Palangiškio kortelė – neįtikėtinai populiari

Palangos tiltas, 2018-02-15
Peržiūrėta
1813
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškio kortelė – neįtikėtinai populiari

Kai buvo priimtas sprendimas kurti Palangiškio kortelės lojalumo programą, žinoma, visi vylėsi, kad kortelė palangiškius sudomins ir jie mielai ja naudosis, bet kad ji sulauks tokio gyventojų dėmesio, niekas nesitikėjo. Palangos miesto savivaldybės administracijos specialistai vos spėja priiminėti prašymus jai gauti – nuo sausio 15 dienos gauta beveik 2000 prašymų.

Susidomėjimas – didžiulis

Ekonominės plėtros skyriaus visuomenės informavimo specialistė Eglė Palubinskaitė informavo, jog iš viso nuo sausio 15 dienos sulaukta 1950 vienetų prašymų kortelei išduoti. Pirmieji 500 kortelių jau atidavinėjami Palangos turizmo informacijos centre, pastarosiomis dienomis gauta dar 500 kortelių, kurios jau kitą savaitę bus paruoštos naudojimui ir atiduotos palangiškiams.
„Susidomėjimas – neįtikėtinas. Kortelės pageidauja tiek palangiškiai, tiek ja domisi ir verslininkai, norintys prisidėti suteikdami gyventojams nuolaidų. Verslininkų, sutikusių teikti nuolaidas, iki šios dienos yra net 37. Džiugu, jog kai kurie palangiškiai jau pasinaudojo teikiamomis nuolaidomis, sulaukiame iš jų padėkų“, – teigė E. Palubinskaitė.
Palangiškė Dalia pripažino, kad ji taip pat jau kreipėsi dėl Palangiškio kortelės ir su nekantrumu jos laukia. „O kodėl gi ne, tikrai pasinaudosiu teikiamomis nuolaidomis. Juk visi žino, kad mūsų šalies vyriausieji negyvena itin pasiturinčiai, manau, kad daugelis žmonių apsidžiaugs tokia galimybe, galbūt leis sau pasilepinti kiek daugiau“, – pasvarstė moteris.

Jeigu yra galimybių, kodėl ne

Viešbučio „Palangos vėtra“, kurį paslaugų nuolaidų sąraše taip pat galima rasti, direktorė Audra Vainoraitė papasakojo, jog prieš teikdama pasiūlymą ji atidžiai panagrinėjusi ir kitų miestų tokio tipo korteles, ką kiti miestai siūlo, kokias paslaugas suteikia gyventojams.
„Mes administruojame daug paslaugų ir turime galimybę pasiūlyti jomis pasinaudoti su nuolaida. Jeigu taip galime sąlyginai pritraukti žmones, kodėl gi nepasinaudojus. Žinote, kaip kartais žmonės susidaro išankstinį požiūrį į kokią nors vietą joje net nesilankę – per prabangu, negaliu sau leisti, tokios teikiamos nuolaidos suteiks galimybę žmonėms atverti tokių įstaigų, kurių anksčiau prisivengdavo, duris. Taip atsiranda bendravimas, kitoks požiūris. Į nuolaidų sąrašą įtraukėme ir mūsų viešbutį Klaipėdoje. Mūsų jaunimas dažnai mėgsta uostamiestyje pavakaroti, jeigu ilgiau užsibus, galės namo neskubėti, o už prieinamą kainą nakvoti viešbutyje“, – kalbėjo A. Vainoraitė.
Pašnekovės teigimu, tik laikas parodys, kiek nuolaidų teikimas pasiteisino, bus matyti, ar žmonės naudojasi tokiomis galimybėmis.
„Bet iniciatyva išties yra labai gera. Aš pati pasiėmiau jau šią kortelę. Kodėl gi nepasinaudojus kokiomis paslaugomis, jeigu mane sudomins“, – sakė viešbučio vadovė.

Kiti miestai tuo naudojasi jau seniau

Miesto gyventojo korteles (kartu su transporto teikimo paslaugomis) turi Vilniaus, Kauno, Klaipėdos savivaldybės. Tačiau tai yra sudėtingo administravimo, lustinės kortelės. Vilnius, Kaunas ir Klaipėda dar turi atskirai nuolaidų korteles turistams (pvz., Vilnius city card), galiojančias nuo 24 iki 72 val. ir duodančias nuolaidas įvairiems turistams aktualiems produktams ir paslaugoms, tačiau jų kainos yra gana aukštos. Birštono savivaldybė turi patvirtinusi tik laminuotą su gyventojų nuotraukomis Birštoniečio kortelę. Alytaus savivaldybė turi „Alytus – viena šeima“ nuolaidų korteles, kurios skiriamos tik gausioms šeimoms ir šiuo metu savivaldybė svarsto galimybę gaminti atskiras nuolaidų korteles senjorams. Varėnos rajone taip pat planuojama įgyvendinti panašią nuolaidų sistemą kaip ir Alytuje.
Patvirtintos nuolaidos, galiosiančios kitą mėnesį, skelbiamos paskutinę mėnesio savaitę vietinėje spaudoje, Palangos miesto savivaldybės ir Palangos turizmo informacijos centro interneto puslapyje (www.palanga.lt ir www.palangatic.lt) bei „Facebook“ puslapiuose – Palangos miesto savivaldybė ir Visit Palanga. Nuolaidų sąrašas yra nuolat pildomas.
Prašymai kortelės išdavimui siunčiami el. paštu [email protected] arba pildomi Turizmo informacijos centre. Apie kortelės atsiėmimą gyventojai bus informuoti asmeniškai telefonu arba el. paštu (kortelė pagaminama per 20 darbo dienų). Pildžiusieji prašymus internetu, susimokėti už kortelę (1 eurą) turės atsiimdami ją Palangos turizmo informacijos centro (Vytauto g. 94, Palanga) kasoje. Papildoma informacija teikiama telefonu : (8 460) 48 125 arba el. paštu: [email protected]“.

Palangos m. sav. inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Iki balandžio 30 dienos Palangos savivaldybės administracijos antrojo ir trečiojo aukšto fojė veiks žinomo palangiškio dailininko, poeto ir kolekcininko Vytauto Kuso paroda „Spalvų virpesiai“.


Nuolaidos palangiškio kortelės turėtojams spalį


Palangos miesto savivaldybės bendradarbiavimo ir socialinės iniciatyvos projektas „Palangiškio kortelė“ šiais metais tapo „Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų“ nacionalinės atrankos nugalėtoju „Atsakingo verslo“ kategorijoje. Šią atranką vykdė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos paskirti šių apdovanojimų nacionaliniai...


Kai buvo priimtas sprendimas kurti Palangiškio kortelės lojalumo programą, žinoma, visi vylėsi, kad kortelė palangiškius sudomins ir jie mielai ja naudosis, bet kad ji sulauks tokio gyventojų dėmesio, niekas nesitikėjo. Palangos miesto savivaldybės administracijos specialistai vos spėja priiminėti prašymus jai gauti – nuo sausio 15 dienos gauta beveik 2000...


Šį savaitgalį bus švenčiamos itin didelės šventės – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis ir „Palangos stinta“. Tradicinė Stintos šventė visus sukvies 15-ąjį kartą. Per tiek metų ji jau įtvirtino savo tradicijas, tapo žinoma ne tik Lietuvos žmonėms. Apie šventės ištakas, pačią pirmąją šventę kalbėjomės su verslininku...


Tai, kad Palangiškio kortelė žmonėms yra reikalinga, jie patys tą įrodė, užplūdę Palangos miesto savivaldybę ir Turizmo informacijos centrą su prašymais ją gauti. Iki šios dienos sulaukta jau bemaž 1000 prašymų.


Klaipėdos apygardos teismas padėjo tašką ginče tarp palangiškio ir UAB „Palangos vandenys“ dėl savavališko prisijungimo prie vandens nuotekų tinklų. Dar vasarą Palangos miesto apylinkės teismas nusprendė tenkinti ieškinį ir priteisti iš palangiškio padengti skolą bei beveik po du šimtus eurų nuostolių už kiekvieną kalendorinę dieną...


Sutikite, kad Palangos „vizitinė kortelė“ yra ne tik jūra, Birutės parkas ar J. Basanavičiaus gatvė, bet ir kurorto viešieji tualetai, be kurių retas gali išsiversti čia. „Atrodo, patekau į praėjusį amžių. Kodėl Palanga, „sukišanti“ milijonus savo ir europinių pinigų į miesto gražinimą, iki šiol nesutvarkė savo viešųjų tualetų...


Miške prie Panevėžio – palangiškio lavonas

Linas JEGELEVIČIUS, 2010 07 09 | Rubrika: Kriminalai

Viename iš šalia Panevėžio miesto esančių miško masyvų,  Panevėžio apskrities policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) pareigūnai atkasė nužudytų 26 metų amžiaus jaunuolių kūnus. Paaiškėjo, kad tai – neseniai dingusio panevėžiečio Mindaugo  Diržinausko ir palangiškio Tado Lukaičio kūnai.


Asmens tapatybės kortelė yra pagrindinis Lietuvos Respublikos piliečio asmens dokumentas, patvirtinantis jo asmens tapatybę ir pilietybę bei skirtas naudoti Lietuvos Respublikoje. Su šiuo dokumentu mūsų šalies piliečiai  gali vykti į užsienio valstybes su kuriomis yra sudarytos atitinkamos tarptautinės sutartys ar susitarimai. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius