Palangos reabilitacijos ligoninę paliko Virginijus Biskys

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2015-12-21
Peržiūrėta
504
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Virginijus Biskys
Virginijus Biskys

Po ilgų 25-erių metų darbo, atsidavimo profesiniam darbui ir pacientams, vadovo kėdę palieka VšĮ Palangos reabilitacinės ligoninės (PRL) direktorius Virginijus Biskys. Mieste pasklidus gandams, kad ligoninės direktorius atleidžiamas, Sveikatos apsaugos ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Giedrė Maksimaitytė „Palangos tiltui“ patikino, kad V. Biskys savo noru palieka vadovo kėdę ir pats įteikė prašymą nuo gruodžio 18 dienos atleisti jį iš pareigų.
Vos prieš mėnesį „Palangos tiltui“davęs interviu V. Biskys teigė, kad jo tikslas nėra vien tik darbas, o kai pajus, kad jau yra laikas trauktis, priims tokį sprendimą. Šiandien, jau atsisveikinęs su kolektyvu, gydytojas džiugia nuotaika neria į pelnytas atostogas – pokalbio metu V. Biskys buvo pakeliui į Vokietiją. „Buvau sakęs, kad baigęs darbus keliausiu. Tą nuo šiandien ir darau“, – šmaikštavo ponas Virginijus.
Paklausus, kokiomis nuotaikomis paliekadarbą, buvęs ligoninės vadovas džiaugėsi, kad per 25-erius metus pranoko savo užsimotus lūkesčius. „Ramia sąžine, nors ir su nostalgijos gaida,išeinu ir džiaugiuosi, kad padariau daug daugiau nei buvau užsimojęs. Palieku modernią, šviesią ir atvirą visiems įstaigą, profesionalų personalą, geriausią įrangą. Viską, kad įstaiga tik klestėtų. Tikiuosi, kad viskas ir eis tik tobulumo kryptimi, ir nebus griaunama, kas buvo atlikta per šitiek metų. Manau, kad šia kurorto ligonine pagrįstai didžiuojasi visa Lietuva. Ši įstaiga – pavyzdys visiems. Per šiuos ilgus darbo metus įgyvendinau ne vieną didelį projektą. Buvo smagu bendrauti su palangiškiais, pažinti juos artimiau. Be galo džiaugiuosi paskutiniąja darbo diena, kuomet buvau gražiai ir garbingai išlydėtas viso kolektyvo. O dabar neriu į gyvenimo malonumus!“– pakylėtai kalbėjo V. Biskys.
Šiuo metu įstaigai,kol bus paskelbtas konkursas naujo direktoriaus pareigoms užimti, laikinai vadovauja ligoninės pavaduotoja medicinai Romantė Aleknavičienė.
Neoficialiai kalbama, kad R. Biskys palieka PRL „savo noru“ ne be skandalo iš Šiaulių ligoninės aidų. Spalio pabaigoje Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai dviem paroms sulaikė Respublikinės Šiaulių ligoninės generalinį direktorių 67 metų Petrą Simavičių, strateginio valdymo direktorę 52-ejų Aušrelę Šalkauskienę ir infrastruktūros direktorių Vygentą Jocių.
Jiems buvo pareikšti oficialūs įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba siekiant asmeninės naudos, kyšininkavimo ir kitų nusikaltimų. Pradėtuose ikiteisminiuose tyrimuose dėl stambaus masto korupcinių veikų Respublikinėje Šiaulių ligoninėje įkalčiai buvo renkami ir įtariamųjų namuose.
Kalbama, kad po sulaikymo Sveikatos ministerija atidžiai pasižiūrėjo ir į kitų savo ligoninių – taip pat ir PRU – veiklą ir vadovų darbą.
Tikslinant tokią informaciją, vakar popiet su V. Biskiu susisiekti nepavyko.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Du didieji miestai – Vilnius ir Kaunas – vis dar išlieka pagrindiniais vidinės migracijos centrais šalyje ir traukia norinčiuosius ištrūkti iš provincijos, vis dėlto pasitaiko ir išimčių, praneša Statistikos departamentas. Pavyzdžiui, Palanga. Pernai didžiausią šalies kurortą pasirinko 818 gyventojų, o jį paliko 472. Miestas augo ir...


Praėjusį sekmadienį, apie 17 val. pranešta, jog Palangoje, Vanagupės gatvėje esančiame reabilitacijos centre gyventojas valgykloje triukšmauja, stumdo stalus. Atvykus pareigūnams, agresyviai nusiteikęs 39-erių vyras jį sulaikant aktyviais veiksmais pasipriešino policininkams, buvo panaudota speciali priemonė „Taser“. Asmuo sulaikytas ir perdavus medikams...


Palangos reabilitacijos ligoninėje plintant koronavirusui šią savaitę sustabdė naujų pacientų priėmimą. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) pranešė, kad per praėjusią parą buvo nustatyti penki nauji atvejai, siejami su protrūkiu Palangos reabilitacijos ligoninėje. Vertinama, kad su protrūkiu šiuo metu yra susiję 16 infekcijos atvejų.


Alvydas Ziabkus paliko Kretingos "Švyturio" redaktoriaus postą

"Palangos tilto" informacija, 2020 03 04 | Rubrika: Miestas

Žinomas Palangos žurnalistas Alvydas Ziabkus praėjusį penktadienį paliko Kretingos rajono laikraštį "Švyturys", kuriame dirbo redaktoriumi.


Po ilgų 25-erių metų darbo, atsidavimo profesiniam darbui ir pacientams, vadovo kėdę palieka VšĮ Palangos reabilitacinės ligoninės (PRL) direktorius Virginijus Biskys. Mieste pasklidus gandams, kad ligoninės direktorius atleidžiamas, Sveikatos apsaugos ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Giedrė Maksimaitytė „Palangos tiltui“ patikino, kad V. Biskys savo...


Vakar Palangos reabilitacijos ligoninės bibliotekoje buvo atidaryta tradicinė Estijos salos Hiumaa Kardla Kultūros centro Dailės studijos „Hiumaa Estija“ paroda. Mainus meno srityje Palangos reabilitacijos ligoninė su estais vykdo jau nuo 2006 metų. Parodoje demonstruojami klasikinės tapybos, akrilo ant drobės darbai. Ligoninės pacientų ir personalo akis džiugins Luisos Harjak...


Penktadienio popietę miesto meras Šarūnas Vaitkus oficialiai atidarė miesto reabilitacijos ligoninės kiemelyje įrengtą aktyvios reabilitacijos centro rekreacijos salą. Atidarymo šventėje taip pat dalyvavo ir sveikinimo kalbas sakė Lietuvos generalinis konsulas Kaliningrade Vaclovas Stankevičius, Rusijos Federacijos generalinis konsulas Klaipėdoje Anatolij Krotkov bei Palangos...


Pagal Europos Sąjungos (ES) Sanglaudos veiksmų programą Palangoje yra įgyvendintas projektas „Neįgaliųjų profesinės reabilitacijos infrastruktūros plėtra Palangos reabilitacijos ligoninėje“.


Pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą jau yra įvykdytas ES projektas „Poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ pastatų energetikos sistemų ir išorinių atitvarų rekonstrukcija“, kurio tikslas - didinti Poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ energijos vartojimo efektyvumą, gerinti personalo darbo ir klientų poilsio sąlygas.


Praėjusį penktadienį Savivaldybės salėje įvyko miesto valdžios organizuotas pasitarimas, kuriame dalyvavo visų biudžetinių įstaigų vadovai, miesto Tarybos nariai bei Savivaldybės administracijos padalinių vadovai. Jiems pranešta žinia, jog Savivaldybė turi „įjungti“ taupymo programą, todėl kiekvienai biudžetinei įstaigai mažinami asignavimai 5 procentais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius