Palangos gyventojai ir poilsiautojai talkina policijos pareigūnams

„Palangos tilto“, Palangos PK inf., 2013-07-08
Peržiūrėta
2209
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pareigūnai birželio mėnesį gyventojams padedant atskleidė keturis nusikaltimus.
Pareigūnai birželio mėnesį gyventojams padedant atskleidė keturis nusikaltimus.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai birželio mėnesį gyventojams padedant atskleidė keturis nusikaltimus. Sulaikyti keturi įtariamieji.
1995 metais gimusiam neteistam šilutiškiui įteikti įtarimai dėl pasikėsinimo pagrobti 2009 metais pagamintą automobilį „Škoda“. Anksti ryte daromą nusikaltimą pastebėjo nukentėjusiosios kaimynas.
Įtariamasis išdaužė automobilio durelių stiklą, pateko į saloną ir pabandė užvesti variklį, tačiau buvo sulaikytas. Po laikino sulaikymo areštinėje įtariamajam paskirta švelnesnė kardomoji priemonė.
Automobilio „Audi“ savininkas nusikaltimo vietoje sulaikė 1989 metais gimusį Joniškio gyventoją. Įtariama, kad šis jaunuolis išdaužė automobilio lango stiklą. Vaikinui įteiktas įtarimas dėl turto sugadinimo.
Dviem iš Kauno į pajūrį atvykusiems jaunuoliams įteikti įtarimai dėl 5 500 Lt vertės dviejų dviračių vagystės. 1990 metais gimusi mergina ir 1994 metais gimęs vaikinas pagrobė prie vienos kavinės paliktus dviračius. Įtariamuosius sulaikė dviračių savininkas ir neabejingi praeiviai. Šis ikiteisminis tyrimas užbaigtas supaprastinto proceso tvarka ir perduotas Palangos miesto apylinkės teismui baudžiamajam įsakymui priimti.
Įtariama, kad anksčiau už sukčiavimą teistas 1987 metais gimęs kretingiškis apgaule pasisavino svetimą turtą. Sudaręs įrenginių nuomos sutartį, įtariamasis įgijo daugiau nei 16 000 Lt vertės įgarsinimo ir apšvietimo aparatūros, kurią ketino parduoti.
Vaikinui įteiktas įtarimas dėl sukčiavimo.
Policijos pareigūnai dėkoja Palangos miesto gyventojams ir kurorto svečiams už pagalbą sulaikant įtariamuosius bei toliau tęs kompleksinius nusikalstamų veikų atskleidimo bei viešosios tvarkos užtikrinimo veiksmus kurortinėse apskrities vietovėse ypač jose vykstančių masinių renginių metu.
 

Jūsų komentaras:

hmmm 2013-07-09 20:53 (IP: 78.61.104.50)
kaip reikia talkinti, kad sutvarkytu kelio zenklus Zemaiciu gatveje, nes neimanoma pravaziuoti, statomos masinos abiejose gatves pusese, nors vienoje ir sustoti draudziama ??? Svarbiausia, kad ten gyvena komandiruoti uniformuotieji, visa tai mato keliskart per diena... Tai kaip reikia talkinti ?

Taip pat skaitykite

2023 m. birželio 12–18 d. per vykdytas policines priemones Klaipėdos apskrities VPK kelių policijos skyriaus pareigūnai iš viso užfiksavo 653 įvairius KET pažeidimus, nustatė 12 neblaivių vairuotojų.


Kovo 5 d. nuotoliniu būdu pristatyti 2020 m. Palangos m. PK veiklos rezultatai. Kriminogeninę padėtį Palangoje, apžvelgė policijos komisariato viršininkas Algirdas Budginas.


Kovo 7-ąją Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai rungėsi Vyriausiojo policijos komisariato dziudo varžybose. Vyrų kategorijoje iki 100 kg pirmavo ir laimėjo Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika, o virš 100 kg – Palangos m. PK viršininkas Algirdas Budginas.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato atstovai antradienį pakvietė kurorto visuomenę į ataskaitinį susirinkimą Kurhauze. Policijos pareigūnai atskleidė, jog nusikaltimų kurorte mažėja, įvardijo su kuo tenka kovoti dažniausiai, – pats didžiausias darbymetis, kaip įprastai, būna vasaromis. Taip pat pasidžiaugta, jog auga visuomenės...


Palangos policijos pareigūnai trečiadienį, sausio 25 dieną, visuomenei pristatė praėjusių metų rezultatus. Jie susirinkusiųjų nenuvylė, pareigūnai išgirdo daug gražių žodžių už kasdien atliekamą sunkų darbą. O tai, kad jų darbas būtų atliekamas tinkamai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas...


Šiandien, tarp 11 ir 12 valandos, į kavinę "Armėniški šašlykai" (J. Basanavičiaus g. 27, Palanga) atvykus FNTT pareigūnams, kavinės savininkas Darius Miklovas, kuris yra ir Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) prezidentas, pareigūnams pasipriešino. Sutramdyti D. Miklovą pavyko jį paguldžius ant promenados grindinio ir...


Nuo šiandien tiek Palangos policijos pareigūnai, tiek į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pastatą eisiantys ar važiuosiantys palangiškiai bei miesto svečiai nebeturės nusiskundimų dėl to, kad pastatas yra net už trijų kilometrų nuo miesto centro, ir pasiekti jį, kai prošal nevažiuoja joks visuomeninis...


Penktadienį, iškilmingai perkirpus darbų pradžią simbolizuojančią juostelę ir atidengus būsimojo Palangos miesto policijos komisariato iškabą, prasidėjo ilgai lauktoji pastato Ganyklų g. 30 rekonstrukcija. Laukiama, kad gruodžio mėnesį į naujas, visus šiuolaikinius reikalavimus atitinkančias patalpas jau galės persikelti visi kurorte dirbantys policijos pareigūnai....


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai birželio mėnesį gyventojams padedant atskleidė keturis nusikaltimus. Sulaikyti keturi įtariamieji.


Vakar Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK) įvyko konkursas Palangos policijos komisariato viršininko pareigoms užimti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius