Palangiškių pergalės Lietuvos vaikų čempionate

Palangos tiltas, 2017-04-10
Peržiūrėta
1448
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškių pergalės Lietuvos vaikų čempionate

Savaitgalį Tauragėje vyko Lietuvos karatė kiokušin vaikų, gimusių 2007–2005 m., čempionatas. Į šias varžybas susirinko 350 dalyvių iš daugiau nei 30 Lietuvos karatė mokyklų. Sėkmingai šiose varžybose sekėsi Palangos karatė mokyklos „Shodan“ komandai, iškovojusiai 3 sidabro apdovanojimus.
Vicečempiono vardą U12 amžiaus grupėje – 40 kg sv. kategorijoje – iškovojo Gustas Petrošius. Ketvirtfinalyje palangiškis įrodė savo pranašumą prieš varžovą iš Kuršėnų – Kristijoną Pocių, pusfinalyje nugalėjo Kauno „Kumščio“ atstovą Domantą Širingevičių ir tik finale nusileido kitam kauniečiui – Titui Petkevičiui iš „Karių“ klubo.
Puikiai Lietuvos čempionate debiutavo U10 amžiaus grupėje – 40 kg sv. kat. – Arnas Sausaitis. Palangiškis pirmoje kovoje nugalėjo Dovydą Ganevičių iš Vilniaus „Budora“ klubo, antroje – Ernestą Borovskij iš „Saulės Ženklo“ komandos, pusfinalyje įrodė savo pranašumą prieš klaipėdietį Arminą Jackų ir tik finale nusileido būsimam čempionui Titui Černiauskui iš Kuršėnų „Dao“ klubo.
Taip pat 3 pergales ir Lietuvos vicečempiono vardą U10 amžiaus grupėje, bet +45 kg svorio kategorijoje, iškovojo Ignas Riauka. Palangiškis aštunfinalyje laimėjo prieš vilnietį Raigardą Toikan, ketvirtfinalyje nugalėjo Beną Besenovą iš Vilniaus „Budora“ klubo, pusfinalyje įrodė savo pranašumą prieš Jurbarko „Kumite“ kovotoją Matą Matonį ir tik finale nusileido klaipėdiečiui Timofej Fiodorov.
Garbingai kovojo ir trenerių pagyrimo nusipelnė medalių neiškovoję Tomas Jakubauskas, Nedas Baltikauskas, Airidas Tarnys, Edvinas Tubis, Mantas Navagrockis, Enrikas Janušonis, Joris Macas, Elsė Stanelytė.
Karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ trenerių kolektyvas džiaugiasi savo jaunųjų auklėtinių pergalėmis, o ypač įgyta patirtimi aukščiausio lygio varžybose.

„Shodan“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Balandžio 9 dieną Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos Karate Kyokushin vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo daugiau kaip 550 jaunųjų sportininkų iš 36 Lietuvos karate klubų. Palangos Karate Kyokushin klubo „Shodan“, sportininkai iškovojo 5 aukso,  1 sidabro ir 9 bronzos medalius.


Birželio mėnesį per dvi dienas įvyko Lietuvos Karate Kyokushin vaikų čempionatas Kėdainiuose. Šiame čempionate dalyvavo vaikai iš visos Lietuvos, taip pat ir „Shodan“ mokyklos 27 sportininkai, kurie sportuoja Palangoje. Palangos „Shodan“ mokyklos sportininkai iš šio čempionato parsivežė 17 medalių.


Savaitgalį Tauragėje vyko Lietuvos karatė kiokušin vaikų, gimusių 2007–2005 m., čempionatas. Į šias varžybas susirinko 350 dalyvių iš daugiau nei 30 Lietuvos karatė mokyklų. Sėkmingai šiose varžybose sekėsi Palangos karatė mokyklos „Shodan“ komandai, iškovojusiai 3 sidabro apdovanojimus.


Pirmą kartą dalyvavę Lietuvos vaikų futbolo čempionate palangiškiai iškovojo triuškinančią pergalę U-10 (2006 m. gim.) 7x7 II lygos pirmenybėse. Priešininkų vadinti skruzdėliukais mūsų kurorto berniukai privertė pašaipūnus gėdingai nutilti, parodę savo greitį, sumanumą gynyboje, taiklumą ir kovingą dvasią.   


Savaitgalį Anykščiuose įvykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2004–2006 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“


Savaitgalį Panevėžyje įvykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2003–2005 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 5 medalius – 3 aukso ir 2 bronzos medalius. Čempionais savo amžiaus grupėse tapo Gustas Petrošius, Vaiva Šalkauskytė ir Motiejus Pauliukevičius.


Vilniuje savaitgalį vyko atviros Vilniaus karate kyokushin varžybos. Į šias tradicines varžybas susirinko daugiau kaip 400 sportininkų iš Lietuvos karatė mokyklų. Tarp jų buvo nemažas būrys Palangos „Shodan“ karate mokyklos auklėtinių. Po atkaklių ir įnirtingų kovų palangiškiai galėjo džiaugtis iškovotais 9 aukso, 10 sidabro ir 8 bronzos...


Palangiškiai pelnė apdovanojimus Lietuvos vaikų čempionate

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 25 | Rubrika: Sportas

Savaitgalį Anykščiuose vykęs Lietuvos karate kyokushin vaikų gimusių 2001-2003 m. čempionatas išaiškino geriausius kovotojus bei stipriausias Lietuvos karate kyokushin mokyklas. Karate kyokushin mokykla „Shodan” šiose varžybose pasiekė puikių rezultatų – iš vienų svarbiausių sezono varžybų buvo parsivežta net 25 medaliai – 4 aukso, 7...


Shodaniečių pergalės Vilniaus karatė kyokushin „VICHY“ čempionate

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 14 | Rubrika: Sportas

Vilniuje savaitgalį vyko atviras Vilniaus „Vichy“ karate kyokushin čempionatas. Į šias tradicines varžybas susirinko daugiau nei 400 sportininkų iš 10 Lietuvos karatė mokyklų. Taip pat buvo nemažas būrys Palangos „Shodan“ karate mokyklos auklėtinių. Palangiškiai pasibaigus varžyboms galėjo džiaugtis itin gausiu medalių kiekiu: iškovoti 6...


Istorinės palangiškių pergalės Europos čempionate

"Palangos tilto" informacija, 2011 12 16 | Rubrika: Sportas

Prieš savaitę Vroclave (Lenkijoje) vyko Europos jaunučių čempionatas, kuriame startavo apie 200 dalyvių iš 14 Europos valstybių. Itin sėkmingai šiame čempionate pasirodė karate mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 3 sidabro ir 3 bronzos apdovanojimus – iš jų net 3 atiteko palangiškėms.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius