Palangoje viešėjo Vokietijos Bergeno savivaldybės atstovai

Palangos tiltas, 2014-09-29
Peržiūrėta
1975
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje viešėjo Vokietijos Bergeno savivaldybės atstovai

Palangoje praėjusį savaitgalį viešėjo miesto-partnerio Bergeno Riugeno saloje (Vokietija) savivaldybės atstovai: Bergeno miesto merė Andrea Kioster, Bergeno miesto prezidentas Eike Bunge, Europos Tarybos pirmininkas Bergene Matthias Ewert, Bergeno Savivaldybės specialistė ryšiams su užsieniu Monika Krahl bei kiti Savivaldybės atstovai.
Penktadienį Kurhauze vykusiame oficialiame svečių susitikime su Palangos miesto savivaldybės, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos, Turizmo informacijos centro atstovais buvo diskutuota apie platesnes miestų partnerių, vietos verslininkų bei kultūros ir švietimo atstovų bendradarbiavimo galimybes. Kalbėta ir apie galimybes plačiau bendradarbiauti sporto srityje. Šis klausimas išsamiau aptartas bergeniečių susitikimo su Palangos sporto centro atstovais metu.
Svečiai tai pat lankėsi V. Jurgučio pagrindinėje mokykloje, užmezgusia glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Bergeno miesto mokykla. Taip pat bergeniečiams pristatyti nauji Palangos miesto infrastruktūros objektai: sporto kompleksas, kempingas Nemirsetoje, rekonstruojama Koncertų salė, statoma naujoji autobusų stotis ir kt.
Šeštadienį svečiai iš Bergeno dalyvavo Tūkstančio stalų šventės renginiuose, sekmadienį, lydimi Palangos savivaldybės bei Turizmo informacijos centro atstovų, bergeniečiai dalyvavo ekskursijoje po Nidą bei Klaipėdą.

„Palangos tilto“, Palangos miesto sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kaip, net laimėjus absoliučią daugumą vietų Taryboje, neatiduoti menkai opozicijai svarbių Kontrolės komiteto, Etikos ir Antikorupcijos komisijų pirmininkų postų? O gi paprastai – kurti alternatyvias „burbulines“ opozicijas, į kurias įeina net valdančiųjų atstovai. Kai kam tai – politinis kuriozas ar juokas pro ašaras, bet techniškai toks triukas padeda teisėtai apeiti Savivaldos įstatymo...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos miesto savivaldybės atstovai praėjusį savaitgalį lankėsi Oldenburgo mieste Holšteine (org. OldenburginHolstein), kur buvo minimas seniausios Vokietijos Šv. Johano mirusiųjų ir šaulių gildijos 825 metų jubiliejus.  


Pakviesti Plungės šaulių praėjusį šeštadienį lankėmės Pakutuvėnų vienuolyno bažnyčioje, kur buvo aukojamos šv. Mišios už žuvusius partizanus prieš 70 metų – 1946 m. spalio 1 d. – šiose apylinkėse.


Palangoje praėjusį savaitgalį viešėjo miesto-partnerio Bergeno Riugeno saloje (Vokietija) savivaldybės atstovai: Bergeno miesto merė Andrea Kioster, Bergeno miesto prezidentas Eike Bunge, Europos Tarybos pirmininkas Bergene Matthias Ewert, Bergeno Savivaldybės specialistė ryšiams su užsieniu Monika Krahl bei kiti Savivaldybės atstovai.


Rusijos ir Baltarusijos turizmo verslo atstovai viešėjo Palangoje

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 06 | Rubrika: Miestas

Paskutinėmis balandžio ir pirmosiomis gegužės dienomis Palangos turizmo informacijos centro (TIC) kvietimu Lietuvoje viešėjo turistinių turų operatoriai iš Maskvos, Kaliningrado, Smolensko ir Minsko. Svečiai buvo supažindinti su Vilniaus, Kauno, Trakų, Nidos, Druskininkų ir, žinoma, mūsų miesto turizmo infrastruktūra bei naujovėmis. Kaip sakė Palangos TIC direktorė Alla...


Savaitgalį viešbutyje „Palangos Juzė“ Klaipėdos apskrities nevyriausybinių organizacijų atstovai rinkosi į seminarą, kuriame kalbėta apie organizacijų bendradarbiavimą bei savanoriškos veiklos populiarinimą. Į seminarą atstovus iš Klaipėdos miesto bei rajono, Skuodo, Šilutės ir Kretingos rajonų ir Palangos sukvietė Kretingos moterų informacijos ir...


  Trečiadienį kelininkų poilsio namai priešais miesto savivaldybę tapo miesto savivaldybės nuosavybe. Pastato perdavimo sutartį pasirašė Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir valstybinės įmonės „Klaipėdos regiono keliai“ direktorius Petras Kaučikas. Tikimasi, kad savivaldybės jėgomis parengus pastato renovacijos projektą ir...


Bibliotekoje viešėjo viešnios iš Rucavos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 12 05 | Rubrika: Miestas

Vakar Palangos miesto viešojoje bibliotekoje viešėjo viešnios iš kaimyninės šalies Latvijos – Rucavos tradicijų klubas. Joms talkino ir palangiškiai – folkloro ansamblis „Mėguva“.


Kurorte viešėjo Kaliningrado delegacija

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 03 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį miesto savivaldybės tarybos salėje kurorto meras Vytautas Stalmokas priėmė dešimties Kaliningrado  miesto verslininkų delegaciją, lydimą Lietuvos Respublikos generalinio konsulo Kaliningrade Vaclovo Stankevičiaus. Susitikime su kaliningradiečiais dalyvavo mero pavaduotojai, savivaldybės administracijos bei Turizmo informacijos centro atstovai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius