Palangoje sporto salės laukia ir Lietuvos krepšinio rinktinė

Gina KUBILIŪTĖ, 2012-07-19
Peržiūrėta
1568
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje sporto salės laukia ir Lietuvos krepšinio rinktinė

Palangoje viešėjusios krepšinio rinktinės treneriai susitiko ir su miesto valdžia.

Jie pasidžiaugė, kad kurorte gali gerai jaustis ir tinkamai pasiruošti olimpiadai.

Pasak rinktinės trenerių Kęstučio Kemzūros bei Roberto Kuncaičio, čia yra gerų, kokybiškų viešbučių, jaučia privatumą.

„Tikrai nesiskundžiame. Lauko treniruotėms patogi vieta yra ir Palangos pušynai”, – šyptelėjo K.Kemzūra.

Tačiau treneriai pripažino, kad dar geriau bus, kai kurortas turės savo planuojamą sporto salę. Kadangi dabar jie treniruotėms turi važiuoti į Klaipėdoje esančio tarptautinio universiteto LCC sporto salę.

„Salė Klaipėdoje yra patogi. Tačiau apie pusvalandį trunkanti kelionė iš Palangos į Klaipėdą atima laiko. Per dieną rengiame dvi treniruotes, tad vien kelyje praleidžiame apie 2 valandas. Mano nuomone, Palangai salė tikrai reikalinga“, – sakė vyriausiasis rinktinės treneris K.Kemzūra.

Pasak jo, miestui bus naudinga turėti sporto kompleksą.

„Jei turėtumėt tokį kompleksą, tai daugelis komandų rinktųsi tik Palangą. Druskininkuose dabar treniruojasi begalė komandų. Miestui apsimoka, viešbučiai užsidirba nemažai ir panašiai”, – antrino R.Kuncaitis.

Kalbėdamas apie rinktinės pasirengimą olimpiadai, vyriausiasis treneris apgailestavo, jog olimpinėse žaidynėse dėl traumos nedalyvaus Robertas Javtokas.

Žinia, atrankos turnyrą Venesueloje dėl traumų praleido Simas Jasaitis ir palangiškis Renaldas Seibutis. Tačiau šie žaidėjai prie rinktinės prisijungė praėjusią savaitę.

K.Kemzūra šią savaitę nusprendė, kad tiek R.Seibutis, tiek S.Jasaitis vyks į olimpiadą Londone. Žaidynėse nedalyvaus Tomas Delininkaitis ir Deividas Dulkys.

Susitikime su Palangos miesto valdžia K.Kemzūra pripažino, jog palangiškis R.Seibutis teikia vilčių.

„Renaldas yra labai pareigingas – vos tik gydytojai leido, jis pradėjo sportuoti. Jis yra geros sportinės formos“, – sakė vyriausiasis treneris.

Palangos meras Šarūnas Vaitkus palinkėjo krepšininkams geriausios sėkmės olimpiadoje bei pakvietė būsimąją pergalę atšvęsti kurorte.

„Aš manau, kad Palanga duos startą užimti geras pozicijas“, – sakė Š.Vaitkus.

Jis įteikė rinktinės treneriams atminimo dovanas – A.Varankos fotoalbumą „Palanga“.

Meras taip pat paprašė perduoti linkėjimus ir dovaną palangiškiui R.Seibučiui – Palangos miesto vėliavą.

„Kad po mūsų rinktinės pergalės olimpinėse žaidynėse galėtų ją iškelti“, – sakė Š.Vaitkus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Atostogos baigėsi. Pirmadienį ryškiausios Lietuvos krepšinio žvaigždės renkasi Palangoje. 


Sakoma, gera pradžia – pusė darbo. Bet ne krepšinio aikštelėje Palangoje. Pirmą kėlinį žaidimo taisykles diktavusi Seimo narių krepšinio rinktinė netrukus išsikvėpė ir Palangą paliks gavusi į kailį 66-84. Nors po pirmo kėlinio jai audros niekas nežadėjo – jį parlamentarai laimėjo 15—11.


Mindaugas Skritulskas, palangiškis Seimo narys, sukurpė išradingą idėją, kaip į Palangą atvilioti visą būrį Seimo narių, iš valdančios daugumos ir opozicijos. Ne tik Palangą ir Šventąją apžiūrėti, bet ir paprakaituoti kurorto universalioje sporto arenoje.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Antradienį Palangoje draugiškoms rungtynėms susitiko Lietuvos vyrų krepšinio ir futbolo rinktinės. Po rungtynių sportininkai palinkėjo vieni kitiems sėkmės prieš „Eurobasket 2017“ ir prieš atrankos į 2018 m. pasaulio futbolo čempionato rungtynes su Škotija.


Palanga vasarą – ne tik poilsiautojų kurortas, jau ne pirmus metus būtent mūsų mieste treniruotes pradeda ir bene mylimiausias krepšininkų būrelis – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė. Nors birželio 20 dieną rinktinės stovykloje pasirodė tik 11 krepšininkų, rimtas trenerių ir sportininkų darbas bei pasiruošimas vyksta be išlygų.  


Nors iki šių metų Europos krepšinio čempionato starto liko dar daug laiko, vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas kartu su savo asistentais ir krepšinio federacijos atstovais jau dėlioja nacionalinės rinktinės maršrutą būsimų pergalių link.


„Manau, kad mūsų rinktinė pagrindine savo stovyklų baze pasirinks Palangą. Čia yra viskas, ko mums reikia: ir sąlygos gyventi, ir puiki sporto arena, o kai bus baigtas rekonstruoti stadionas, sąlygos bus nuostabios“, - antradienį pirmąkart apžiūrėjęs Palangos universaliąją sporto areną sakė pirmadienį kurorte treniruočių stovyklą pradėjusios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės...


Palangoje viešėjusios krepšinio rinktinės treneriai susitiko ir su miesto valdžia. Jie pasidžiaugė, kad kurorte gali gerai jaustis ir tinkamai pasiruošti olimpiadai. Pasak rinktinės trenerių Kęstučio Kemzūros bei Roberto Kuncaičio, čia yra gerų, kokybiškų viešbučių, jaučia privatumą.


Vakar Palanga susilaukė gerų žinių: Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Vyriausybės pagal valstybės investicijų programą Palangos universalios sporto salės statybai Sporto g. 3 skyrė vieną milijoną litų šiems metams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius