Palangos policininkai laimėjo "Protų mūšį"

Palangos tiltas, 2020-03-11
Peržiūrėta
1640
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Minėdami artėjantį Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 metų jubiliejų, Klaipėdos apskrities pareigūnai pirmiausia sugiedojo Lietuvos Respublikos himną. Sveikindamas susirinkusius pareigūnus Klaipėdos apskr. VPK viršininkas Alfonsas Motuzas ragino džiaugtis antruoju Lietuvos valstybės gimtadieniu, mylėti savo Tėvynę, o turėjusius galimybę dalyvauti 1990 m. įvykiuose – didžiuotis tuo. Klaipėdos apskr. VPK viršininkas policijos pareigūnams įteikė apdovanojimus už nuopelnus ir nepriekaištingą tarnybą. Ilgamečiams darbuotojams įteikti apdovanojimai už ištarnautus metus.

Tradiciniame, jau 4-tą kartą surengtame „Protų mūšyje“ susirungė rekordinis komandų skaičius – net 12. Pareigūnai žinias turėjo pademonstruoti įvairiausiose srityse – nuo Lietuvos, pasaulio istorijos, kultūros, etnografijos išmanymo iki gyvūnų gyvenimo, ar kavos ruošimo subtilybių.

Įnirtinga kova dėl trečios ir ketvirtos vietų virė iki paskutinių minučių – 5 komandos surinko po vienodą balų skaičių, todėl laimėtojams išaiškinti prireikė papildomų klausimų.

Šių metų „Protų mūšį“ laimėjo Palangos m. PK komanda „Palanga“, antri liko Klaipėdos apskr. VPK Kriminalinių tyrimų tarnybos komanda „Ekspertai“. Trečią vietą iškovojo Klaipėdos apskr. VPK Prevencijos skyriaus komanda „Ernis ir Ko“, ketvirtąją – Klaipėdos apskr. VPK Valdymo organizavimo skyriaus komanda „Vos vos“.

Klaipėdos apskr. VPK info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pirmadienį, kovo 8-ąją, Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo daugiau šypsenų ir spalvų: vyrai sveikino moteris su Kovo 8-ąja, tarptautine moters diena, kuri daugeliui šiais laikais tapo pavasario, atgimimo ir meilės diena.


Sekmadienį, spalio 25 d., visoje šalyje, ir Palangoje, vyko rinkimų į Seimą antrasis turas. Mėguvos rinkimų apygardoje, į kurią įeina visa Palanga, varžėsi Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas Mindaugas Skritulskas ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas Romandas Žiubrys. Dar prieš 23.00 val. paaiškėjo, kad...


Šių metų „Protų mūšį“ laimėjo Palangos m. PK komanda „Palanga".


Palangiškis Emilis Miceika Olandijoje laimėjo bronzos medalį

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 31 | Rubrika: Sportas

Spalio 19 d. karate mokyklos “SHODAN” sportininkai dalyvavo tarptautiniame turnyre Olandijoje - “Waterpoort Cup 2019”, kuris jau tapo tradiciniu. Turnyre dalyvavo dalyvavo ir Palangos miesto sportininkai. Trečią vietą laimėjo Emilis Miceika.


„Tiems vyresnio amžiaus lietuviams, kurie vis dar drįsta pasakyti, kad prie ruso gyvenome geriau, būtų naudinga prevencija - mėnesio stovykla Kuboje“, - sako palangiškis Aurimas Gečas, prieš savaitę kartu su bičiuliais grįžęs iš šios šalies, kur per porą savaičių dviračiais numynė beveik 800 km.


Palangos viešosios bibliotekos Šventosios skyriaus skaitykloje pradės veikti fotografijų paroda „Jie laimėjo loteriją“. Parodos atidarymas – liepos 9 d. 16 val. Projekto autorės – Beata Tiškevič-Hasanova ir fotografė kilusi iš Šventosios Neringa Rekašiūtė, kuri planuoja dalyvauti parodos atidaryme. Parodą sudaro 11 verkiančių...


Savivaldybė laimėjo dar vieną teismą prieš UAB „Palangos butų ūkis“ dėl šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojų pasirinkimo. „Palangos butų ūkis“ kreipėsi į teismą, ginčydamas Savivaldybės administracijos sprendimą, kad ji gali organizuoti gyventojų susirinkimus dėl šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojų. Butų ūkis...


„Ukraina laimėjo. Bet tai – tik pradžia“, – tokius žodžius ištarė Šventosios sveikatos centre besigydantys per įvykius Kijeve nukentėję Rostislav Melnyk ir Oleksij Šatniuk. Apie tai, kas vyko Kijeve – Maidano aikštėje ir Gruševskio gatvėje – vaikinai „Palangos tiltui“ pasakojo ketvirtadienį, kai Kryme neramumai buvo tik prasidėję.


„Tik šiąnakt grįžau nakvoti, bet beveik nemiegojau: bute vis dar nėra elektros, sėdėjau žvake pasišviesdama. Septynerius metus kentėjome orgijas už sienos, ir va – kokia nelaimė. Kaip reikės viską susitvarkyti, juolab, kad kažkodėl mano pusėje stogo neketinama perkloti – tiesiog nežinau“, – ketvirtadienį guodėsi labiausiai nukentėjusi nuo...


Nors Palangoje, sakoma, blogo oro nebūna, būtent jį šiandien keiksnojo Palangos sezono atidarymo šventės „Myliu Palanga“ kermošiaus dalyviai. „Pažiūrėkite į dangų –toks niūrus. Žvarbokas vėjas pučia. Laimė, kad nelyja,“ – sakė gintaro dirbiniais prekiaujanti palangiškė. Vytauto gatvėje vykstančiame kermošiuje...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius