti galinčių...


Visuose 46-iuose SEB banko skyriuose Lietuvoje, taip pat ir Palangoje, jau veikia grynuosius pinigus priimantys bankomatai, kuriais naudodamiesi gyventojai ir įmonės gali nemokamai pervesti lėšas į savo sąskaitas. Apie tai, kaip Palangos banko skyriaus klientai priėmė naujovę ir kaip dažnai ja naudojasi, kalbamės su SEB banko Palangos skyriaus vadove Rita Jatuliene.  


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius