Palangos Caritas ir Palangos miesto socialinių paslaugų centras miestelėnams ir kurorto svečiams surengė šeimų šventę

Palangos tiltas, 2022-05-17
Peržiūrėta
1940
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos Caritas ir Palangos miesto socialinių paslaugų centras miestelėnams ir kurorto svečiams surengė šeimų šventę

Bendradarbiaudamas su Palangos miesto socialinių paslaugų centru, Palangos Caritas Palangos miesto gyventojams ir svečiams  gegužės 13 dieną  Nepriklausomybės aikštėje Palangoje surengė šeimų šventę.

 Joje visų laukė daug staigmenų, skanėstų, žaidimų, viktorinų. Renginio vedėjas Rokas Pilibaitis vedė renginį be atlygio. Kalbino visus ir didelius ir mažus, kvietė žaisti, vaišintis, vykdyti įvairias užduotis. Buvo labai smagu, šventėje viskas buvo nemokama.

Renginio pirmoje dalyje Palangos šokių kolektyvo „Vėtrungė“ mergaitės parodė įspūdingą šokį susirinkusiems ir sulaukė didžiulio palaikymo.

 Apsilankę šventėje vaikai su tėveliais ir seneliais mielai pūtė muilo burbulus, dalyvavo viktorinose, šoko, spalvino, pūtė balionus ir lankstė iš jų gyvūnėlius, žaidė kartu. Savanorės vaikučiams piešė ant veidukų, tokių norinčiųjų nusidriekė didžiulė eilė.

 Smagiausia buvo smaližiams, kurie nemokamai vaišinosi spragėsiais ir cukraus vata, kava ir arbata, „Pajūrio kepyklėlės“ dovanotais desertais. Vaikučiai gavo daug įvairiausių prizų ir siurprizų! 

Manau tokių renginių, skirtų vaikams, šeimai, Palangos mieste reikia daugiau. Susidomėjimas didžiulis, visi noriai dalyvauja ir bendrauja. 

Labai ačiū visiems savanoriams, kurie skyrė savo laiką, bendravo su visais, šypsojosi ir padėjo šią šventę padaryti dar nuostabesnę

Labai ačiū renginio vedėjui Rokui Pilibaičiui, fotografei Kristinai Nutautienei, Pajūrio kepyklėlės Deividui Mazuch, parduotuvės „Šventė“ vadovei Astai Sidabrienei, šokių kolektyvui „Palangos Vėtrungė“ vadovei Birutei Gikarienei, Palangos miesto savivaldybei.

Ačiū visiems dalyvavusiems. Iki kitų susitikimų. 

 

Palangos Caritas vadovė Vilma Vorienė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trumpiausią metų naktį – Jonines – pasitikti kviečianti Šventoji žada smagią, įspūdingą šventę. Birželio 21–24 dienomis joje vyks Joninių mugė, į kurią sugužės daugiau nei 130 tautodailės, paveldo ir išskirtinių produktų kūrėjų.


Rugsėjo 2 d., 13.00 val., Palangoje, Vytauto g. ir Basanavičiaus g. sankirtoje, prasidės Alytaus šunų mylėtojų klubo „CANIS” eisena į Jūratės ir Kastyčio skverą-fontaną. 


Pasak Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkės Editos Kontenytės, vasaromis viešajai tvarkai ir poilsiautojų saugumui užtikrinti Palangoje nuolat skiriamas itin didelis dėmesys.


Praėjusį savaitgalį Šventojoje vietinėms ir atvykusioms poilsiauti šeimoms Eglės Adomavičiūtės ir Ruslano Abdulajevo įkurtas Pajūrio šeimų klubas surengė dar vieną smagų susitikimą „Išgelbėk draugą!“. 


Bendradarbiaudamas su Palangos miesto socialinių paslaugų centru, Palangos Caritas Palangos miesto gyventojams ir svečiams  gegužės 13 dieną  Nepriklausomybės aikštėje Palangoje surengė šeimų šventę.


Artimiausios dienos Palangai nepašykštės vienas už kitą nuostabesnių ir įsimintinesnių renginių. Visą savaitgalį vyks jau šeštus metus rengiamas nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“. Šventojoje akį trauks baikerių motociklai. O pirmadienį, rugpjūčio 23 dieną,  Palanga ir Šventoji, kaip ir visa Lietuva, kviečia visus miestelėnus ir svečius paminėti istorinę datą...


Šiandien Palangoje VMI skelbia atvirų konsultacijų dieną: jų sulauks ir gyvenamuosius būstus nuomojantys gyventojai, ir šeimos, verslus planuojantys kurti ar juos plėtojantys palangiškiai. Tai puiki proga išsiaiškinti gyventojų rūpimus klausimus su mokesčių specialistais, kurie juos lankys.


Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalinio ketverto šeimininkė „Palangos“ komanda savo žiūrovams padovanojo tikrą krepšinio šventę ir bronzos medalius – trenerio Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai rungtynėse dėl trečios vietos 80:65 (22:20, 17:12, 14:9, 27:24) įveikė Jonavos „Petrochemą“.


Prie įvažiavimų į Palangą sumažėjo stovinčių asmenų, siūlančių apgyvendinimo paslaugas, taip pat ir automobilių su informacija apie jas – vis daugiau tokių verslininkų tam tikslui naudojasi automobilių stovėjimo aikštele prie „Lukoil“ degalinės. Joje kalbinti palangiškiai neabejoja, kad situacija dar labiau pagerės, kai ties posūkiu į vadinamąjį nakvynės...


Pasitinkame 40-ąją kurorto šventę

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 05 11 | Rubrika: Miestas

Šį savaitgalį kurortas, kaip ir kasmet, skelbs vasaros sutiktuves. Šiemet vasaros sezono šventė minės jubiliejų – 40-uosius metus. Šia ypatinga proga visiems neabejotinai atgims prisiminimai, juo labiau tiems, kurie matė, kaip ši šventė užkariauja visų širdis ir kasmet suvilioja daugybę turistų, nekantriai laukiančių šiltų vasaros dienų. Kiek sykių buvo būgštauta dėl prasto oro ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius