Palangoje prasidėję mokymai KŪRYBIŠKUMO PAMOKOS PARKE kviečia kultūros darbuotojus pasikrauti savo kūrybiškumo baterijas

Palangos tiltas, 2023-11-16
Peržiūrėta
817
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje prasidėję mokymai KŪRYBIŠKUMO PAMOKOS PARKE kviečia kultūros darbuotojus pasikrauti savo kūrybiškumo baterijas

Antradienį Palangoje startavo nemokami kvalifikacijos kėlimo mokymai KŪRYBIŠKUMO PAMOKOS PARKE. Mokymai skirti Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskričių kultūros įstaigų darbuotojams. Aktyviu dalyvavimu ir praktika paremtų mokymų metu, Vakarų regiono kultūros ir meno įstaigų darbuotojams suteikiamos praktinės žinios apie kūrybiškumą, aktualių problemų sprendimo būdus, auditorijos plėtrą, bendruomenės įtraukimą, paslaugų kokybės gerinimą. Mokymai jau dabar sulaukė didelio susidomėjimo: į kelis iš jų jau yra susirinkęs maksimalus dalyvių skaičius.

Pirmuosius mokymus, pavadinimu "Nėra neįdomių temų", vedė Justina Muralytė Kozlovė, prekės ženklų strategė, agentūros Nebraska partnerė. Mokymų metu dalyviai nagrinėjo technikas ir būdus, kaip net nykiausiose užduotyse, pilkiausiose temose atrasti sau ir auditorijai įdomius kampus, kaip kūrybiškai prieiti prie pačio kūrybos proceso, išrasti naujus formatus ir save juose. Mokymuose dalyvavo kultūros darbuotojai iš Palangos gintaro muziejaus, Kulių kultūros centro, Plungės raj. savivaldybės Žlibinų kultūros centro, Palangos kurorto muziejaus, Kretingos raj. savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos, Rietavo kultūros centro Tverų filialo ir kitų įstaigų.

Mokymų partneriai – įvairios kultūros įstaigos Palangoje, kurios draugiškai suteikia erdves mokymams: Palangos gintaro muziejus, Palangos kurorto muziejus, Palagos kultūros ir jaunimo centras ir Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka.

Artimiausi mokymai vyks lapkričio 24 d., 29 d. Pirmuosius mokymus, kurie vadinasi „Ar lengva būti pirmam?“ ves Nidas Kiuberis - investuotojas, kavos profesionalas ir „Vilnius Coffee Festival“ vadovas, o lapkričio 29 dieną Nerijus Miginis - mokymų vadovas, edukologas dirbantis ugdymo inovacijų srityje Lietuvoje ir užsienyje pristatys temą „Bendruomenių akseleratorius - kaip įtraukti ir įgalinti bendruomenę“. 

Mokymus KŪRYBIŠKUMO PAMOKOS PARKE finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Antradienį Palangoje startavo nemokami kvalifikacijos kėlimo mokymai KŪRYBIŠKUMO PAMOKOS PARKE. Mokymai skirti Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskričių kultūros įstaigų darbuotojams. 


Jau kelerius metus nemokamus kino seansus po atviru dangumi Palangoje rengianti kultūros erdvė „Oldman“ ir šią vasarą kviečia į visada žavingą kino kelionę bene arčiausiai jūros įsikūrusiame vasaros kino teatre.


„Palangos orkestras“ ir tradiciniai „Orkestro vasaros“ koncertai Palangos Birutės parko rotondoje sugrįžta pas savo klausytojus.


Mykolo Romerio universitetas (MRU) kviečia savo alumnus iš Klaipėdos ir aplinkinių miestelių registruotis ir jau gegužės 8 dieną susitikti Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Menų edukacijos centre, Palangoje.


Spalio 25 dieną BĮ „Palangos investicijų valdymas“ pradėjo kultūros įstaigų darbuotojams skirtą mokymų ciklą „Praktiniai mokymai: kultūra, aš ir tu.“


Grupinės plaukimo pamokos vaikams arba suaugusiems.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Į Valstybinės mokesčių inspekcijos akiratį pakliuvo neseniai pajūryje duris atvėręs SPA centras: paaiškėjo, kad darbuotojai ėjo į darbą nė nežinodami, kad yra atleisti ir neturi socialinio draudimo. Prie pat Palangos, Žibininkuose įsikūrusio SPA centro „Atostogų parke“ vadovei už tokį bandymą išvengti mokesčių paskirta solidi bauda. Aštuoni grožio ir...


Jau trejus metus Palangoje veikianti vaikų futbolo komanda „Gintaras“, skinanti pergales įvairiose varžybose, savo amžiaus grupėje iškovojusi Vakarų Lietuvos čempionų titulą, kviečia jaunuosius palangiškius į savo būrį. Kodėl verta rinktis futbolą ir kodėl būtent šioje komandoje, pasakoja klubo vadovas Marselis Balasanovas.


Didžiosios metų šventės – ne tik pats darbymetis, bet ir padėkų savo darbuotojams metas. Ar „trylikto atlyginimo“ tradicijos dar gyvos šiais laikais? Ar prisimena kurorto įmonių ir organizacijų vadovai savo „biteles“, darbuotojus?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius