Palangos „Kuršiai“ pratęsė bendradarbiavimą su snaiperiu Taurantu Tamošiūnu

Palangos tiltas, 2020-09-15
1367

Palangos „Kuršiai“ paskelbė, kad pratęsė bendradarbiavimą su snaiperiu Taurantu Tamošiūnu.

28-erių 196 cm ūgio gynėjas praėjusį sezoną Palangos komandoje fiksavo 8,1 taško (39,7 proc. trit.), 2,4 atkovoto kamuolio bei 1,3 rezultatyvaus perdavimo statistiką.

Palangos klube kaunietis rungtyniaus trečiąjį sezoną paeiliui. Praėjusį sezoną atletas pradėjo „Telšiuose“, bet jau nuo spalio pabaigos pakeitė ekipą ir grįžo į „Kuršius“.

NKL

Palangos „Olimpas“ (24-5) tęsia įspūdingą pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai svečiuose 77:71 (22:13, 22:24, 14:18, 19:16) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-16) ir laimėjo 12 kartą iš eilės.

Palangos „Olimpas“ (18-5) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai namie 88:63 (20:19, 18:19, 25:20, 25:5) nugalėjo Kauno r. „Atletą“ (9-13) ir iškovojo 6 pergalę iš eilės.

Dramatišką pergalę ketvirtadienio vakarą pajūryje pasiekė „Vyčio-VDU“ (7-5) krepšininkai. Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 72:71 (25:22, 12:15, 14:19, 21:15) palaužė Palangos „Olimpo“ ekipą (11-4).

Palangos „Olimpas“ (10-1) pratęsė savo pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Sandžio Buškevics auklėtiniai išvykoje 77:63 (19:15, 17:12, 28:14, 13:22) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (6-4) ir triumfavo 7 kartą iš eilės.

Palangos „Kuršiai“ paskelbė, kad pratęsė bendradarbiavimą su snaiperiu Taurantu Tamošiūnu. 28-erių 196 cm ūgio gynėjas praėjusį sezoną Palangos komandoje fiksavo 8,1 taško (39,7 proc. trit.), 2,4 atkovoto kamuolio bei 1,3 rezultatyvaus perdavimo statistiką. Palangos klube kaunietis rungtyniaus trečiąjį sezoną paeiliui. Praėjusį sezoną atletas pradėjo...

„Palangos kuršiai“ atsisveikino su Roku Nikitinu

"Palangos tilto" informacija, 2020 01 01 | Rubrika:

2020-ųjų metų Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) kovas Palangos miesto komanda pasitiko be vieno iš savo priekinės linijos žaidėjų. „Kuršiai“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su 21-erių Roku Nikitinu.

Naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos savaitės krepšininku jau ketvirtą kartą šį sezoną tapo „Palangos Kuršių“ gynėjas Jalenas Riley. 25-erių metų 182 cm ūgio atakuojantis gynėjas praėjusią savaitę užfiksavo NKL istorinį rekordą – pelnė 50 taškų.

Po gegužės 10 dienos pergalingų varžybų praėjo vos trys dienos, kai FK „Palanga“ futbolininkai vėl stojo į kovą LFF pirmos lygos pirmenybėse. Šį kartą varžovai atvyko iš Kretingos ir vėjuotą trečiadienio vakarą prasidėjo pirmos lygos derbis tarp „Palangos“ ir „Minijos“. Prieš rungtynes buvo tikėtasi kietos kovos, todėl derbis pateisino...

Kaip galima pratęsti prezidento vizitą Palangoje? Yra vienas būdas: prašyti Dievo, kad sugestų jo lėktuvas. Būtent lėktuvo gedimas parai prailgino Slovakijos prezidento Ivano Gašparovičiaus viešnagę Palangoje.