Palangoje kyla Marriott viešbutis
Palangoje kyla Marriott viešbutis – jau pastatyti beveik du aukštai po žeme, taip pat parkingas, SPA, baseinai, konferencijų centrai, restoranai.
„Laukiame šio taip svarbaus tarptautinio tinklo viešbučio statybų pabaigos,“ – skelbia Palangos mero Šarūno Vaitkaus įrašas Facebook.
PT info
#PalangaKeičiasi
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Palangos viešbutis „Gabija“ jungiasi prie „Hilton“ tinklo
2025 03 14 | Rubrika: Miestas
Palangos viešbutis „Gabija“ jungiasi prie vieno didžiausių tarptautinių viešbučių tinklų „Hilton“, trečiadienį pranešė viešbučio valdytoja, Aurimo Vaitkevičiaus kontroliuojama bendrovė „Pajūrio Gabija“.
Po renovacijos atidaromas žinomas viešbutis Palangoje
2025 01 21 | Rubrika: Miestas
Puikiai žinomas Palangos penkių žvaigždučių viešbutis „Vanagupė Resort & Spa“ po 1,5 metų trukusios renovacijos jau laukia svečių ir pasitinka su prekės ženklu „Mercure“, priklausančiu tarptautiniam viešbučių tinklui „Accor“, rašoma pranešime žiniasklaidai.
4 žvaigždučių plius viešbutis „Gabija“ rudenį pasitinka su daugybe pramogų, aktyvių sporto veiklų, atsinaujinusiu meniu, nutolusiomis darbo vietomis (angl. coworking), konferencijų centru, sveikatingumo erdve bei kūno ir veido procedūromis.
Palangoje kyla Marriott viešbutis
2024 05 22 | Rubrika: Miestas
Palangoje kyla Marriott viešbutis – jau pastatyti beveik du aukštai po žeme, taip pat parkingas, SPA, baseinai, konferencijų centrai, restoranai.
Planuojate kelionę į Palangą? Į svečius jus kviečia viešbutis „Gabija“, įsikūręs vienoje iš gražiausių miesto vietų – priešais pagrindinius vartus į Birutės parką.
Statomas didžiausias Palangoje viešbutis, įkurtuvės tikrai bus!
2023 09 12 | Rubrika: Miestas
Savo laiku girdėjęs ir prisiklausęs begalę replikų, kad viešbutis Palangoje, veiksiantis pasaulinio viešbučių tinklo „Marriott“ franšizės pagrindu, girdi, yra tik mitas, akių dūmimas ir pasaka, Palangos meras Šarūnas Vaitkus sako, kad jis niekada neabejojo, kad viešbutis iškils.
Palangoje atidaromas naujas viešbutis
2023 07 17 | Rubrika: Miestas
Įsibėgėjant vasaros sezonui liepos 14 dieną duris atvers „Monist“ – kitoks, boutique stiliaus viešbutis – Palangos širdyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Jei investuotojų planai nepasikeis, Šventojoje, prie uostelio, turėtų iškilti dviejų pastatų kompleksas - poilsio namai ir viešbutis.
Seniausio Palangos viešbučio direktorius Kristupas Šliogeris: „Gyvename aukso amžiuje!“ (NUOTRAUKOS)
Linas JEGELEVIČIUS, 2022 02 06 | Rubrika: Miestas
„Palangos žuvėdra“ – seniausias, ilgiausią istoriją Palangoje skaičiuojantis viešbutis – turi kuo pasididžiuoti. Tai – ne tik jūra alsuojantis viešbutis Meilės alėjoje. Pastaraisiais metais viešbutis „Palangos žuvėdra“ pirmajame dešimtuke tarp visų šalies viešbučių rikiuojasi pagal keletą rodiklių – sumokėtus mokesčius ir vidutinį darbo užmokestį. Jau 12 metų viešbučiui, virtusiam iš Pelenės į...
Už 2 500 eurų parduodama Palangos interneto svetainė www.palangoje.info
"Palangos tilto" informacija, 2020 02 24 | Rubrika: Miestas
Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.
