Palangos ligoninės neuždarys

"Palangos tilto" redakcija, 2019-09-26
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Antradienį, rugsėjo 24 d., Vilniuje LRV kanclerio iniciatyva, atsakingi asmenys, tarp jų ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus, diskutavo apie apie Sveikatos ministerijos regioninių ligoninių siūlomas pertvarkas ir dabartinę situaciją. Lietuvos savivaldybių asociacijos valdyba rugsėjo 17 d. priėmė rezoliuciją, kurioje teigiama, kad pirmiausia sprendimai būtų išdiskutuoti su miestų visuomenėmis, ligoninių darbuotojais, o tik vėliau daromi atitinkami sprendimai.

"Suprantama, kad pertvarkos kai kuriose regioninėse ligoninėse yra būtinos. Palanga viena iš pirmųjų dar 2003 metais įgyvendino pertvarkas ir miesto ligoninė tapo Klaipėdos jūrininkų ligoninės departamentu. Pertvarkos modelis pasiteisino ir sėkmingai veikia iki šiol. Priminsiu, kad praėjusiais metais Palangos ligoninei buvo iškilusi grėsmė uždarymui, kai Akreditacijos tarnyba buvo nusprendusi nebepratęsti licencijos. Tada pavyko įrodyti, kad tam tikri ministerijos pertekliniai reikalavimai yra taikomi nepagrįstai nes Palangos ligoninė nėra savarankiškas juridinis vienetas, o yra Jūrininkų ligoninės departamentas - padalinys. Palangos ligoninė dirba ir dirbs toliau," - sakė meras Šarūnas Vaitkus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamente ir medikai, ir pacientai gali būti ramūs – nė vienam darbuotojui ar slaugomam pacientui COVID-19 nenustatyta.


Palangos ligoninės neuždarys

"Palangos tilto" redakcija, 2019 09 26 | Rubrika: Miestas

Antradienį, rugsėjo 24 d., Vilniuje LRV kanclerio iniciatyva, atsakingi asmenys, tarp jų ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus, diskutavo apie apie Sveikatos ministerijos regioninių ligoninių siūlomas pertvarkas ir dabartinę situaciją.


Itin populiarus dviračių bei pėsčiųjų takas, nusidriekęs palei Klaipėdos plentą nuo sankryžos su Malūno ir Sodų gatvėmis iki miesto ligoninės, tapo patogesnis bei saugesnis – čia įrengtas apšvietimas.


Į redakciją paskambinusi palangiškė pasidžiaugė, jog nuo šiol palangiškiai, vykdami namo iš Klaipėdos jūrininkų ligoninės, nebeturės laukti nežinia kada atriedėsiančio autobuso – surašyti grafikai. „Iki šiol autobusų stotelėje prie Jūrininkų ligoninės buvo aišku tik tai, kada atvyks autobusai, vykstantys į Kretingą. O mums...


Itin populiariame dviračių bei pėsčiųjų take, nusidriekusiame nuo prekybos centro „Rimi“ iki miesto ligoninės, pluša darbininkai – prasidėjo maždaug dviejų kilometrų ilgio tako remonto parengiamieji darbai.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Praėjusį pirmadienį oficialiai atidaryta atnaujinta Kretingos ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriaus dalis. Daugelis į iškilmes susirinkusiųjų džiaugėsi nuveiktais darbais, juolab, kad kiekvienas vienaip ar kitaip prisidėjo prie skyriaus išsaugojimo. Kretingos ligoninės vyr. gydytoja Ilona Volskienė viliasi, kad, gimdyvių skaičiui kitų šalies rajonų...


„Jūs – lyg angelai sargai, saugantys palangiškius nuo ligų ir negandų. Tesaugo gerumo angelas ir jus visus taip, kaip jūs mus saugote“, – įteikdamas Jūrininkų ligoninės Palangos departamento vedėjui Remigijui Kirstukui skulptoriaus Jono Grundos iš medžio išdrožtą angelą ir sveikindamas visą kolektyvą – 171 darbuotoją, penktadienį...


Pagal Europos Sąjungos (ES) Sanglaudos veiksmų programą Palangoje yra įgyvendintas projektas „Neįgaliųjų profesinės reabilitacijos infrastruktūros plėtra Palangos reabilitacijos ligoninėje“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas