Palangos kempingas Nemirsetoje atveria vartus poilsiautojams

Palangos tiltas, 2016-05-16
Peržiūrėta
399
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos kempingas Nemirsetoje atveria vartus poilsiautojams

Poilsis pušynų apsuptyje ir vos už kelių šimtų metrų ošianti jūra – tokią galimybę Palanga savo svečiams pasiūlys jau šią vasarą. Palangos kempingo trumpalaikės nuomos konkurso laimėtoju tapo VšĮ „Mažoji fiesta“.

Priims jau birželį
Pasak VšĮ „Mažoji fiesta“ direktoriaus Valdo Puidoko, modernus, europinius standartus atitinkantis Palangos kempingas svečius priims jau birželį.
V. Puidokas teigė tikįs, jog galimybe apsistoti moderniame kempinge susidomės ne tik lietuviai, bet ir užsieniečiai. „Žinoma, daug priklausys nuo orų, tačiau tikimės, kad svečių nestokosime“, – sakė VšĮ „Mažoji fiesta“ vadovas.

Moderni infrastruktūra
Pajūrio regioninio parko teritorijoje įsikūrusiame kempinge įrengtos 58 vietos kemperiams ir visa jiems reikalinga infrastruktūra. Mėgstantiems iškylauti su palapinėmis įrengta teritorija su 59 vietos palapinėms bei atvykusiųjų automobiliams. Apsistojusieji kemperiuose bei palapinėse galės pasinaudoti maisto gaminimo, sanitarinėmis higieninėmis patalpomis. Kempinge taip pat įrengta savitarnos skalbykla.
Svečių patogumui kempingo teritorija apšviesta, čia įrengtos pavėsinės su židiniu, sporto bei vaikų žaidimų aikštelės. Teritorijoje esantys keliai ir priėjimai išgrįsti betoninėmis korinėmis trinkelėmis, o palapinių su automobilių stovėjimo vietose žaliuoja žolė. Taip siekiama, kad gamtos pasiilgę poilsiautojai matytų kuo mažiau asfalto ar betono dangos ir pasijustų esantys miške.
Apsistojusieji labai gražioje vietoje – pajūrio regioniniame parke, vos 300 metrų nuo jūros nutolusiame kempinge turistai galės ne tik patogiai pernakvoti, bet ir puikiai praleisti laiką. „Pasirūpinsime, kad atvykusiems svečiams būtų įdomu leisti laiką kempinge – suteiksime galimybę čia stebėti Europos futbolo čempionatą, olimpines žaidynes, planuojame ir daugiau pozityvių projektų“, – kalbėjo V. Puodokas.

Puiki vieta
Išskirtinis Palangos kempingas pasižymi ne tik unikalia vieta, bet ir architektūra. Statant jį, siekta išlaikyti Mažosios Lietuvos regionui būdingos dvaro sodybos stilių, todėl kempingo pastatai pasižymi tradicine 20 amžiaus pradžios architektūrine stilistika – etnografiniam regionui būdingomis šviesaus molio spalvos sienomis bei šlaitiniais deginto molio čerpių stogais.
Poilsiautojus turėtų sudominti ne tik paplūdimys – netoliese yra senoji laivų gelbėjimo stotis (XIX a. pabaiga), poilsiavietė, paplūdimys, apžvalgos aikštelė. Išskirtinumo kraštovaizdžiui suteikia moreninis kyšulys į jūrą bei į pietus nuo Nemirsetos esantis Pajūrio regioninis parkas, Nemirsetos kraštovaizdžio draustinis.

Valdys iki rudens
Šiuo metu vyksta ir Palangos kempingo koncesininko parinkimo procedūros, tačiau jos reikalauja nemažai laiko, gali užtrukti dar keletą mėnesių. Siekiant, kad poilsiautojai gamtos apsuptyje galėtų ilsėtis jau šią vasarą, buvo apsispręsta skelbti viešą trumpalaikės kempingo nuomos konkursą.
Kempingo trumpalaikės nuomos konkurso laimėtojas kempingą valdys iki rudens, sutartyje numatyta galimybė terminą pratęsti dar vienam mėnesiui.
Laikinasis nuomininkas bus atsakingas už kempingo valdymą ir administravimą bei jame teikiamas kokybiškas paslaugas, jis neprisiims atsakomybės už koncesijos sąlygose numatytą techninio projekto trečio etapo įgyvendinimą.

Laukia koncesininko
Paaiškėjus koncesininkui, teisė valdyti kempingą jam bus perduota 15 metų su galimybe sutartį pratęsti dar 5 metams. Naujasis kempingo šeimininkas įsipareigos ne vėliau nei per 7 metus investuoti į objektą, įgyvendinant techniniame projekte numatytą trečiąjį kempingo statybos etapą: sutvarkyti 7700 kv. metrų sklypą, apželdinti 4751 kv. metro ploto teritoriją, įrengti 14 namelių nakvynei ir poilsiui. Taip pat koncesininkui bus privalu įrengti vaikų žaidimo aikštelę, krepšinio, tinklinio aikšteles bei sukurti 14 (7 vyrams ir 7 moterims) darbo vietų pagal neterminuotas darbo sutartis.
Įgyvendinus trečiąjį kempingo statybos etapą (t. y. pastačius 14 namelių), kempingas turės galimybę per parą aptarnauti apie 500 turistų.

Palangos m. sav., „Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Atverkime vartus į jūrą“ – tai turbūt patys gražiausi ir prasmingiausi šiandien mano išgirsti žodžiai. Būtent tokiu sakiniu Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Kazys Starkevičius šiandien, sausio 27 d., apibendrino komiteto poziciją Šventosios jūrų uosto atstatymo klausimu,“ – trečiadienio vakarą Facebook parašė meras...


Nuo š.m. balandžio 29 d. Viešoji įstaiga Antano Mončio namai-muziejus vėl atveria duris lankytojams.


Palangos kempingas jau turi koncesininką – trečiadienį pasirašyta trišalė sutartis tarp Palangos miesto savivaldybės bei jungtinės veiklos sutarties pagrindu veikiančių UAB „NRT SERVICE“ ir UAB „DOMUS EXTRA“, atstovaujamų UAB „NRT SERVICE“ ir UAB „NRT LT“, pasirašė Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė...


Kol Palangos kempingas tebelaukia koncesininko, antrą vasarą iš eilės juo ir poilsio prie jūros išsiilgusiais keliautojais rūpinsis VšĮ „Mažoji fiesta“. Kempingas poilsiautojų laukia jau nuo šiandien.


Poilsis pušynų apsuptyje ir vos už kelių šimtų metrų ošianti jūra – tokią galimybę Palanga savo svečiams pasiūlys jau šią vasarą. Palangos kempingo trumpalaikės nuomos konkurso laimėtoju tapo VšĮ „Mažoji fiesta“.


  Palangoje sparčiai plečiama gydomųjų paslaugų pasiūla – viena po kitos duris atveria atsinaujinusios sanatorinės įstaigos, kuriose kiekvienas norintis gali ne tik atgauti jėgas, bet ir pasinaudoti sveikatinimo procedūromis.


Šv. Velykoms besirengiančioje Palangoje duris atveria Velykų bobutės trobelė, kurioje mažieji bus mokomi ne tik pasirinkti margučiams dažyti tinkamų žolelių bei marginti kiaušinius, bet ir savo rankomis pasigaminti velykinių suvenyrų. Šventinę nuotaiką skleis ir Botanikos parko darbuotojų rengiama puokščių paroda-pardavimas.


Modernus Nemirsetos kempingas vartus atkels jau kitąmet  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 08 22 | Rubrika: Miestas

Puikioje vietoje, Nemirsetoje, prie pat jūros įsikūręs europinius standartus atitinkantis kempingas taps puiki poilsio vieta norintiems apsistoti palapinėse, atvykusiesiems su kemperiais ar ieškantiems nakvynės poilsio namukuose. Čia turistai galės ne tik patogiai įsikurti, bet ir gauti maitinimo, laisvalaikio organizavimo, aktyvaus poilsio ir kitas paslaugas.


Palangoje išdygsiantis kempingas primins 20 amžiaus dvaro sodybas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 05 | Rubrika: Miestas

Palangos teritorijoje, Nemirsetoje, neilgai trukus išdygsiantis kempingas gamtą mėgstantiems pramogautojams pasiūlys aukšto lygio paslaugas bei poilsiui puikią aplinką. Jau baigtas rengti techninis projektas, tad modernus, ES standartus atitinkantis pajūrio kempingas autopriekaboms bei karavanams atvykstantiems svečiams vartus atkels kitąmet. Pirmam projekto etapui, kuris bus...


Gelbėjimo stoties tualetai atvėrė duris poilsiautojams

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 08 | Rubrika: Miestas

Palangos paplūdimyje, Gelbėjimo stotyje, įrengti, bet iki šiol buvę uždaryti viešieji tualetai  pagaliau poilsiautojams atvėrė  duris.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius