Palangoje, Paliepgirių gatvėje, aptikti žmogaus kaukolė ir kojų kaulai

Palangos tiltas, 2021-09-30
Peržiūrėta
1377
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad Palangos Paliepgirių gatvėje trečiadienį, rugsėjo 29 d., apie 11 val.,vykdant kasimo darbus, buvo rasti žmogaus kaukolės ir kojos kaulai.

Palangos policijos komisariato vadovas Algirdas Budginas patvirtino, jog žmogaus palaikų likučiai išties buvo aptikti vykdant požeminių komunikacijų tiesimo darbus.

Anot jo, rasti kaulai yra seni, pageltonavę, akivaizdžiai jau gerokai pagulėję po žeme, padilę.

Darbininkų aptiktas radinys perduotas ekspertams, kurie turėtų atsakyti į klausimą, maždaug kiek metų galėtų būti šiems žmogaus kaulams.

„Tada ir spręsime, ar pradėti ikiteisminį tyrimą“, – sakė A.Budginas.

Anot jo, Palangoje mažiausiai dešimt metų negauta jokių pranešimų apie dingusius ir iki šiol nesurastus žmones. 

„Palangos tilto“ inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje renovuojamame pastate rastas žmogaus kūnas.


Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija Palangoje, Žiogupio gatvėje, aptiko penkis be privalomojo statybą leidžiančio dokumento statomus blokuotus neypatingosios kategorijos vienbučius gyvenamuosius namus. Apie juos inspekciją informavo pati Palangos miesto savivaldybė.


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad Palangos Paliepgirių gatvėje trečiadienį, rugsėjo 29 d., apie 11 val.,vykdant kasimo darbus, buvo rasti žmogaus kaukolės ir kojos kaulai.


Palangos benamis Gintaras, papasakojęs „Palangos tiltui“ apie „nusidžirintus“ (nusipjautus – aut.) nušalusius kojų pirštus vasarį, pasiskundė „Palangos tiltui“, kad šią savaitę buvo „su jėga“ „basas“ iš poliklinikos išvarytas, nors anksčiau galėjo į ją ateiti pėdų perrišimams. Palangos...


Palangos benamis Gintaras, praėjusią savaitę papasakojęs „Palangos tiltui“ apie „nusidžirintus“ (nusipjautus – aut.) nušalusius kojų pirštus vasarį, šią savaitę pats su savo neprisistačiusia „atstove“ paskambino „Palangos tiltui“. „Jūs esate vienintelis mane išklausęs per daug mano gyvenimo metų. Gal...


Gausios Palangos policijos pajėgos buvo sukeltos ant kojų dėl girto palangiškio, kuris švaistėsi ginklu, grasino moteriai, o atvykus policijai gąsdino aplinkinius, kad nusišaus.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Inga ŠVIESAITĖ Mus pažadino migruojančių paukščių klegesys. Buvo dar labai ankstyvas rytas, kai jie su dideliu triukšmu nusprendė palikti poilsio tašką ir keliauti toliau. Baltas skraiduolių debesis pakilo mums virš galvų ir sukdami ratus, tik jiems vieniems žinoma tvarka, pasiskirstė vietomis ir nuskrido savo kryptimi. Pasidarė taip tylu. Suviliota...


Nudžiugau, kad ir sausio antroji, jau po 2015-ųjų sutikties fejerverkų, atgaivino pačią smagiausią mano gyvenime svaigomanijos atmainą – „Neramių kojų sindromą“.


Ar kaukolė ant marškinėlių daro neigiamą įtaką vaiko raidai?

Jelena ZACHAROVA Psichologė, 2013 08 29 | Rubrika: Sveikata

Dažnai sutinku ikimokyklinio amžiaus vaikų, ant kurių drabužių nupieštos kaukolės. Kepurės, striukės, marškinėliai, kojinės, kelnaitės... Kaukolės, skeletai, monstrai jau nebesukelia  atgrasumo. Atkreipus tėvų dėmesį į šį simbolį, susiduri su jų abejingumu, nesupratimu. Tai, kas metų metais buvo suvokiama kaip pragaro išraiška, dabar...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas