Palangoje – respublikinis projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės 2017“

Palangos tiltas, 2017-03-30
Peržiūrėta
856
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje – respublikinis projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės 2017“

Kovo 29 dieną, antrus metus iš eilės, Palangos sporto centre su trenksmu praūžė Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“ I-asis turas. Jo tikslai – populiarinti olimpines idėjas priešmokyklinio amžiaus vaikų tarpe, formuoti teigiamą požiūrį į kūno kultūrą ir sportą.
Į Mažųjų žaidynių I-ąjį turą buvo užsiregistravusios keturios Palangos ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Tačiaužaidynėse dalyvavo lopšelių-darželių „Pasaka“, „Žilvinas“ ir „Gintarėlis“ vaikučiai bei pedagogai.Žaidynių metu varžėsi 6 vaikų komandos, vadovaujamosdviejų pedagogų. Kuri komanda bus pati patipačiausia, greičiausia, vikriausia, aiškintasipenkiose estafetėse: „Miklios kojos, taiklios rankos“, „Šok aukščiau, perduok greičiau“, „Draugystės traukinukas“, „Išdėliok ir surink“, „Rieda rieda kamuolys“.
Olimpiadą-žaidynes organizavo Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“, o varžybas vedė direktoriaus pavaduotoja ugdymuiMilda Kucevičienė.
Artūras Podlinevaspaskelbė varžybų baigiamuosius rezultatus. I-ajame„Lietuvos mažųjų žaidynių“ etape 3 vietą iškovojo Palangos lopšelio-darželio„Pasaka“ vaikučiai (vaikus parengė auklėtojos A.Koskienė, A.Mažeikaitė), 2 vietą–Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ ugdytiniai (vaikus parengė auklėtojos R.Nenartėnienė, E.Kniukštienė), 1vietaatitekoPalangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“komandai (vaikus parengė auklėtojos A.Matelienė, E.Lukauskienė).Visi žaidynėse dalyvavę vaikai buvo įvertinti –apdovanoti diplomais, balionais ir saldžiais prizais – šakočiais, o 1 ir 2 vietas užėmusios komandos gavo padėkos raštus bei taures.
Vadovaujantis Respublikinės ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacijos bei Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto nuostatais, garbė atstovauti Palangos miestui atiteko Palangos lopšeliams-darželiams „Gintarėlis“ ir „Žilvinas“.Ypač džiugu mums, kad „Gintarėlis“ tapo I-ojo turo laimėtoju.

Marytė MIKĖNIENĖ

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Per pirmuosius šių metų mėnesius nupirkta jau trigubai daugiau vėliavų, nei jų pirkta 2017-aisiais. Kartu intensyviai perkami vėliavų stiebai bei jų laikikliai, kita tautinė atributika.


Vasaros sostinė Palanga Lietuvos savivaldybių reitinge šiemet užėmė 3 vietą 54 mažųjų savivaldybių indekse. Kurorto savivaldybės reitingas pakilo 3 pozicijomis – pernai savivaldybė buvo 6. Tai labiausiai nulėmė didelis investicijų kiekis bei aktyvus verslas.


Kovo 29 dieną, antrus metus iš eilės, Palangos sporto centre su trenksmu praūžė Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“ I-asis turas. Jo tikslai – populiarinti olimpines idėjas priešmokyklinio amžiaus vaikų tarpe, formuoti teigiamą požiūrį į kūno kultūrą ir sportą. Į Mažųjų žaidynių I-ąjį turą buvo užsiregistravusios keturios...


Vasario 18 d. Palanga kviečia į šventę „Palangos stinta 2017“ PROGRAMA


Ketinate įsigyti verslo liudijimą 2017-iesiems? Patariame, kaip tai padaryti!


Lietuvos laisvosios rinkos institutas jau penktus metus vertina geriausiai besitvarkančias savivaldybes. Palanga pagal Lietuvos savivaldybių indeksą šiais metais užima penktą vietą iš 54 mažųjų savivaldybių. Ir pernai, ir 2013 metais reitinguojant miestų ir rajonų savivaldybes, Palangai teko 6 vieta.


Praėjusią savaitę Palangoje vyko kasmetinis respublikinis paveldosaugininkų seminaras, kurio metu buvo aptariamas ir Būtingės evangelikų liuteronų bažnyčios restauracijos klausimas. Buvo susitarta dėl Kultūros ministerijos ir Kultūros paveldo departamento finansinės paramos. Remonto darbus tikimasi pradėti jau kitais metais.


Kupina moteriškumo ir šilumos, atsidavusi savo darbui ir šeimai. Tokios mintys kilo apie lopšelio-darželio „Gintarėlis“ muzikos mokytoją, mažųjų Palangos dainorėlių ugdytoją Valdonę Juozapavičienę, kai apniukusią, lietingą popietę į „Palangos tilto“ redakciją ji atvažiavo dviračiu. „Net nežinau kaip sugalvojau juo atvykti“...


Obuolių pasakos suviliojo gausų būrį mažųjų

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 11 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį Palangos miesto vaikų bibliotekoje mažųjų palangiškių, įsikibusių savo tėveliams ir pedagogams į rankas išties netrūko. Gausus skaičius mažųjų panoro išvysti teatro grupės „Beprotiškai. Fantastiški“ sukurtos improvizacijos pagal rašytojo Vytauto V.Landsbergio „Obuolių pasakas“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius