Palangos politikai pasiekė naują rekordą

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015-02-26
Peržiūrėta
2041
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

44 klausimus Tarybos nariai išnagrinėjo per valandą ir 15 minučių.
44 klausimus Tarybos nariai išnagrinėjo per valandą ir 15 minučių.

Vakar į 53-ąjį septintojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdį susirinkę politikai pasiekė naują rekordą: iš darbotvarkės išbraukę du klausimus, likusius keturiasdešimt keturis jie sugebėjo išnagrinėti per valandą ir penkiolika minučių. Pirmu klausimu patvirtintas šių metų biudžetas, kurį sudaro 19 mln. 378 tūkst. eurų pajamų ir 20 mln. 542 tūkst. eurų asignavimų.

Tvirtino ataskaitas

Tokiam rekordui įtakos galėjo turėti tai, kad absoliuti dauguma svarstytų klausimų buvo įvairių įstaigų, kurių steigėja yra Palangos miesto savivaldybės taryba, vadovų veiklos ataskaitos, kurioms jau buvo pritarta atitinkamuose komitetuose. Todėl politikai nebeegzaminavo lopšelių-darželių bei mokyklų direktorių, viešosios bibliotekos, moksleivių klubo, švietimo pagalbos tarnybos, globos namų, rinkliavų centro ir kitų įstaigų vadovų pateiktų dokumentų. Pritarta buvo ir savivaldybės kontrolės audito ir tarnybos metų veiklos ataskaitai.
Su gėlėmis Tarybos nariai išlydėjo nuo kovo 6-osios šalių susitarimu iš Palangos miesto socialinių paslaugų centro direktoriaus pareigų pasitraukiantį nuo 2007-ųjų liepos šiose pareigose dirbusį Romualdą Valantiną.

Sėkminga privatizacija

Be jokių klausimų pritarta ir Palangos miesto savivaldybės 2014 metų turto privatizavimo komisijos veiklos ataskaitai. Juolab kad buvo kuo pasidžiaugti: pernai viešo aukciono būdu pavyko parduoti tris objektus. Poilsio patalpos J. Basanavičiaus g. 36 su joms priskirta valstybinės žemės dalimi parduotos už 49 tūkst. 814 Eur, iš kurių Savivaldybei už patalpas atiteko 39 tūkst. 27 Eur, likusi suma – valstybei; poilsio pastatas Kęstučio g. 21 su jam priskirtu valstybinės žemės sklypu parduotas už 1 mln. 318 tūkst. 60 Eur, iš kurių savivaldybei už pastatą pirkėjas sunokėjo 548 tūkst. 562,9 Eur, už žemės sklypą į valstybės biudžetą – 548 tūkst. 562,91 Eur bei 523,92 Eur žemės sklypo dokumentacijos parengimo atlygintinų išlaidų pervedė Savivaldybei; administracinis pastatas Vytauto g. 21, kuriame buvo įsikūrę Kultūros ir Švietimo skyriai bei Sporto centras, su jam priskirtu valstybinės žemės sklypu parduotas už 621 tūkst. 843 Eur, iš kurių Savivaldybei už pastatą pirkėjas sumokėjo 257 tūkst. 773,69 Eur ir į valstybės biudžetą už žemę – 364 tūkst. 69 Eur.
Iš į privatizavimo fondą „įkritusių“ lėšų apie 684 tūkst. Eur buvo skirta Palangos vasaros estrados rekonstrukcijos darbams, apie 334,5 tūkst. Eur – naujojo Palangos miesto savivaldybės administracinio pastato Vytauto g. 112 rekonstrukcijos darbams.

Senbuviai ir naujakuriai

Taip pat Taryba pritarė dviems sprendimų projektams, susijusiems su Savivaldybės administracijai priklausančiu pastatu Gintaro g. 33A.
Šio pastato trečiajame aukšte ir toliau liks įsikūręs Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos skyrius. Politikai priėmė sprendimą dešimčiai metų panaudos pagrindais perduoti šiai institucijai neatlygintinai naudotis 27,4 kv.m patalpomis, kurių 2010-aisiais pasirašyta panaudos sutartis baigia galioti šių metų kovo 15 d.
Siekdama tinkamai panaudoti atsilaisvinusiais patalpas šiame pastate, Taryba priėmė sprendimą panaudos pagrindais dešimčiai metų neatlygintinai naudotis antrame aukšte esančias patalpas Palangos miesto rinkliavų centrui. Jo administracija, šiuo metu besinaudojanti UAB „Palangos komunalinis ūkis“ patalpomis, įsikurs dabartinėse Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus patalpose, kai čia dirbantys specialistai išsikels į naujus kabinetus Vytauto g. 112.
Kita dalimi pastato Gintaro g 33A patalpų pagal panaudos sutartis naudojasi Nacionalinės žemės tarnybos Palangos žemėtvarkos skyrius, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, Palangos kurorto muziejus.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejų pasiekė išskirtinė dovana iš Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Los Andžele (JAV) – originali Jono Šliūpo knyga „Lietuvių tauta senovėje ir šiandien“ antras tomas.


„Tele2“ išmėgino 5G ryšio galimybes ir užfiksavo mobilaus interneto greičio rekordą savo tinkle – 4,45 Gbps. 5G ryšio paslaugas siūlantis mobiliojo ryšio operatorius tokią greitaveiką pasiekė pirmasis Lietuvoje – bandymo metu buvo pademonstruotos ateities 5G ryšio galimybės. 


Vilnius, balandžio 21 d. (BNS). Dėl klaidingo priesaikos teksto penkių savivaldybių politikai turės pakartoti ceremoniją.


Projekto „Inovatyvios technologijos bibliotekoje" veiklos jau pasiekė finišo tiesiąją. Todėl trumpame filmuke dalinamės įspūdžiais apie tai, ką pavyko išmokti ir kokių žinių pasisemti per visą projekto vykdymo laikotarpį.


Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują skalbimo mašiną? Nusprendus įsigyti naują skalbimo mašiną vartotojams neretai kyla įvairių klausimų.


Palangos politikai pasiekė naują rekordą

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 02 26 | Rubrika: Miestas

Vakar į 53-ąjį septintojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdį susirinkę politikai pasiekė naują rekordą: iš darbotvarkės išbraukę du klausimus, likusius keturiasdešimt keturis jie sugebėjo išnagrinėti per valandą ir penkiolika minučių. Pirmu klausimu patvirtintas šių metų biudžetas, kurį sudaro 19 mln. 378 tūkst. eurų pajamų ir 20...


Palangą išjudinsiantis festivalis „Sportas visiems“ žada Gineso rekordą

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 05 29 | Rubrika: Sportas

Palangoje tris dienas – nuo penktadienio iki sekmadienio – pramogaus aktyvaus laisvalaikio propaguotojai bei sporto mėgėjai – didžiausią šalies kurortą ir vėl išjudins didžiausias šalyje rengiamas masinio sporto festivalis „Sportas visiems“. Renginio organizatoriai žada ir rekordą – ne bet kokį, o Gineso.


Miesto politikai savo pinigines atvėrė visuomenei

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011 10 05 | Rubrika: Miestas

Kartą metuose Lietuvos politikai leidžia pažvelgti į savo turimus turtus bei santaupas. Kiekvieno rudens viduryje paskelbiamos jų turto deklaracijos, patenkina visuomenės smalsumą bei leidžia palyginti kokį „derlių“ per metus užaugino valdantieji.


Nors Naujųjų metų nuotaikos, ko gero, apėmusios jau daugelį savivaldybės Tarybos narių, bet Tarybos posėdyje, įvykusiame vakar, jos nelabai jautėsi – politikai narsiai gynė savo politinius ir idėjinius įsitvirtinimus abiejose apkasų pusėse. Pastebėtina, kad vakarykščiame posėdyje burnas pravėrė ir politikai –R. Kirstukas, L. Ežerinskienė ir R. Garolis, kurie paprastai linkę – išmintingai?...


Kaimynų kivirčai pasiekė teismus

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 05 12 | Rubrika: Miestas

Viename kiemų Jūros gatvėje, Šventojoje, - karinė padėtis. Piktažodžiavimai, nesusikalbėjimas, keiksmai ir iš nevilties svyrančios rankos – nei vienas nesiruošia nusileisti kovoje dėl bendro keliuko į namus. Ši kova jau pasiekė teismus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius