Palangiškių „shodaniečių“ startai Anykščiuose

"Palangos tilto" redakcija, 2020-03-04
Peržiūrėta
1008
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį savaitgalį (vasario 29 – kovo 1 d.) Anykščiuose įvyko Lietuvos kyokushin karatė KATA čem-pionatas, kuriame dalyvavo ir karatė mokyklos “SHODAN” auklėtiniai. KATA rungtis – tai veiksmų demonstravimas judant, atliekant įvairius smūgius rankomis bei kojomis. Labai svarbu atlikti visus veiksmus kuo stipriau, greičiau bei tiksliau.
Varžybose dalyvavo apie 300 sportininkų nuo vaikų iki jaunimo amžiaus grupių.
Jaunučių amžiaus grupėje trečiąją vietą iškovojo palangiškis Gustas Petrošius. Jam pavyko laimėti dvi kovas, tačiau pusfinalyje teko pripažinti varžovo pranašumą. Patekimas į finalą būtų garantavęs vietą Lietuvos rinktinėje ir kelialapį į Europos čempionatą. Nors ir nepavyko patekti į KATA rinktinę, Gustas dar turės galimybę patekti į Lietuvos KUMITE rungties (kova tarp dviejų kovotojų) rinktinę ir atstovauti savo šalį Europos čempionate.
Iki apdovanojimų nedaug pritrūko puikiai besikovusiems Natalijai Vitkutei, Karolinai Radžiūnaitei ir Airidui Tarniui, jie pralaimėjo tik po atkaklios kovos, rezultatu 2-3.
Trenerių komanda džiaugiasi pasiektais rezultatais, sportininkai skyrė nemažai laiko pasiruošimui, buvo rengiamos papildomos treniruotės. Jau Kovo 21 d. Įvyks Lietuvos vaikų čempionatas, kuriame sportininkai varžysis KUMITE rungtyje, šiose varžybose tikimasi iškovoti ne vieną apdovanojimą.
„Shodan“ info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gegužės 25 – 30 dienomis karate mokyklos „Shodan“ sportininkai vyko į atvirą Šveicarijos čempionatą.


Palangiškių „shodaniečių“ startai Anykščiuose

"Palangos tilto" redakcija, 2020 03 04 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį (vasario 29 – kovo 1 d.) Anykščiuose įvyko Lietuvos kyokushin karatė KATA čem-pionatas, kuriame dalyvavo ir karatė mokyklos “SHODAN” auklėtiniai.


Balandžio 22d. Šakiuose vykusiame tradiciniame Lietuvos vaikų dziudo čempionate „Pirma kova“ dalyvavo ir Palangos sambo akademijos dziudo komandos auklėtiniai. U-11 amžiaus grupėje – joje buvo leidžiama dalyvauti sportininkams, turintiems baltus bei geltonus diržus– svorio kategorijoje iki 50 kg čempionu tapo Aleksandras Knieža, kuris visas tris kovas laimėjo...


Savaitgalį vykusiose varžybose puikiai startavo Palangos sporto centro lengvaatlečiai. Lietuvos rinktinės sudėtyje, Baltijos (Lietuva – Latvija – Estija) šalių jaunių čempionate, Gintarė Tirevičiūtė šuolio į aukštį rungtyje iškovojo pirmą vietą. Nugalėtoja pasiekė asmeninį rezultatą – 177 cm. 


Mokinių žiemos atostogų metu Palangos sporto centro jaunieji krepšininkai ne tik tobulino savo įgūdžius treniruotėse, bet ir sėkmingai dalyvavo varžybose.


Gruodžio 16 dieną 15 valandą „Baltijos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis tinklinio turnyras Palanga-Klaipėda jaunųjų tinklininkų žaidimo įgūdžių įsisavinimo


Į Vilniaus uždarų patalpų maniežą suvažiavo jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo ir du Palangos miesto lengvaatlečiai, išsikovoję teisę dalyvauti šiose finalinėse varžybose.


Savaitgalį Klaipėdoje vykęs Lietuvos kata (technikos demonstravimo) čempionatas buvo sėkmingas Palangos karate kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniams. Vaikų ir jaunučių amžiaus grupėse, kuriose varžėsi 130 dalyvių iš 11 Lietuvos karate mokyklų, buvo išdalinta 45 medaliai. Palangiškiai iškovojo 1 sidabro ir 1 bronzos apdovanojimą.


Vasario 20-21 dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže Lietuvos lengvosios atletikos čempionate ir jaunimo pirmenybėse sėkmingai startavo Palangos sporto centro auklėtinis Mantas Stonkus. Lengvaatletis, surinkęs 4033 taškų, septynkovės rungtyje jaunimo grupėje iškovojo trečią vietą.


Stichinės nelaimės Japonijoje kraupūs padariniai nepaliko abejingų ir Lietuvoje. Tragedijos atodūsiai pasiekė ir Palangą, tačiau jie, regis, nelabai sujaudino net ir gerai Palangos visuomenei žinomų palangiškių. Laimei, paprastų palangiškių širdys – ne ledinės.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius