Palangiškiai Nojus Trukšanovas ir Gustas Loda tapo Lietuvos čempionais

***, 2021-03-22
2907

Gustas Loda tapo čempionu

Palangiškiai Gustas Loda ir Nojus Trukšanovas pasidabino aukso medaliais. Antrąsias vietas iškovojo: Henrikas Toleikis, Kajus Žvaginis, Kajus Loda ir Nojus Bundulas. Bronzos medalį iškovojo Tauras Aidukas.

Sporto klubo „Okinava“ prezidentė ir mokytoja Diana Mačiūtė labai džiaugėsi, jog šiuo sudėtingu laikotarpiu auklėtiniai sportuoja, yra labai motyvuoti ir rodo puikius rezultatus.

„Okinava“ info

Neįgaliesiems privažiuoti prie jūros Palangoje tapo patogiau – paplūdimyje ties neįgaliesiems draugišku Lino taku įrengtas iki pat vandens vedantis plastiko takas su nuolydžiu į jūrą.

Palangos Pasakų parkas tapo šviesesnis – miestą prižiūrintys komunalininkai parke sumontavo papildomų apšvietimo žibintų.

„7bet-NKL“ spalio mėnesio naudingiausiu krepšininku tapo Palangos „Kuršių“ gynėjas Derekas Hanesas.

Ketvirtadienį,  rugpjūčio 19 d., Palangoje buvo patvirtinti 4 nauji COVID-19 atvejai, koronavirusu šiuo metu serga 73 palangiškiai. Nuo pandemijos pradžios liga susirgo 1 379 palangiškiai, tai yra beveik kas dešimtas.

Klaipėdos porto klubo „Okinava“ auklėtiniai iškovojo 10 aukso, 10 sidabro ir 5 bronzos medalius Lietuvos kata vaikų U10-U14 nuotoliniame čempionate. 25 medaliai užtikrino klubui 1-ąją komandinę vietą tarp dalyvavusių 15 kiokušin karate klubų iš visos Lietuvos. Palangiškiai Gustas Loda ir Nojus Trukšanovas pasidabino aukso medaliais.

Šeštadienį pašventintas paminklas, pastatytas Telšių rajone, netoli Šatrijos kalno, skirtas Žemaitijos krikšto 600 metų sukakčiai paminėti. Šventėje dalyvavo ir būrys Palangos šaulių bei tremtinių.

Antradienį miesto Tarybos posėdžių salėje iškilmingai pagerbti Palangos sporto centro – ‚Lalila“ jaunieji krepšininkai, 2012/2013 m. sezono Moksleivių krepšinio lygos (MKL) Jaunių vaikinų „B“ čempionate įveikę visus varžovus ir tapę Lietuvos čempionais. Šventojoje finišavusiame 1996 m. gimimo jaunių krepšinio čempionate...

Komunalininkai tapo sniego ir miesto valdžios įkaitais

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2010 12 19 | Rubrika: Miestas

Palanga paskendo sniege. Trečdaliu susiaurėjusios ir sniego apkasais įrėmintos kurorto gatvės tapo panašios į aukštais borteliais apjuostas bobslėjaus trasas.  Prie šaligatvių negalinčios privažiuoti mašinos šalikelėse stovi užėmusios beveik visą eismo juostą, o šalia jų prasilenkiantys du automobiliai gatvėje jau sunkiai beišsitenka.

„Palangos lokiai“ tapo čempionais

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 13 | Rubrika: Miestas

Kovo mėnesio pradžioje prasidėjusios Palangos miesto mėgėjų krepšinio varžybos „Šventosios Seniūno“ taurei laimėti praėjusį šeštadienį baigėsi. Nugalėtojais tapo „Palangos lokiai“, įveikę visas iškilusias kliūtis, prasibrovę iki finalo ir šiame etape sėkmingai užkopę ant aukščiausios laimėtojų pakylos. Finale „Palangos lokiai“ pergalę pasiekė nugalėję klaipėdiečių komandą „Klaipėdos Kt“...