Palangos meras ruošiasi tapti daugiavaikiu tėvu

Linas JEGELEVIČIUS, 2015-04-27
Peržiūrėta
336
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos meras ruošiasi tapti daugiavaikiu tėvu

Pirmoji kurorto pora – meras Šarūnas Vaitkus ir jo žmona Vilma – laukia šeimos pagausėjimo: birželio pabaigoje – laukiant Joninių pasaulį turėtų išvysti dukrelė.
Kad mero žmona laukiasi, dėmesį atkreipė ir Palangos gintaro muziejaus atidarymo šventėje praėjusį penktadienį dalyvavę palangiškiai.
Pūpsantį ponios Vilmos pilvuką gaubė siuvėjo pasiūtas stilingas pavasarinis paltukas. Į beveik aštuntą nėštumo mėnesį įžengusi V. Vaitkuvienė per iškilmes gracingai lydėjo vyrą ir net padėjo jam pasodinti rožių krūmą prie pietinio Gintaro muziejaus fasado iškilioms asmenybėms skirtoje rožių alėjoje. Simboliška, kad ponia Vilma palaistė rožių krūmelį.
Simpatiška moteris per iškilmes sulaukė nemažai akylų žvilgsnių, bet jos giedro veido dėmesys netrikdė.
Š. Vaitkus jau senokai neslepia, kad ruošiasi tapti daugiavaikės šeimos tėvu. „Antroje birželio pusėje, apie Jonines, mums turi gimti mergaitė. Vardo mergaitei dar nesame išrinkę. Būtų nesąmonė tai daryti iš anksto. Svarbu pirmiausia sulaukti kūdikio, vardas nedings. Žmona nuolat lankosi pas gydytojus“, – sakė Š. Vaitkus.
Palangos savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja dirbanti mero žmona jau yra išėjusi motinystės atostogų ir ruošiasi gimdymui.
Vaitkai jau augina du vaikus: šią vasarą 11 metų sulauksiančią dukrą Gabiją ir sūnų Domantą, kuriam gegužę sukaks septyneri.
Š. Vaitkus yra sakęs „Palangos tiltui“, kad, tapęs daugiavaikiu tėvu net „negalėtų svarstyti“ apie galimybę dalyvauti kitąmet vyksiančiuose Seimo rinkimuose.
„Tikrai nedalyvausiu, negalėčiau palikti vienos žmonos su trimis vaikais, ypač dar su mažuoju. Be to, kaip buvau sakęs, man svarbiausi – Palangos reikalai“, – sakė meras.
Jis teigė „Palangos tiltui“, kad šalyje turėtų keistis visų mąstymas, tam, jog jaunos šeimos būtų suinteresuotos gimdyti.
„Lietuva sensta, negalima, jog šeimos norėtų tik vieno vaikelio. Būtina galvoti apie valstybinę sistemą, kaip skatinti šeimas tėvystei“, – sakė Š. Vaitkus.
Tačiau jis nežadėjo, kad Palanga taps daugiavaikių šeimų miestu.
„Dėl bet kokios vietinės mokestinės iniciatyvos daugiavaikėms šeimoms remti būčiau apkaltintas viešųjų ir privačių interesų painiojimu“, – sakė „be penkių minučių“ daugiavaikis tėvis.
Su vienmete žmona Vilma Š. Vaitkus susipažino 1995 metais, kai jis ligoninėje gydėsi patirtą kaklo traumą. Iš Skuodo kilusi ir Klaipėdos medicinos mokykloje slaugės specialybės mokiusis Vilma tuomet ligoninėje atliko praktiką.
Tarp ligonio ir slaugės kilusi abipusė simpatija netrukus virto rimta draugyste, kuri po 5 metų baigėsi vestuvėmis.
Su vaikais pora neskubėjo. Jiems dukra gimė po santuokos praėjus tik ketveriems metams.
Š. Vaitkus anksčiau buvo pasakojęs, kad dirbdamas meru darbo dienomis į namus grįžta vėlai, bet šeimai stengiasi skirti visus savaitgalius, ypač sekmadienį.
Daugiabučio namo trijų kambarių bute Taikos gatvėje gyvenanti mero šeima persikelti į erdvesnį būstą neketina ir yra įsitikinusi, kad savo namuose sutilps ir penkiese.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Iš šeštadienio (sausio 16-osios) į sekmadienį (sausio 17-ąją), prieš pirmą valandą, Palangos rytų daugiabučių kvartale, kuriame dalis namų apšildomi tik elektra, dingo elektros energijos tiekimas. Elektra dingo Klaipėdos pl. 57 name, taip pat dalyje Sodų gatvės ir Vasaros gatvės daugiabučių. Elektros tiekimas po kelių valandų buvo atstatytas tik netikėtą...


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Prezidentine vila vadinama „Auska“ netukus gali tapti Palangos nuosavybe. Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus sako, kad džiūgauti ar aktyviai planuoti darbus, kuo taps šis legendinis pastatas, dar ankstoka, visgi išdrįso pasvarstyti, kaip jis galėtų tapti matomas visuomenei. Iki kitų metų išskirtine vila dar gali mėgautis poilsiautojai, tačiau ateityje...


Praėjusį sekmadienį atvykusi Dainų šventės komisija vertino dviejų Palangos kolektyvų – Palangos kultūros ir jaunimo centro tautinių šokių ansamblio „Bočiai“ (vadovai Janina Serapinienė, Jūratė ir Jurgis Žalimai) ir vyresniųjų liaudiškų šokių grupės „Banguolis“ (vadovė Janina Serapinienė) – pasirodymų. Šiuos pasirodymus bus...


Palangos kovinių sporto šakų klubas „Žvėris gym“ pagrįstai turi kuo didžiuotis: klubo savininko ir trenerio Rolando Remeikos vadovaujami jaunieji palangiškiai skina pergales ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose turnyruose. Pernai vykusiame Europos K 1 čempionate palangiškis Edgaras Šemeta buvo trečias, po vieną kovą tarptautiniuose turnyruose yra...


Palangos meras ruošiasi tapti daugiavaikiu tėvu

Linas JEGELEVIČIUS, 2015 04 27 | Rubrika: Miestas

Pirmoji kurorto pora – meras Šarūnas Vaitkus ir jo žmona Vilma – laukia šeimos pagausėjimo: birželio pabaigoje – laukiant Joninių pasaulį turėtų išvysti dukrelė.


Palangiškė – pretendentė tapti „Mis Lietuva“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 08 16 | Rubrika: Miestas

Palangiškė Agnė Laukaitytė šiemet pateko tarp 12 laimingųjų, dalyvausiančių „Mis Lietuva 2010“ konkurse. Aktyvi, neseniai dvyliktą klasę pabaigusi A.Laukaitytė pretenduos tapti gražiausia Lietuvos mergina. Tai paaiškės rugpjūčio 27 dieną.


Palangos klebonas ruošiasi išlydėtuvėms

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 08 09 | Rubrika: Miestas

Pastaruoju metu netrukus laukiančių pokyčių nuotaikomis gyvena Palangos klebonas, dekanas, bažnytinių kanonų teisės mokslų daktaras Algis Genutis, kuris po septynerių tarnystės metų Palangos parapijoje paskirtas tęsti misiją Šilalėje. Itin mylimas palangiškių, visuomet ištiesiantis pagalbos ranką jos paprašiusiam, aktyviai dalyvaujantis visuomeniniame gyvenime jis palieka gilų įspaudą...


Vakar Gintaro muziejuje įvykusioje spaudos konferencijoje pristatyti už Europos Sąjungos lėšas vykdomi grafų Tiškevičių istorinių rūmų ir parko renovacijos programų darbai. Pristatyme dalyvavo kurorto meras Vytautas Stalmokas, Lietuvos dailės muziejaus direktorius, Palangos miesto garbės pilietis Romualdas Budrys, Botanikos parko direktorius Antanas Sebeckas bei savivaldybės...


„Promo sportas“ ruošiasi tradicinėms lenktynėms

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 20 | Rubrika: Miestas

UAB „Promo sportas“ direktorius Darius Jonušis, jau ne vienerius metus liepą organizuojantis automobilių žiedines lenktynes Palangoje, su kurorto vadovu aptarė kai kuriuos organizacinius klausimus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius