Palangos neįgaliųjų draugijoje įvyko ataskaitinis susirinkimas

Palangos tiltas, 2022-10-05
Peržiūrėta
1322
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Rugsėjo 27d. Palangos senjorai ir neįgalieji rinkosi į draugijos patalpas, kur vyko ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas. Jį vedė buvęs Neįgaliųjų draugijos pirmininkas Antanas Šiupinys. Jis pristatė draugijos ataskaitą už 2021 metus. Draugija turi 103 narius. Jos veiklai buvo gautos lėšos iš Neįgaliųjų reikalų departamento socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems projektui finansuoti. Neįgalieji dalyvavo Kuršėnuose vykusioje „Vilties paukštės” atrankiniame konkurse, kur pasirodė ansamblis „Atgaiva” iš Palangos. Revizijos komisijos atasakaitą perskaitė jos narė Aleksandra Zdanavičienė. Buvo išrinkta nauja Palangos neįgaliųjų draugijos pirmininkė. Ja tapo Danutė Šakinienė. Po susirinkimo žmonės neskubėjo skirstytis. Visi bendravo prie kavos, arbatos puodelio.

 

Valdas Umbrasas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vasario 21 dieną Palangos neįgaliųjų draugijos nariai rinkosi į konferenciją. Vietoj atsistatydinusios pirmininkės Danutės Šakinienės buvo išrinktas naujas vadovas Stasys Gricius.


Rugsėjo 27d. Palangos senjorai ir neįgalieji rinkosi į draugijos patalpas, kur vyko ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas.


Rugsėjo viduryje grupė Palangos neįgaliųjų draugijos narių ir ansamblio „Atgaiva“ dainininkės kartu su vadovu Rimgaudu Juozapavičiumi važiavo į Kuršėnus, kur vyko neįgaliųjų meno mėgėjų kolektyvų šventė „Vilties paukštė“.


Rugsėjo pradžioje grupė Palangos neįgaliųjų draugijos narių vyko į Raseinius, kur Maironio parke buvo surengta antroji respublikinė neįgaliųjų meno kolektyvų dainų šventė – konkursas „Lik sveika, vasara“.


Vasario 27 d. įvyko Lietuvos neįgaliųjų draugijos Palangos skyriaus atsakaitinis susirinkimas.


Vasario  20-ąją turėjęs įvykti Tėvynės Sąjungos- Lietuvos Krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus ataiskatinis susirinkimas dėl skyriaus pirmininko ir miesto mero Šarūno Vaitkaus kelionės buvo perkeltas į vasario 27 dieną.


2016-ųjų kovo 21-ąją įvyko Palangos kredito unijos visuotinis narių susirinkimas. Į susirinkimą užsiregistravo 192 unijos nariai. Retai kada unijų susirinkimuose balsuoja tiek daug unijos narių. Trečią kartą iš eilės per paskutinius dvejus metus susirinkimo pirmininku išrinko šių eilučių autorių Evaldą Petrauską. Į pirmininkus buvo pasiūlytas ir Centrinės unijos...


Save įvardindamas „Sibiro tremtiniu“ „Palangos tilto“ skaitytojas rašo, kad kovo 20 dieną kviečiamas Politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Palangos skyriaus ataskaitinis susirinkimas. „Neaišku, kodėl susirinkimas numatytas šventą Verbų sekmadienį ir dar šv. Mišių metu. Kiekvienas doras krikščionis šią dieną eina į...


Lepos 17 dieną Palangos m. neįgaliųjų draugijos   nariai išvyko į Respublikinę neįgaliųjų asociacijų šventę   Pasvalio rajone, Talačkonyse.


Prancūzų neįgaliųjų kelionės po Lietuvą idėja gimė prieš porą metų, kai Klaipėdos krašto socialinio tinklo darbuotojai lankėsi Dordonėje. Lietuvių viešnagės metu vienas iš susitikimų vyko Prancūzijos paralyžiaus asociacijos būstinėje. Sutikti asociacijos nariai prancūzai labai susidomėjo Lietuva ir joje veikiančiomis neįgaliųjų įstaigomis bei draugijomis....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius