Palangos kovos menų klubas „Ardonas“ surengė vaikų dziudo varžybas „PALANGA 770”

Palangos tiltas, 2023-03-27
Peržiūrėta
4905
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Netrukus Palanga švęs savo gražų gimtadienį, kuris šiais metais palangiškius ir kurorto svečius džiugins ypatingais renginiais. Šia proga Palangos kovos menų klubas „Ardonas“ surengė vaikų dziudo varžybas „PALANGA 770”, į kurias atvyko 350 dalyvių (įskaitant žiūrovus) iš Telšių, Šilutės, Elektrėnų, Panevėžio, Plungės, Gargždų, Klaipėdos, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Skuodo, Mažeikių, Alytaus, Panevėžio rajono, Kretingos, Palangos ir Latvijos. Renginio atidarymo metu sveikinimo žodį tarė šių varžybų organizatorius Erikas Cchovrebovas, primindamas, kad šis turnyras yra skirtas Palangai, kuri šiemet švenčia savo 770 metų jubiliejinį gimtadienį ir pabrėžė, kad Palanga yra viena iš seniausių Lietuvos miestų. Dėkodamas visiems atvykusiems į šią šventę, jis palinkėjo garbingų kovų, natūralių emocijų, ir gražaus renginio.

„Ardoną“ atstovavo 25 sportininkai iš Palangos ir Kretingos. Nepaisant laimėjimų ir pralaimėjimų, treneris Erikas Cchovrebovas už drąsą ir ryžtą visiems savo sportininkams įteikė specialiai šioms varžyboms sukurtus medalius.

Pirmąsias vietas užėmė Paulius Ališauskas, Gintė Kazlauskaitė, Emėja Beniušytė, Karolina Eberling.

Antrąsias vietas užėmė Aras Mažeika, Margarita Zahoreenko, Armandas Buožius, Jurgis Butkus.

Trečiąsias vietas užėmė: Jonas Eberling, Aronas Vincevičius, Markas Kurpoviesas, Haroldas, Rimavičius.

Per žingsnį nuo medalių liko Natas Palšys (5 v.), Ignas Danilevičius (5 v.), Adris Valaitis (7 v.), Morkus Malūkas (7 v.), Matas Kontrimas (7 v.), Romas Vaičekauskas (7 v.), Kostas Bičkūnas (9 v.) Jordanas Kabalinas, Edvinas Milkontas, Lukas Račinskas, Lukas Vilimas, Motiejus Beržanskis, Maksim Topčij liko 9 -11 vietoje.